Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "az élet a legjobb méreg" avagy hétköznapi bosszúságok.... fórum

"az élet a legjobb méreg" avagy hétköznapi bosszúságok.... (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 3. 14:48
Nekem az is elég ha a rádióba meghallgatom a híreket. Hiradót már nem is szeretek nézni.
2009. nov. 3. 14:42
Tegnap majdnem kocsival összekoccantam egy autóval. Én voltam a hibád, de ő is gyorsan ment. A srác megállt, magyarázni és mutogatni nekem... ez még nem volt elég, le is húzta az ablakot, és úgy magyarázott és mutogatott tovább. Akkor láttam, hogy egy alacsony gazdag roma srác volt...Hát mit ne mondjak, nem lepődik meg senki, ha azt mondom, hogy megijedtem, eszembe jutott az olaszliszkai lincselés... Mi történt volna, ha belemegyek a kocsijába. Megver???
2009. nov. 3. 14:41

Szia!

Tegnap a pénztárnál,páromnak mondta nő,hogy nem fogadja el,mert nem volt aláírva a kártya,na ezt még lenyeltük,de mikor a nő megint szólt,hogy akkor ha folyt a málnalé akkor minek vittük oda.Na ott kész voltunk,párom nem is hagyta szó nélkül.De annyi van még:D

2009. nov. 3. 14:41
elég ha bejövök dolgozni!
2009. nov. 3. 14:37

a bankban,a postán a benzinkúton vagy az orvosnál....

téged mivel borítottak ki legutóbb????????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook