Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ansentra antidepresszánssal kapcsolatos tapasztalatok? (GADra kaptam) Vagy csak úgy általánosságban az antidepikkel? fórum

Ansentra antidepresszánssal kapcsolatos tapasztalatok? (GADra kaptam) Vagy csak úgy általánosságban az antidepikkel? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 16. 23:27

Nem jó helyen érdeklődsz, mindjárt sokan bombázni fognak, hogy ne Isten ments!!!!

Te érzed milyenek a tüneteid, ha elvagy velük gyógyszer nélkül is, jó. a nem bízol z orvosodban keress másikat, vagy más módszert, de magadnak kell dönteni mit szeretnél, neked mi a jó. Mindenkire másképpen hat 1-1 gyógyszer, legyen az bármire való is.

Remélem jól döntesz!! Jobbulást!!

2012. febr. 16. 23:25

Én is GAD-os vok már 4 éve.

Én citapramot szedek 3 hónapja...és jól vagyok,de mindenkinek más a jó.

Van akinek nm is hat a gyógyszer....


Nehéz dolog,én már csak tudom... de ne félj:)

2012. febr. 16. 23:03
Már egy ideje GAD-os vagyok, már novemberben felirták ez a gyógyszert de nem szedtem. Az a helyzet, hogy nem mertem elkezdeni, mert olyan sok negativ dolgot hallottam ezekkel kapcsolatban, és hát az sem semmi, amit a papirján irnak o.O. Most visszamentem, és megint felirtak 3 hónapnyi adagot, és gondoltam rászánom magam. Már vagy két hete mind szánom rá magam :P. Az érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban. Milyen mellékhatások jelentkeztek, ill. mennyire használtak ezek a gyógyszerek? Tanulok jelenleg, és az is érdekelne, hogy milyen hatással lesz ez rám, álmosit vagy ilyenek? Koncentrációm most is szörnyű, van, hogy 3x-4x kell elolvasnom egy rövid mondatot, hogy felfogjam, ez nem lesz még ennél is rosszabb ugye?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook