Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boldog születésnapot, Kvízlabirintus! fórum

Boldog születésnapot, Kvízlabirintus! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Boldog születésnapot, Kvízlabirintus!

2022. febr. 17. 10:23
Boldog születésnapot kívánok!
2022. febr. 17. 09:49
Boldog születésnapot kívánok, Kvízlabirintus! Nagyon szeretlek, kívánom, hgy élj nagyon sokáig!
2022. febr. 17. 09:46

Szerettem! Valóban jó, sokat lehet belőle tanulni, sok új dolgot lehet megismerni...

Ősz felé éreztem, hogy abba kell hagynom.

Egyrészt elfáradtam, mert a játékosok egymás elleni küzdelme, bajnokságok hosszú hónapokon keresztül, szünnap nélkül, nekem őszre már sok volt. Jó lett volna pl. hetente 1-1 pihenőnap, vagy 1-1 forduló között néhány nap kihagyás.


Másrészt a csuklómon éreztem, hogy már nem mozdul olyan gyorsan, mindig időhátrányba kerültem. Az ínhüvely gyulladás, néha-néha még most is előjön. De azért szép volt. Aki még nem próbálta, tegye meg! :)

2022. febr. 17. 09:02
Boldog szülinapot!🎂
2. Hoxa
2022. febr. 17. 08:39
Sosem késő elkezdeni! Ha most olvastál először a játékról, vagy eddig vacilláltál, kipróbáld-e, látogass el társoldalunkra:
www.kvizlabirintus.hu
1. Hoxa
2022. febr. 17. 08:37
Már játszottuk veletek korábban kvízjátékokat itt a Hoxa.hu-n, de mindig is szerettünk volna egy nagyobb ívű, komplexebb, hosszútávú játékot készíteni. A tervünk megvalósult: létrejött a Kvízlabirintus.
Egészen pontosan egy évvel ezelőtt, ezen a napon indult el az új játék, ami több egy műveltségi vetélkedőnél: kvízjáték, gyűjtögetős kártyajáték, kalandjáték, stratégiai játék és szerepjáték egybe gyúrva.

Ugrás a teljes írásra: Boldog születésnapot, Kvízlabirintus!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook