Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az olvasás jótékony hatása a gyermekre fórum

Az olvasás jótékony hatása a gyermekre (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az olvasás jótékony hatása a gyermekre (Jó tudni!)

márc. 15. 18:16

Így van. A baráti körömben van egy kislány, akivel 7 hónapos kora óta együtt töltök heti néhány órát, rengeteget olvastunk, olvasunk neki. Most már vele. Másfél óra biztosan azzal telik minden alkalommal, hogy olvasunk. Most 28 hónapos, tisztán és folyékonyan beszél.


A most 9 hónapos unokahúgom környezetében egy darab könyvet nem látni. 😞

márc. 15. 09:35
Van annak valami varázsa a szülő számára is, amikor este összebújik a gyermekével és olvas neki egy mesét vagy kettőt... Amikor a fiam kicsi volt örültem, ha eljött az este, túl voltunk a napi "kötelezőkön" és jöhetett az, amit mindketten szerettünk. Bekuckóztunk és beszélgettünk, majd meséltem neki. Volt egy kedvenc könyve, kívülről tudta, hogy Tappancs éppen mit fog tenni..., mégis sokszor kérte, hogy erről a kutyusról olvassak neki. Mára már felnőtt és bizony nekem kicsit hiányoznak ezek az idők. Még az is, amikor az első emeleti lakásban, fullasztó hőségben kitalálta, hogy a szoba közepén felállított, levegőtlen sátrában olvassak neki.

Ugrás a teljes írásra: Az olvasás jótékony hatása a gyermekre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook