Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátokat keresek Veszprémben fórum

Barátokat keresek Veszprémben (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 29. 02:10
28 éves lány. Állatbarát, kissé introvertalt személyiség vagyok. Elvont a szó jó értelmében. Empatikus vagyok . De ne mindig a jó dolgokat emeljük ki. Szétszórt vagyok néha, meggondolatlan, spontán. De egy olyan figura aki ha meg bízik benned sosem fogsz unatkozni melette . Aki az őszinte beszélgetéseket többre tartja bárminél. Ha talalnék . Így személytelenül csak a megérzéseimre tudok hagyatkozni de őszintén szólva nem sok sőt semmi esélyt nem látok arra hogy itt fogok találni olyan LÀNYT akivel lehet barátkozni. Férfiakkal nem szeretnék barátkozni újító gondolkodású más számára furcsa ember vagyok. Versek , erdő, zene, négy fal ezek a kedvenc idő töltéseim. :) Egy olyan barátot szeretnék akinek ha lesz párkapcsolata vagy van. Nem hanyagolja el a barátnőjét sem. Nagyon sok minden érdekel engem, spirituális , csillagászat, állatvilág, versek, művészet, ruhák, gyógynövények, videózás, gameplayek, egészséges táplálkozás. Néha egy buli de intelligens ember módjára. Na jó. Sokat írtam. Jó éjszakát így hajnali kettőkor aki el birta olvasni idáig 🫡😃🙂🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook