Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság; Férfi és Nő között fórum

Barátság; Férfi és Nő között (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Barátság; Férfi és Nő között

1 2 3 4
2013. jan. 15. 09:50
Karinthy nagyon klasszul megfogalmazta:amikor a szobámban egyedül ülök ember vagyok,de amint belép egy nő férfivé válok.:)
2013. jan. 15. 09:40

Barátság férfi és nő között? Kizárt. Az egyik, előbb utóbb többet akar a másiktól.


Vagy már túl vannak a kapcsolaton, esetleg csak a szexen, és nem működött. Akkor lehet. Olyan barátom nekem is van. MÁR nagyon régen tényleg csak barát.

2013. jan. 15. 09:39
Fifivirággal értek egyet. :) Úgy létezhet, és létezik is.
2013. jan. 15. 09:29
Én már egyre kevésbé hiszem,hogy van ilyen..
2013. jan. 15. 09:12
Én inkább úgy mondanám, hogy az igazi párkapcsolatnak, házasságnak is barátság az alapja...
2013. jan. 15. 09:11
Véleményem szerint,előbb-utóbb az egyik fél többet akar,és az már nemcsak barátság..
2013. jan. 15. 09:10
Nekem az a tapasztalatom,hogy előbb utóbb vagy mindkettő,vagy rosszabbik esetben csak az egyik szerelmes lesz...Egyébként amit fifivirág írt,lehet benne valami:))))))
2013. jan. 15. 09:09
Létezik,ha már túl vannak a szexen és az nem működött.
2013. jan. 15. 09:08
Sokat gondolkoztam már rajta, hogy lehet-e férfi és nő között igaz barátság. Úgy, mint ahogy férfi-férfi és nő-nő között. Tényleg tisztán, őszintén, jóban, rosszban, amit amúgy az ember egy baráttól elvár és viszonoz. Töprengek a dolgon már jó ideje, de most a véleményemet, észrevételemet, fogalmaztam meg úgy, ahogy én látom a dolgokat.

Ugrás a teljes írásra: Barátság; Férfi és Nő között
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook