Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Befejeznétek egy olyan képzést, amibe sok pénzt toltatok, de már nem nincs kedvetek ahhoz a szakmához? fórum

Befejeznétek egy olyan képzést, amibe sok pénzt toltatok, de már nem nincs kedvetek ahhoz a szakmához? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2018. ápr. 14. 12:51

Sose értettem ezt a több lábon állást, meg papír gyűjtést. Én nem hinném azt, hogy azért mert "több szakma van a kezemben", esélyem lenne egy jó állásra. Pláne ha az összeset különböző mekk mester képzőben szedném össze.


Tudom, hogy enn elvárható egy embertől 22 évesen, hogy eldöntse, élete végéig mit szeretne csinálni. De az igen, hogy legalább olyat tanuljon, amit tényleg szívesen csinálna, és nem azt, amit az állam támogat. Kivéve, ha a kettő egybe esik ;)


Gondolom, köttöttél egy szerződést az intézménynek, ahová jársz, ha nem azt kapod, amire befizettél, kérd vissza a pénzedet.

2018. ápr. 14. 12:40
Ti abbahagynátok vagy befejeznétek egy olyan képzést (Kozmetikus) amire rájösztök mégsem akarjátok azt dolgozni, ha már beletoltatok egy csomó pénzt?Kozmetikusnak tanulok, 600ezer forint a képzés, havi részletben fizetek kb 27650 forintot. 8 hónapja járok, kb 221000 forintom áll benne. Szombatonként járok, a képzés pocsék van h egy hónapba egy vagy max két oktatás van, és van h egy egész hónap kimarad. Idáig kb a szemöldök festésig jutottunk el. Elment tőle a kedvem, és ha eltudott menni akkor lehet mégsem ez az én utam. Még nem tudom mi az igazi "hivatásom". Elszeretném végezni az ápolót, de azt nagyon. Szeptemberben indulna estin, de két suli egyszerre megterhelő, az ápoló államilag támogatott második okj-som lenne. Jó lehet jobb több lábon állni, több szakmával. Viszont a Kozmetikusra Pestre utazom hétvégente, az ápolót viszont itt helyben Miskolcon tanulnám. Mit tennétek?22 éves vagyok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook