Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szellem a házban! fórum

Szellem a házban! (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 8. 21:58
jajaaaaj...holis?
34. f1e23b97ee (válaszként erre: 33. - Kabia97)
2013. ápr. 8. 21:38
Ez csakis neszeszellem lehet.
2013. ápr. 8. 21:36

Sziasztok.

Nálunk is van egy szellem...a kisöcsém látja is.

Az anyukám takaróját lehuzta a földre...a tévé ki be kapcsol

a fürdőszobai lámpa pislog.

32. e07aa834c4 (válaszként erre: 31. - Buff)
2011. aug. 16. 21:06

sokan érezzük őket csak nem akarjuk elhinni:)bátyám egy kolostorba dolgozott épitkezésen Déván,a kolostor alatt a papok voltak eltemetve,mikor odamennt szóltak ne ilyedjen meg éjszaka járkálnak,hallották is sokszor,nem hitték el,egyszer éjjel egy szappan a bátyám fejénél többször leesett,csont száraz,és tartóba volt,mintha kiugrott volna,aznap éjjel az ágy is kettétört a bátyám alatt.

Amugy éjszaka nyugi volt:)vagy olyan fáradt voltam hogy nem hallottam semit:)

31. Buff
2011. aug. 16. 15:16

Tényleg meglepő, hogy ennyien rendelkeznek ilyen és hasonló élménnyel...

Sokáig én is azt hittem, egyedül vagyok így, meg hogy megbolondultam :D

30. Evici85 (válaszként erre: 28. - Lacry)
2011. aug. 15. 21:37

Szerintem se félj tőlük, mert annál rosszabb.

nekem is vannak "élményeim", eleinte komolyan nagyon féltem szinte rettegtem, de megpróbáltam "megbarátkozni" velük.

A kisfiam is látja őket. tudnék én is mesélni sok mindent, csak lehet nem hinnék el.

Az engem is meglepett hogy ilyen sok embernek van ilyen spirituális élménye...:)

29. 83e25137af (válaszként erre: 28. - Lacry)
2011. aug. 15. 21:28
Nyugodj meg. Semmi baj nem lehet. Nem kell rettegni tőlük.
28. Lacry (válaszként erre: 15. - 504d3546bf)
2011. aug. 15. 19:58
Úristen, halálra rémítettél, mert ugye mi is együtt élünk egy "bácsival", de azon kívül, hogy néha jelzi, hogy itt van, nem vettem észre mást. Bár őszintén szólva kiskorom óta rettegek a szellemektől. Mindig úgy éreztem, figyel valaki. Volt idő, mikor az összes tükröt letakartam a lakásban, hátha segít, de nem lett jobb.
27. 83e25137af (válaszként erre: 26. - Trinitas)
2011. aug. 15. 11:34
:)
26. Trinitas (válaszként erre: 22. - 83e25137af)
2011. aug. 15. 11:27
Luci a bukott angyi :))
25. Trinitas (válaszként erre: 21. - 53dfddad18)
2011. aug. 15. 11:25
A túlvilág is teljesen természetes Bucika :) csak te nem akarsz róla tudomást venni ;)
24. 83e25137af (válaszként erre: 21. - 53dfddad18)
2011. aug. 15. 11:17
vagy a legtöbb esetben az agy fáradt és olyankor érdekes dolgokat produkálhat.. én se fogok mindent természetfelettire :) DE vannak esetek mikor mindegyik kizárható és nincs magyarázat.
23. 83e25137af (válaszként erre: 20. - 504d3546bf)
2011. aug. 15. 11:16
én is vetek kártyát.. na bumm. de csak jó erők vesznek körül ebben 1000%-ig biztos vagyok mert érzem. ha magamnak ha másnak húzok. :)
22. 83e25137af (válaszként erre: 15. - 504d3546bf)
2011. aug. 15. 11:14

Azért ennyire nem kéne túlreagálni a dolgot ;)


Semmiféle sátáni erő nem uralkodik sehol.. Luci nem az a fajta hidd el aki ilyenekre pazarolja az erejét :) Ő is csak egy angyal.. mint mindegyik :) csak kicsit más :)

21. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - E07aa834c4)
2011. aug. 15. 11:04
Érdemes ilyenkor utánajárni, hogy honnan jönnek a hangok, mert mindig valami természetes dolog húzódik a háttérben. Állatok, huzat, hőtágulás, fa szerkezetek mozgásai stb.
20. 504d3546bf (válaszként erre: 17. - E07aa834c4)
2011. aug. 15. 07:52

Nem feltetlen kel a durvasag ehez.Azert meg kerdezd meg ha nem jart vallaki ilyen helyen.Ez hathat nemzedekrol -nemzedekre.

Emlekszem egy lanyra akivel korhazban volttam.Nalla a hazban ilyen dolgok tortentek, mzoogttak a dolgok.Kesobb mondta , hogy a nagyanya kartyaveo

2011. aug. 15. 07:44

sziasztok..

nálunk amikor itt laktak a nővéremék voltak szellemek a házban.a gyerek nem mert a szobájukban maradni egyedül,de énnálam nem volt ilyesmi a szobámban,itt megmaradt egymaga.én mécsest égetek,nekem van kis oltárom is..

el kell küldeni a szellemet,szenteljétek meg a házat és gyújtsál gyertyát.

én is hallottam lépteket a folyosón,reggel kérdeztem,hogy ki volt kint az éjszaka annyit meg miért kell az ajtót csapkodni?és azt mondták a testvéremék,hogy ők nem voltak..és az egyik éjjel az ebédlőben a szekrényből egy nagy tál "kiesett"márpedig abból a szekrényből magától az nem tudott...esküszöm majd szívinfarktust kaptam úgy megíjedtem,kimegyek megnézni,hogy mi volt az és ott volt a tál széttörve...

akkor volt,olyan,hogy anyuka pedig Ő nem hisz az ilyesmibe,azt mondta,hogy valaki megy utána,valaki van a háta mögött,mikor mindíg odanézett olyan érzése volt,hogy van ott valaki...

elküldtük a szellemeket...de az én szobám az mindíg tiszta...

szenteltvizet hozzál vagy papot kérjetek házszentelésre.

2011. aug. 15. 07:42

azért köszi hogy nem röhögtetek ki,most megyek dolgozni csak este jövök haza,várom főképp azok véleményét akik szintén voltak ilyen helyzetbe.

Szép napot.

17. e07aa834c4 (válaszként erre: 15. - 504d3546bf)
2011. aug. 15. 07:31

senki nincs a családból aki ilyennel foglalkozik mindenki tisztességes dolgozó ember:D horoszkópba se hiszek abba hiszek amit látok és érzek.

Nem támadt senki a házra csak valaki nem tud pihenni a sírjába,maradt valami elintézetlen dolga ezért nyugtalan,nem háborgat,nem tör-zuz,nincsennek falra festett vérszövegek,nem mozog semmi a házba csak szegény"bácsi"mert én ugy érzem az s a fiam is nyugtalan.Azért szólhatna a tulajnak hogy fél évre legalább ne kérjen albérletpénzt:)

16. e07aa834c4 (válaszként erre: 13. - 3fd432567f)
2011. aug. 15. 07:27

elvileg a macskák a lelkek őrzői vagy tulvilág őrzői,passz szerintem egy sunyi kis érdek dög,de volt rá példa hogy macska mentett meg egy farkastól.Éjszaka mentem haza discóból még csajos koromba,viszont fura félős érzésem lett és a falu-város között röpke 8 km erdő-mező-volt mellesleg fene hideg és tél.Így találtam egy kiscicát a város vége felé azt felkaptam és elnidultam,egyszer felált a cica szőre és fujt meg kaparta a vállam,hátra néztem és egy farkas jött ugyanabba a tempóba utánam mint ahogy haladtam,megálltam,megállt,elindultam jött,erre ledobtam a macskát az utra az elszaladt a farkas meg utána ment lassan.

Hülyeségnek tünik de velem történt meg.

2011. aug. 15. 07:25

Volt vallakia csaladban aki boszorkanysagal , jovendo mondasal, magiaval foglalkozot? Vagy ilyen mebereknel jart? Kartyaveto?

Surgosen keres fel komoly kereszteny embereket, megkovezhetsz, de a valosag az hogy gonosz erok tmadtak meg a hazad, Satani kotelek.Lehet nem tunik rosz indulatuaknak a szellemek, de farkas barany borbe bujva.Segitsegre van szukseged , gyorsan. MInel tovabb tart anal nehezebb.

Adig is mindent: kartyat , olyan lapokat ami horoszkopot tartalmaz,minent aminek kapcsolata lehet ez semisits meg, rakd tuzre.

Ezek olyan erok amik nemzedekrol-nemzedekre hatnak.Akar 7 nemzedekig is elmehet.Nem csak te es gyerekeid , ha nem meg a ded unokaid ded unokai is veszelyben lesznek.

Semi a villagon nincs ilyen veszelyes, meg a verfertozes sem.

2011. aug. 15. 07:19
Én bizony elköltöznék :) túúúl sok misztikus és horror filmet láttam már. Tényleg nem vagyok otthon a dologban,de ugye ha szellem, akkor elintézetlen dolga maradt a földön. ti meg ott éltek az ő házában. Kicsit zabos lehet, nem szívja le az energiátokat? nem vagytok fáradtabbak? Húúú és én ténylg nem hiszek, milyen lenne ha igazán hinnék :)
13. 3fd432567f (válaszként erre: 12. - E07aa834c4)
2011. aug. 15. 07:17
De miért, a macskák "elkergetik" a szellemeket, vagy mi???Én ezt nem tudtam, csak úgy éreztem, hogy nekem szükségem van egy cicára...és kaptam.És azóta nem érzem őt...De érdekes,hogy mindig csak egyedül éreztem,a párom ha itt volt,sosem jött elő...ő nagyon szkeptikus...
12. e07aa834c4 (válaszként erre: 9. - 3fd432567f)
2011. aug. 15. 07:14
macska volt az éjjel az első gondolatom,pedig nem szeretem őket.
11. e07aa834c4 (válaszként erre: 7. - Lacry)
2011. aug. 15. 07:13
nincs,de nem is nagyon hiszem hogy valaki jó pénzért elmondja ki az aki itt van és mit akar csak attól tartanék humbukolna nekem valamit aztán sarlatánkodna egy kicsit s belenyulna a zsebembe:)talán papot esetleg de az meg kiröhögne.
2011. aug. 15. 07:11

Először is.

Ha a gyermeked nem fél tőle, akkor nem kell rágörcsölni a dologra, hogy "sérülni fog". Idővel el is felejti, nem hogy sérülne.

Másodszor. A főbérlőtök nem fog mondani semmit.

Ha abból indulok ki, hogy "elszaladt", tudja, hogy mi folyik nálatok. Gondolom tapasztalta is.

Megoldás?

Attól függ ... Te szeretnéd megoldani, vagy 'szakembert' szeretnél keresni?

Ha magad csinálod benne van a dologban, hogy esetleg 'elhibázod' és csak felbőszíted az Urat ... de ugyan ez előfordulhat szakemberrel is.

A dolog másik fele, hogy az, aki elkér egy tetemes összeget azért, hogy beszéljen az Úrral, azt felejtsd el. Azok az emberek, akik VALÓBAN képesek kommunikálni a Másvilággal, azok általában valóban segíteni akarnak, és nem ebből élnek.

Szóval jól válogasd meg, kit kérsz fel erre.

Ha magad szeretnéd intézni, akkor írj rám ... talán tudok segíteni :)

2011. aug. 15. 07:10
Furcsa....mikor mi beköltöztünk a lakásba, akkor folyton úgy éreztem,hogy egy idősebb férfi néz engem,követ,folyton bámul...kellemetlen volt. Néha beszéltem hozzá,hogy félek,hagyjon, menjen kérem el...de maradt.Aztán decemberben kaptam egy macskát, és mióta van macskám, azóta nem érzem ezt az embert,aki itt volt...
2011. aug. 15. 07:10
gondolkodtam beszerzek egy macskát,vagy szenteltvizet vagy telerakom fokhagymával a lépcső korlátját:)passz valahogy jó lenne aludni:)
2011. aug. 15. 07:10
Nincs ismeretségi körben valaki, aki tudna ajánlani szakembert? A gyerekek az aurát és a szellemeket addig látják biztosan, amig nem tudnak beszélni, aztán meg kineveljük belőlük.
2011. aug. 15. 07:07

azt akartam mondani egyik fiam aki lelkileg is érzékenyebb látja mint ahogy én is álmomba,a másik fiam nem látja legalábbis még nem mondta.

Viszont van érzékem a paranormális dolgok megérzéséhez,itt semmi rosszat nem érzek,csak maga a zajok zavaróak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook