Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék segitséget kérni tőletek, egyszerű, gyors, és hatásos fogyásra, mit ajánlotok? fórum

Szeretnék segitséget kérni tőletek, egyszerű, gyors, és hatásos fogyásra, mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 14:30
almaecettel,vagy citromos kuraval/citrom es viz minden etkezes elott 30 perccel.
2011. aug. 27. 10:19

Kedves fórumindító!


A helyesírásod tényleg pocsék!Ez tény!Ezen nem kell fennakadni!Gondolom te is tudod!Semmi rosszindulat nem volt a megjegyzésben,csak tényként lett közölve!


A másik fele,meg tényleg ezer fórum van itt ami a fogyókúráról szól.


A fogyásról meg annyit!Hogy amit évek alatt szedtél fel,azt ne 2 hónap alatt akard már leadni!1 hét 0,5-0,75 kg az egészséges!Bellának igaza van!Életmódot kell változtatni.És nem valami csodafogyókúrára kell várni,ami majd roppant hatásosan eltávolítja rólad a kilókat 2 hónap alatt!


Kérlek,csak gondolkodj logikusan és ne a rosszindulatot keresd ott,ahol egyébként nincs!

24. 06744c3d07 (válaszként erre: 8. - Darcy73)
2011. aug. 23. 21:14
mit kébzelsz magadrol hogy te vagy a HOXA alapito,aki meg mongya mindenkinek hogy mit csinájon
23. 06744c3d07 (válaszként erre: 14. - Darcy73)
2011. aug. 23. 21:10
nem is lehet errrrrrrrrrrről vitát nyitni,ha valaki rosz indulatu....................................................................................................................................................te még nem hallotál arrrrrrol h TÉVEDÉS EMBERI DOLOG,vagy te nem vagy ember nem hibáztál SOHA csak néz utána magadnak és az irásaidra stb,enyi ennnnnyyyyyiiiii
2011. aug. 16. 23:09

bocsi javítok:kérdése!

Lásd én is tévedek!

21. zso_imre (válaszként erre: 13. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 16. 23:07

...a helyesírás,készség kérdédése,...

Én így írtam volna!

Ha már kekeckedünk!

2011. aug. 16. 23:01

Senkinek nem kívánom,de gyomorpanaszok miatt nem ettem 8 napig,ledobtam 7 kg-ot!

Ez a legjobb fogyókura.Az orrom alatt van egy nyílás,ha oda nem kerül olyan,és annyi,akkor nyertem.Ez volt az én esetem,de senkinek nem kívánom,hogy átélje amit én!Csupán érzékeltetni akartam,hogy minden azon múlik,mit eszünk,és hogy rágjuk meg az ételt!HA PÉPESRE RÁGOD LASSAN ESZEL,SOKKAL KEVESEBB FÉR BELÉD!Ennyi a titok!Mindent ehetsz,csak lassan,mert az emésztés a szájban kezdődik!Akkor kell abba hagyni az evést,amikor még nem érzed a teltséget!Pár perc múlva olyan jóllakott érzésed lesz,mintha teleetted volna magad.Nálunk bevált!

Sok sikert! Imi

2011. aug. 16. 18:05
Sziasztok! Szerintem ne akadjunk fel mások hiányosságain. Mindenkinek van. Tuti én is hibázok ha sietek. Annyi rossz történik az életben, legalább itt ne bántsuk egymást. Én pl. úgy gondolom megtisztelek vele mindenkit, hogy köszönök. Hiszen arra neveltek, hogy köszönni a legkevesebb. Szép napot mindenkinek.
18. 266299594f (válaszként erre: 17. - 06744c3d07)
2011. aug. 16. 17:56
Szia. Örülök, hogy segíthettem.Ha szükséged van infókra (mit honnan érdemes rendelni) keres meg. Sok sikert.
17. 06744c3d07 (válaszként erre: 11. - 266299594f)
2011. aug. 15. 09:25
kőszi szépen megfogadom a tanácsod,és részletes leirást adtál arrol hogyan is fogjak neki és mit is kell csinálnom és meg fogadom a tanácsod.kettő gyerekem van akik hiperaktivak és hatalmas házunk van másra időm nm sok marad de megoldom.mégegyszer kősz
2011. aug. 14. 18:45
"érzik" helyett: érzi... mielőtt még én is kapnék a fejemre a nyelvhelyesség miatt...
15. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 14. - Darcy73)
2011. aug. 14. 18:45
Ismétlem, a helyesírás készség és nem intelligencia-fokmérő. Alsós gyerekek is tudják, igen - és híres írók se, ha hiányzik náluk ez a fajta készség. Marquez regényei felett vakarják a fejük a korrektorok, pedig nála műveltebb és tehetségesebb embert keveset találni. És a topiknyitó nem azt írta ki a fórumcímként, hogy "bíráljátok a helyesírásom".... De mindegy, én se vitatkozom. Csak mindig megüti a szemem, amikor valaki más bajain (pl. hogy nem tud helyesen írni) lépdelve érzik magukat többnek... egészségedre...
2011. aug. 14. 15:38

Ez nem negatívság..de ennyire borzalmas helyesíráson még a 10 éves fiam is vinnyogva röhög.


Mostmár át van javítva az "alyánlotok","ajánlotokra",de van itt bőven olyan egyszerű szó mint a "kétt",vagy az "ojan".Ezek nem bonyolult szavak és egy alsós gyermek le tudja írni helyesen.Ennyi,erről nem fogok vitát nyitni.

13. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 8. - Darcy73)
2011. aug. 14. 11:16
jaj, ne legyél már ilyen negatív... a helyesírás készség kérdése, az új fórum indítása meg segítségkérés... mi lenne, ha kicsit megértőbbek lennénk egymással?!
2011. aug. 14. 11:15
rostdiéta... napi ötszöri étkezés, mindegyikhez gyümölcs/zöldség, kenyérből csak teljes kiőrlésű, köretként csak barna rizs vagy durumtészta... egy hét alatt 1-3 kg mínusz. (Az elején gyorsabban pörög le). Én se hittem, hogy a fogyáshoz enni kell, de tényleg azt kell.. Egészséges, méregtelenít és fogyaszt.
2011. aug. 14. 07:26

Sziasztok. Hát te tudod, de én februárba kezdtem nem is fogyni hanem életmódot váltani.

Most -18kg. tartok! Igaz az elején gyorsabban megindultak a kilók, de utána stagnált kicsit. Átlagosan havi 2-3 kg amit betervezhetsz. Persze hallunk olyan eseteket, hogy vannak akik Norbihoz járnak és egy hónap alatt 15kg fogytak. Ők viszont állandóan edzenek teremben is, a legjobb gépekkel és "speciális" étrenden vannak. Ami azért az átlag embernek nem megfizethető. Nekem legalábbis már egy-egy Norbi pékség látogatása is elég költség. Először kezdj valami szerényebb tervvel mondjuk 5kg 2 hónap alatt. Aztán fejben döntsd el, hogy fogyni fogsz nem akarsz -fogsz! Mozogj sokat, egyél egészségesebb ételeket, kerüld a cukrot a felesleges szénhidrátot, csökkentsd a zsírt ne igyál üdítőket. Sűrítést keményítővel végezd és ha teheted vegyél csökkentet szénhidrát tartalmú liszteket. Ezekből bőven van kínálat kb. 6-700ft/kg. Cukor helyet is használhatsz más édesítőket, a sült húst cserélt pároltra, rizs és burgonya helyet egyél párolt zöldséget hozzá. Ami viszont a legfontosabb a mozgás! Gyalogolás, futás, torna, bicikli, úszás amire lehetőséged van. Esetleg edző terem? Nem írtál a terveidről és a lehetőségeidről ezért regényt írtam, bocsi. Ja és nálam az ebéd utáni edzés vált be. Igaz nekünk van egy jó nagy kertünk , gyümölcsösünk stb. ezért én reggeli után is mozgok rendszeresen. Sok sikert.

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - 06744c3d07)
2011. aug. 13. 22:57

ne akarj egy-két hónap alatt húsz kilótól megszabadulni, ahhoz kb. fél év kell. Két hónap alatt csak koplalással sikerülhet, utána nagyon nehéz elkerülni a jojóeffektust!

Sok szerencsét!:)

9. 06744c3d07 (válaszként erre: 3. - E3e00f19ee)
2011. aug. 13. 22:06
nem 3nap allat szerenék lefogyni ojan egy kétt honap allat,gondoltam,165cm vagyok és 76 kg,soha nem volt gondom a tull sulyal mindég 55-57kg voltam de amiota gyerekek meglettek elhanyagoltam magam nem figyelek oda a testemre pedig a gyerekeket igyekszem egéségesen nevelni.
2011. aug. 13. 16:39

Először egy helyesírási szótárat!

Másodszor:a Hoxa tele van ilyen fórumokkal,naplókkal.Csak kicsit nézelődni kell!

2011. aug. 13. 16:34

Hát, ha valaki ilyet tudna, engem is érdekelne:)

Szerintem nincs ilyen: vagy gyors, vagy hatásos, de a kettő kombinálva, nem lehet tartós...

2011. aug. 13. 16:32

sajnos vagy gyors, vagy hatásos.

Én az egészséges táplálkozást tartom hatásosnak, mozgással karöltve. alacsony glikémiás indexű szénhidrátok, zsírszegény (de nem mentes)ételek, sok fehérje, sok zöldség és gyümölcs. Súlyzós edzés és kardió.

Ja, és kitartás:)))

2011. aug. 13. 16:29
:)
2011. aug. 13. 16:29

kitartást!!!!!

Aki tényleg fogyni szeretne és nem csak sajnálkozik annak kitartás kell.


Sokan csak sajnálkoznak,panaszkodnak,de neki állni nem tudnak. Nem a szájat kell járatni hanem tenni érte. Nagyon sok féle fogyásmód létezik. Kinek ez,kinek az válik be. De csak akkor vállik be ha van akaraterő

2011. aug. 13. 16:28
Mit értesz az alatt, hogy gyors és hatásos fogyás?
2011. aug. 13. 16:27

ajánl- pontos j-vel


ne egyél lisztet, tésztát, cukrot, kenyérfélét, krumplit és rizst - ennyi a titok

2011. aug. 13. 16:25
várom a tanásaitokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook