Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anya csak egy van? fórum

Anya csak egy van? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anya csak egy van?

1 2
2012. márc. 18. 10:11
Én is csak gratulálni tudok. Olyasmit csináltok, amire sokan nem lennének képesek, mert ehhez tényleg rengeteg szeretet, türelem, kitartás és még nem is tudom, de ezernyi dolog szükségeltetik, amire az ember sokszor a saját - vér szerinti - családjában is néha nehezen képes. Minden elismerésem....!!!
2012. márc. 18. 10:09
Nagyon szépen leirtad...gratulálok.
2012. márc. 18. 10:09
Megkönnyeztem az írásod. Köszönöm az élményt! :)
2012. márc. 18. 10:05

Nagyon jó cikk,gratulálok!Jó olvasni,hogy lehet segíteni ebben a világban az egyik legjobb módon.

Kitartást,nagyon sok lelkierőt,és nagyon sok boldogságot kívánok neked,a családodnak,és azoknak a gyermekeknek is,akiknek otthont adtok,még ha "csak ideiglenes" otthont is.A szívetekben úgyis ott lesznek mindig.

2012. márc. 18. 09:41

Gratulálok a cíkkedhez,mert az én szívemből is szóltál.

Mi tudjuk igazán,milyen nehéz elengednünk a ránk bizott csecsemőket,pedig tudjuk a végén boldogok lesznek.

Talán jobban védjük,ovjuk,mint a sajátjainkat,mert ők már átélték a veszteség érzését, mi pedig nagyon sok plusz szeretetet szeretnénk nekik adni,mert nekik is joguk van boldogságban felnőni.

2012. márc. 18. 09:31

Minden tiszteletem a Tiétek!

Én még kutyák ideiglenes befogadója sem tudok lenni, nem tudnám elengedni őket. :)

Valóban rendkívül nehéz lehet, de ennél bölcsebbek nem is lehetnétek! Hisz valóban, azzal, hogy elengeditek őket, egy másik csöppség is esélyt kap!

2012. márc. 18. 09:26

Nagyon szép "hivatást" választottál... és nagyon nehezet. Én sem tudnám elengedni őket.

Neveljétek őket egészségben, boldogságban, találjanak minél hamarabb szerető szülőket maguknak!

2012. márc. 18. 09:19
Minden elismerésem a tiétek.Én nem tudnám elengedni őket.
2012. márc. 18. 09:08
12 éve már, hogy tudom milyen érzés anyának lenni, milyen érzés mikor a mellkasomon szuszogó csecsemő feltétel nélkül megbízik bennem, mikor én jelentem neki az életet és biztonságot. Hatalmas váltás és felelősség ez egy nő és egy férfi életében. Azóta már 3. alkalommal is volt lehetőségem átélni az anyává válás csodáját, és minden alkalommal ugyanezt éreztem.

Ugrás a teljes írásra: Anya csak egy van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook