Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik nem akarnak nagy felhajtással járó hagyományos esküvőt. fórum

Akik nem akarnak nagy felhajtással járó hagyományos esküvőt. (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 8. 17:05

minek a nagy? pénzkidobás,magamra költöm inkább,minthogy mást etessek:D


hát célszerű lenne megérdeklődni ott ahol akarod tartani..

2011. szept. 8. 17:01
Itt felénk divat a nagy esküvő, minél nagyobb a felhajtás annál jobb. Mi nem szeretnénk ilyet, mivel mindketten utáljuk a nagy hajcihőt. Még egyenlőre nem tervezünk esküvőt, de ha majd egyszer mégis rászánjuk magunkat, én olyat képzelek el, hogy elmegyünk az ország egyik távolabbi pontjára, befizetünk egy hétre egy szállodába és ott a helyi anyakönyvvezetőnél megházasodunk. Így lényegében ez egy nyaralás lesz összekötve az esküvői ceremóniával. Se rokon, se barát, se ismerős, csak mi. Van erre lehetőség? Persze gondolom előtte, azért be kell jelentkezni az esküvőre. De pl. megoldható, hogy tanukat is a hivatal kirendel mellénk vagy mindenképpen nekünk kell biztosítani? Lehet olyat, hogy ne kelljen szerelmes szöveget sem elmondani, hanem csak az igent kelljen kimondani? Nem szeretjük a romantikus, érzelgős szövegeket. Van ilyesmire lehetőség Magyarországon? Vagy mindenképp végig kell járni a szokásos procedúrát? Bár a szokásos procedúrában sem vagyok otthon, nem tudom pontosan, hogy is megy ez az egész.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook