Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alhasi görcs 5. hétben fórum

Alhasi görcs 5. hétben (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 11. 13:39

szerintem addig mig nincs vérzis nem kell aggodni.

ha ilyen van tényleg magnézium,hát a terhességet megállpaitja de 2 hét mulva vissza hiv mert kb 6-7.hétnél lehet már a szivét is látni verni.

2010. jan. 11. 13:39
Köszi lányok a válaszokat!Örülök, hogy mindenki ugyanazon a véleményen van:-)
2010. jan. 11. 13:39
Azért a biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz!Sok szerencsét kívánok neked!
2010. jan. 11. 13:37

Csütörtökön megyek, alig várom:-)

De 5. hétben nem túl korai orvoshoz menni? Bár olyan lassan tellik az idő. Egyébként a fájdalom elviselhető , meg csak néha van. Szóval nem is azért kérdeztem,mert fáj, hanem hogy nem-e baj. Nem szeretném ha elmenne:-(

2010. jan. 11. 13:36

Szia Timi!

Amikor én is csak tippelgettem,hogy talán terhes vagyok,nekem is voltak olyan tüneteim,mint mikor megjön a menszesz.De aztán ez elmúlt és a menstruáció is,hiszen jött a fiam:-)

Tuti,hogy nálad sincs semmi baj és gratulálok a bébihez!

2010. jan. 11. 13:33

Szia!


Igen, természetes. A magnézium(Magnerot vagy MagneB6) segíthet a panaszodon! én is sokáig görcsöltem és szurkált is a hasam alja.

Dokinál voltál már, hogy megállapíthassa a terhességet?

2010. jan. 11. 13:33

teljesen természetes hisz a méhed átalakul egy baba befogadására.

ha nagyon görcsölnél vegyél be magne b6-ot.

a szalagok is nyúlnak!!

2010. jan. 11. 13:31

SZiasztok!

Múlt héten szerdán kellett volna megjönnie, de szerencsére nem jött. Csütörtökön csináltam egy tesztet, halcsány csík lett, szombaton erősebb, és a menszeszem azóta sem jött meg. Viszont néha bele nyílal a fájdalom a hasamba, és göcsölget. Ez természetes ilyenkor még?

Előre is köszi a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook