Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki ismeri a Bajcsy kórházban dr. Kerékgyártó Olga doktornőt? A tükrözéses vizsgálatokat hogy csinálja? fórum

Ki ismeri a Bajcsy kórházban dr. Kerékgyártó Olga doktornőt? A tükrözéses vizsgálatokat hogy csinálja? (tudásbázis kérdés)


6. HaszonKati (válaszként erre: 5. - Töhöske)
2011. szept. 20. 12:46
Sziasztok, én évek óta a kerékgyártó doktornőhöz járok, és nagyon jók a tapasztalataim. Nagyon féltem a tükrözés előtt, de az injekció után semmit sem érzetem. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kedves, alapos, igaz sokat kell rá várni, mert sok a visszajáró betege.
5. töhöske (válaszként erre: 4. - Aranka2)
2011. aug. 14. 08:26

Nem igaz hogy nem tudnak odafigyelni ilyen komoly vizsgálatoknál hogy jó helyre szúrja azt a fájdalomcsillapítót. Igen sajnos ki vagyunk szolgáltatva nekik...:(

Köszönöm a drukkot,rám fér.

2011. aug. 14. 01:37

Én Kanyó Barbara dr.höz jártam ,aki mostanában szült.Tavaly egy napon csinálta meg a mindkét tükrözést és semmit sem éreztem.


Bent feküdtem a diabetológián és onnan küldtek.

Sajnos a vastagbél vizsgálat szörnyű volt. Mellé szúrták a fájdalomcsillapítót(férfi) csipet és semmit nem használt.

Már bánom ,hogy engedtem neki ,mert nagyon fájt.Tavaly ugyanazt a bódítást kaptam ,amit most is kellett volna ,ha a dokit érdekli.

Mint írtam a gyomortükrözés nem fájt. (már nagyon sokszor voltam jóval 10 felett)

Drukkolok:)))

2011. aug. 13. 21:02

Szia. Köszi a választ.

Valószínűleg nem úszom meg ezeket a vizsgálatokat,kilátásba helyezte a doktornő,a vérvétel és az uh. után,és kíváncsi vagyok nála hogy zajlanak.

Fájdalomcsillapítás vagy bódítás,vagy egyik sem,esetleg nekem kell kérnem stb. Egyébként a doktornő aranyos,úgy látom.

2 éve már jártam nála, akkor még megúsztam a tükrözést.

2011. aug. 13. 18:43

Szia !

Május elején gyomortükrözést csinált ,amit nem is éreztem meg.Tény az asszisztenstől dupla adag lidocaint kértem.

2011. aug. 13. 18:25
Ki ismeri a Bajcsy kórházban dr. Kerékgyártó Olga doktornőt? A tükrözéses vizsgálatokat hogy csinálja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook