Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Berekfürdő fórum

Berekfürdő (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 14. 17:34
Igen láttam a Szivek szállodáját és néztem a honlapot is. Köszönöm. De méginkább köszönöm a hozzászólást :) Örülök, hogy jó helyet találtunk ki az idei nyaralásra :) Imádom a sült halat ;)
2010. máj. 14. 17:30

Gondolom, ezt már láttad, de ha véletlenül mégsem, akkor bogarászd át, talán találsz valamit...



[link]


Egyébként tudtad, hogy Berekfürdőben van a Szivek szállodája? :P :)

2010. máj. 14. 17:23

Szia!


Nekünk évtizedek óta van ott nyaralónk és olyan jó látni, hogy valaki mást is érdekel... :)


Berekfürdőben a strandon kívül nincs semmi. Az üveggyár nem nagy szám, inkább csak a boltja, ahol lehet szép üvegtárgyakat venni.

Karcagon csütörtökön és szombaton van piac, oda érdemes kibaktatni. Ott is van strand, de szerintem nem érdemes bemenni meg azt hiszem, valami malom is, amiből talán az évek során étterem lett - így hallottam, de még nem láttam.


De... :) szerintem Berekfürdőben a legjobb... punnyadni... vagyis ázni a melegvízben, agyig lezsibbadni és nem foglalkozni semmivel. Megfejteni az összes rejtvényt, kiolvasni az összes könyvet, amit munka miatt nem sikerült, sörözgetni, bámészkodni... Este beslattyogni a szállásra, horpasztani egy nagyot (már ha jól viseled a zajt, ugyanis újabban nagy bulik vannak, koncertek a strandon és a kocsmákban hajnalig tartó dínomdánom). Séta elég csak a falusi boltig kifliért és vissza.

Mindenképpen EGYETEK sült halat!!! :)

Egyébként a gyerekmedence szuper, nem rég turbózták fel, az enyéim imádják. És van 2 csaj, aki vigyáz rájuk, tehát (elvileg) nem is kell velük foglalkozni - persze gyakorlatilag nincs így.

Szerintem a 2-3 napot nyugodtan eltöltheted semmivel - és erre tökéletes választás Berekbeach... :)

2010. máj. 14. 17:06
Hát berekfürdőn a fürdő a legjobb! Talán van egy üveggyár, de inkább a környéken nézzetek szét. Ott van Karcag, ott biztos van valami:).
2010. máj. 14. 17:03

Ha minden összejön akkor nyáron 2-3 napra Berekfürdőre mennénk nyaralni.

Aki járt már ott, mit ajánl mit érdemes megnézni a környéken?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook