Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A boldogsághoz nem kell pénz fórum

A boldogsághoz nem kell pénz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A boldogsághoz nem kell pénz

1 2
2009. máj. 31. 18:44

Köszünöm, nagyon jó volt!


Sajnos mi is sokszor megtapasztaltuk, milyen pénz nélkül élni, nem volt miből befizetni a számlákat, félő volt, hogy elveszik a házunk. De nagyon sokat segített, hogy voltunk egymásnk, vagyunk ma is. Enélkül nem tudom, mi lett volna.

2009. máj. 31. 18:17
Én is igy vagyok vele.A boldogsághoz nem kell pénz.A szeretteim a legfontosabbak és ha az ünnepet együtt töltjük vidám hangulatba az maga a tökély.Egyébként Boldog Szülinapot!
2009. máj. 31. 17:24

Ez egy nagyon szép és szinte mesébe illő történet!

Én is így gondolom...a boldogság nem a péztől függ. Nem vagyok vagyonos, nincs megspórolt pénzem se. Van házam amiben élek a családommal, van egy 15 éves autónk ami még elvisz minket bárhová...voltak nehéz napjaink is amit mindíg átvészeltünk, mert összetartottunk és a bajban is szerettük egymást!

Szerintem ez az igazi gazdagság!!!!!!

2009. máj. 31. 17:22

Ha neked ez igy jo , akkor minden nagyon jo , nem ?

Nekem sok mas embernek , akik megtapasztaltuk a penztelenseg nyomorusagat , nagyon közelröl , sokat szamit az anyagi biztonsag es mindaz a kellemes dolog es erzes ami ezzel jar :)

2009. máj. 31. 16:18

Igazán nincs szükség pénzre, hogy boldogok legyünk. Néha észre kell venni és értékelni kell a körülöttünk lévő apróságokat. Ezekben van az igazi boldogság.

Sajna a mai világban sok mindenhez kell pénz, boldogságbol nem lehet megélni, de boldoggá tehetjük a napjainkat pénz nélkül is :-)

Miért ne?

2009. máj. 31. 16:15

Boldog születésnapot :)

Jó volt olvasni, amit írtál és nagyon örülök, hogy boldog vagy:)

Kívánok minden jót az egész családnak :)

Anyukád büszke lehet rád :)


Adri

2009. máj. 31. 16:03
Én ezt már nagyon rég tudom. Nem is volt soha, épp csak annyi, hogy megéljünk, sokszor még annyi se. Az anyagiak hullámoznak, hol van, hol nincs. Mi mégis mindig túléljük. És ami a legfontosabb: van valamink, amihez nem is kell pénz. És ez a szeretet.

Ugrás a teljes írásra: A boldogsághoz nem kell pénz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook