Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állattartás, kertészkedés…és még gyerekek is fórum

Állattartás, kertészkedés…és még gyerekek is (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 12. 09:22

Kedves második hozzászóló ahol ennyi minden van, ahogy mondod nyílván van bőven tennivaló és unatkozni sem lehet ilyeneket mutatnak a tévébe, aki ugyanezekkel foglalkozik, mint te és szeretik és örömmel teszik. Előnye az tiszta levegő a gyerekek nem tudom mekkorák legalább megtanulják a gazdálkodás csínját, binját. Sokat számit, hogy magadnak termeled a legfontosabbat és az az igazi.

És az természetes és az a legjobb a világon.

Kívánok neked jómunkát Üdv.Ágnes

2010. okt. 12. 09:17

Szia!

Te aztán nem unatkozol.

Mi Pesttől 40 km-re lakunk nagy kerttel körülvett házban. Termelünk ezt-azt, van kutya, macska, csirke, vadkacsa, nyúl és 3 lányka. Volt kecskénk is, szerettük a tejcsijét is, meg kacsák, libák, de már a fagyiban hűsölnek.


Szia!

2010. okt. 12. 09:09

Sziasztok!


Szívesen beszélgetnék a fenti témában bármiről. „Városszéli” portánk van kellően közel és kellően távol a nagyváros minden előnyétől és hátrányától. Vannak kutyák, szárnyasok, nyuszik, galambok, kecskék. Teremnek gyümölcsök, gyógynövények… És hát vannak Ők, Apa és a törpék (12 éves csajszi és 9 éves kissrác)


Irodai munkán, kőkemény pörgéssel telnek a dolgos hétköznapok, de ha végre otthon a család akkor a természeté az uralom.


Idén először tettem el lekvárt, házi szörpöt, szárítottam gyógynövényeket, mindezt csak olvasott anyag alapján. Nem tudom van-e még lehetőség, de ha igen szeretnék veteményezni és mi a legfontosabb projektem: most tanulgatom a kecsketej feldolgozásának csínyát-bínyát. (persze csak a család és a barátok részére )


Szóval szívesen beszélgetnék….mindenről….. Annyira kezdő vagyok még, biztos sokat tanulhatnék másoktól. Kinek van kedve?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook