Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csalánkiütés fórum

Csalánkiütés (beszélgetős fórum)


1 2
2015. okt. 6. 17:59
Dokihoz nem mentem, mert úgy is csak találgatnak... mit ettem mit ittam... stb aztán ráfogják valamire. Mi mondjuk voltunk wellnes fürdőbe, szerintem ott szedtem össze valamit.
2015. okt. 6. 17:57
Szia. Nekem is hasonló panaszom van. Múlthét szombaton reggel vettem észre. Mindkét lábszáramon. Uszonyatosan viszket. Vakarás után felhólyagosodik és kivörörösödik...
2015. okt. 6. 17:42

Sziasztok.

Nem találtam élő fórumot-hátha itt lesz egy kis élet.


Szóval a problémám: 2napja egyik pillanatról a másikra elkezdett viszketni a lábszáram..és már teli is volt apró pöttyökkel-ez estére már a karomra és mellkasra is ráterjedt.Másnap délelőtt kicsit halványabbnak látszottak-de délutánra irtózatosan viszkettem és teli lettem még jobban-szinte nincs olyan ahol ne lett vna-és elkezdtek egybefolyni is a kiütések-főleg a mellkasom és fülem viszket tőle-itt forró,vörös.Elmentem bőrgyógyászhoz-kaptam antihisztamint,Medrolt és vmi steroidos krémet.Ma kedd van..este csak antihisztamint vettem be-reggelre egész szép lett,de délben újra kezdődött minden előlről,viszketés és csomó új kiütés,a régiek meg vörösek.1hete szedtem Valsartant vérnyomásra előtte-azt leváltották egy másikra (nem a kiütések miatt -nem gondolják,hogy gyógyszerallergia lenne)Tenaxum-ra-abból még tegnap reggel vettem be (teljesen más a hatóanyaga mint a Valsartannak),de már ma azt sem vettem be inkább..és mégis.Szigorú diétát írtak elő (orvos szerint amit vasárnap ettem pici túró okozza vagy vmi más étel) ezért hétfő este óta csak háztartási kekszet,rizst,csapvizet fogyasztottam.Szívesen várok ötleteket,tanácsokat,tapasztalatokat mert már most nehezen viselem.egyszerűen nem tudom,hogy fog-e egyáltalán javulni.A Medrolt hanyagolni akartam mert steroid..de már lehet beveszem holnap.Persze szedem a calciumot..de semmit nem ér.Kaptam homeopátiás szert is (Apis)de szintén semmi javulás,vagy stagnálás

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook