Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 15-től START! ***LEFOGYUNK!*** fórum

Április 15-től START! ***LEFOGYUNK!*** (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 14. 13:30
Oké!!!!!
2011. ápr. 14. 13:30

Dehogy baj:)

Szia!

Te hogy fogyizol?

2011. ápr. 14. 13:29
Sziasztok! Én is csatlakoznék!!!
2011. ápr. 14. 13:29

Szia!

Hát utoljára a 90 napossal próbálkoztam , kilókban volt eredménye , csak az a baj , hogy az immunrendszeremet is le gyengítettem , igazából nem értem hogy és miért , de az orvos mondta , mert ott kötöttem ki nála betegen és kimerülten és azóta most sajnos hízókúrázom :(

Valami gyorsabb módszerre gondoltam , mert sajnos nem vagyok hosszútávon kitartó.

Reggeli: 1 bögre zöld tea

Tízórai és uzsonna 1 joghurt vagy gyümölcs

Ebéd: valami nem túl sok és lightos

Vacsi: 1 bögre tej

Szerinted?

Te mennyit szeretnél fogyni?

2011. ápr. 14. 13:26
Jövök én is ah nem baj.
2011. ápr. 14. 13:24
jajj nagyon ismerős amit írsz, én is állandóan jojoztam az évek alatt, most kalória számlálást csinálok, kb 3 hete. Te milyen diétát akarsz követni?
2011. ápr. 14. 13:18

Sokat küzdök a kilókkal , de mindig történik valami ami ki zökkent a nagy el határozásomból és akkor vége vissza hízom amit addig nagy nehezen le fogytam , ha te is hasonló cipőben jársz kérlek csatlakozz hozzám és remélem , most végre utoljára kezdek fogyókúrába mert most tényleg VÉGIG CSINÁLOM és CSINOS LESZEK!!!

START!!!

Zsanzi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook