Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dohányzó szomszédok fórum

Dohányzó szomszédok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 12. 09:54
Egyébként mi a férjemmel mindketten dohánzunk, de érdekes módon eszembe nem jutna a lépcsőházban cigizni, vagy akár a lakásban!
2009. máj. 12. 09:53

Csak azt tudom irni, mint az elöttem szolo, a lepcsöhaz közös terület, ott nem lehetne ragyujtani.

Ahol en lakom ott az egyik kedves mindig a liftben gyujt ra, meg lehet utana fulladni. Az alattam leko pedig mindig az erkelyen bagzik, na az föleg nyaron tud kellemes lenni... ´

En minden dohanyzoval külön adot fizettetnek...

2009. máj. 12. 09:47

A lépcsőház közös használatú terület, ott NEM GYÚJTHAT RÁ!!!!

De az, hogy a sjaát WC-jében, lakásában mit csinál, az akkor sem a Te dolgod, ha gomolyog fel hozzád a füst...Ez van:(

De a lépcsőházért szólhatsz.

Akár a közösképviselőnek, akár neki...

2009. máj. 12. 09:47
Elvileg benne van a házirendben, hogy a lépcsőházban tilos a dohányzás. Ez minden társasház házirendjében benne szokott lenni.
1. MMea
2009. máj. 12. 09:45

Társasházban lakom és sajnos körülöttem jó pár szomszéd dohányzik, ami nem érdekelne, mert mindenkinek magánügye, ha nem kellene a többi lakónak is szívnia. Az egyik az alattam lakó, aki nagyvécézés közben gyújt rá és jön fel a füst a csövek mellett a wc-n keresztül az egész lakásba, de ez már nem sokáig, mert le lesz szigetelve, amihez az egész hátfalat ki kell szednünk, jó nagy munka lesz, de legalább nem szívjuk tovább a füstöt.

A másik szomszéd rosszabb, mert a lépcsőházban dohányzik, ahol mások is közlekednek rajtuk kívül és mindenki szívhatja a füstjüket. Kértem már őket szépen, hogy ne a lépcsőházban dohányozzanak, de nem érdekli őket. Sajnos nem találtam erre vonatkozó szabályt, törvényt. Tud valaki segíteni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook