Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2382. Telka2
2011. júl. 1. 08:41
3eve illetve 9 honapja
2381. Telka2
2011. júl. 1. 08:40
En sem igy ismertem meg Hardonyit 3 illetve 9 honapja szultem nala nem volt semmi gondom vele mindket szules szep elmeny volt sosem fajt amikor vizsgalt ja es sok fiatal kismamaja van.De en is hallottam rola hogy felnek tole nem tudom miert?Sokan azt hiszik biztos megfizethetetlen ez sem igaz, sosem beszeltunk az anyagiagrol egesz terhesseg alatt mind a 2x 3szor voltam a maganrendelojeben mindig a korhazba hivott.SZerintem alapos es korultekinto.Meg egy jo tanacs annak aki szulni keszul a szulesnel fontosabb egy kedeves megbizhato szuleszno.Egyebkent meg az orvosvalasztas egy nagyon nehez tema mindenkinek mas a jo.
2380. Bodu (válaszként erre: 2378. - Jázmin12)
2011. jún. 30. 18:23

Tényleg?Én erről az olaláról abszolut nem ismertem.11 éve született nála a fiam,nekem semmi bajom nem volt vele.Azt tudtam csak,hogy mindenféle elismerést megkapott már a szakmájában,amit ember itthon megkaphat.

Tényleg nem vitatkozni akarok,mert nagyon megdöbbentett,amit írtatok róla.Én azért mentem hozzá szülni,mert már a húgom is nála született(magyarul anyukám is hozzá járt),én meg "megörököltem" őt.Hát,sajnálom.Pedig arra gondoltam,hogy a harmadikkal megkeresem majd őt,de most elbizonytalanodtam.Mostanában csinál ilyeneket?

2379. bangles (válaszként erre: 2378. - Jázmin12)
2011. jún. 29. 19:54
Nagyon szívesen :-)
2378. Jázmin12
2011. jún. 29. 18:36

bangles


köszi, hogy megosztottad tapasztalatodat. Jó volt hallania Te véleményedet is.


Bodu

Amikor én szültem mindkét esetben egy héttel a szülés előtt pathológián voltam 1-1 hetet. Akit Hardonyi megviszgált, ment szülni. Úgy féltünk tőle, mert olyan durván viszgált meg, hogy természetes volt utána a szülés. Lehet, hogy ez valakinek jó volt, mert már szülni akart, de a legtöbb anyukában ez fájdalmas nyomokat és rossze emlékeket okozott. Amúgy én fiatalokat nem nagyon látok nála, inkább az idősebb hölgyek keresik fel.

2377. Jázmin12
2011. jún. 28. 14:55

bangles


szakmabeli vagy esetleg? mehet priviben is...

2376. bangles (válaszként erre: 2370. - "rhony")
2011. jún. 27. 09:36

Sziasztok!

Rhony, teljesen egyetértek veled. Én is mind a két gyerekemet nála szültem, már több, mint 10 éve ismerem, de nem mennék máshoz, az biztos. Szakmámból kifolyólag elég sok szülész nőgyógyásszal kerültem kapcsolatba, illetve sokukról van közvetett tapasztalatom, de így van, ahogyan mondod, mindegyikükről tudnék "rémsztorikat" írni. De én is úgy vagyok velük, hogy ők is emberek, hibázhatnak, még akkor is, ha az ő tévedésük súlyos következményekkel járhat. Persze annak, akit személyesen is érint egy - egy orvos tévedése, hibája, az nyilván nem így látja, és én ezt maximálisan meg is értem, de azért nem minden fekete vagy fehér. Pócsi főorvosnál szült 2 nagyon közeli ismerősöm is (illetve szülni csak az egyik egyéb okok miatt, de a terhesgondozást ő csinálta), de ők is nagyon szerettek hozzá járni. Én kifejezetten nem is szoktam nőgyógyászt ajánlgatni senkinek, nem vagyunk egyformák, aki egyikünknek szimpatikus, az a másiknak nem. Engem például a hideg ráz egyes nőgyógyászoktól, akiket úgy egyébként agyonsztárolnak. Ezt csak azért írtam le, mert az érintett orvosról szinte csak negatív véleményt olvastam itt, remélem, kicsit kiegyensúlyoztam :-)

2375. Jázmin12
2011. jún. 24. 12:34

Hannicsku,


köszönöm priviben, szívesen olvasom a tapasztalatodat.


rhony

az emberileg alacsony szintű, az empatikus képességére vonatkozott, kicsit fáradt voltam, ez jött ki hirtelen, de örömmel olvasom, hogy Neked pozitív tapasztalatod volt.


Egyetértek én is azzal a véleménnyel, hogy emeber válogatja, kinek ki a jó doki, de gondoltam megkérdezlek Titeket is.


Méziről van esetleg valakinek infója?


Én sem tudok igazán azzal a helyzettel mit kezdeni, hogy szültem két egészséges gyereket, most pedig egyszerűen nem sikerül.....

2374. Hannicsku (válaszként erre: 2373. - Ági05)
2011. jún. 23. 21:12
Megértelek, igazad van, de akkor is hibázik minden ember, ezért hallani minden dokiról rosszat is.
2373. Ági05 (válaszként erre: 2369. - Hannicsku)
2011. jún. 23. 20:40

Igaz,hogy emberek,és hibáznak néha,de nem egy darab elgépelt papírról van szó,hanem emberekről.S ha még pénzeled is a terhesgondozás alatt,meg adsz a szülésért,akkor az ember maximális figyelmet vár el.

(Nem ellened irányul a válaszom,csak mi egy hibázás szereplői voltunk.)

2372. Ági05 (válaszként erre: 2368. - B.trix13)
2011. jún. 23. 20:32
Cziáky a megyeiben van,de már megváltozott,sajnos negatív irányban:(
2011. jún. 23. 13:14
jázmin 12, én szemán dokihoz jártam, nála szültem. neki a magánrendelésén ott van ági, az asszisztense talán, és ő csinál 3d-t, nagyon ügyes. 16 hetes voltam, és megmondta, hogy kislány, meg persze, sok egyéb mást is, szívtől kezdve végig.
2370. "rhony" (válaszként erre: 2367. - Jázmin12)
2011. jún. 23. 13:08

Sziasztok.

Mi az, hogy emberileg alacsony szintű?

Én nála szültem mindkét gyerekemet, maximálisan megvoltam vele elégedve, sőt van egy pár ismerősöm aki szintén nála szült és jókat mondtak. Akiket ismerek nem hallottam még rosszat róla, csak itt. De itt nincs olyan orvos akiről valaki ne írt volna valami rosszat.

2369. Hannicsku (válaszként erre: 2367. - Jázmin12)
2011. jún. 23. 11:00

Szia!


Pócsiról én is csak rosszat tudok, ha érdekel megírom privibe.

Nekem van egy 7 éves lányom, Őt Hajasnál szültem, nekem nem volt vele problémám, 10 évig hozzá jártam, de nekem most meddőségben jártas orvosra van szükségem, mert nem akar jönni a tesó, ezért lecseréltem Fenesire, akivel nagyon meg vagyok elégedve! Nekem bejön a stílusa, velem nagyon közvetlen, csak jót tudok róla mondani.

Még nagyon dícsérik Dudást, az egyik kolléganőm aki régen a szülészeten dolgozott vele együtt, nála fog szülni.

Egyébként szerintem az örök igazság a dokikkal szemben az, hogy akivel az egyik elégedett, azzal a másik nem, végül is mindannyian emberek vagyunk, ebben az esetben is működik a szimpátia. Ők is hibáznak néha, mint mindenki más. Szerintem a lényeg a személyes tapasztalat.

2368. b.trix13 (válaszként erre: 2367. - Jázmin12)
2011. jún. 23. 09:43

pócsi nem valami nagy szám az tuti.igaz nem személyes tapasztalat.

nekem fenesi bejön:)))meg cziáky.ö nagyon jó.

tudod aki jó annál rengetegen vannak.:))

de cziáky nagyon kedves és türelmes.

igaz nem tudom ö hol van.de gondolom nehéz olyat találni aki jó és a semmelweisben van.

kívánok neked sok szerencsét:)))))))

2367. Jázmin12
2011. jún. 23. 09:36

Sziasztok, én az első gyermekemet DR. Ónidinál szültem (nála is születtem), majd amikor a másodikkal megjelentem az első terhesgondozáson közölte doktor úr, hogy ő elmegy, keressek másik orvost. Barátnői ajánlásra Hajast választottam. Borzasztóan pénzéhes volt, UH-kon semmit nem akart mondani, állandóan rossz kedve volt. Szülés előtt egy héttel befektetett a pathológiára, mivel kevés volt a magzatvíz. Az egy hét alatt egyszer nézett be hozzám. Már nagyon rooszul voltam, Gazdik Irén indította meg a szülést. Szóltak neki, de nem jött. 18 órás vajúdást éltem úgy át, hogy a végére azt sem tudtam, hol vagyok..Ha nincs Mézike, aki mindvégig mellettem volt és hiába letelt a műszakja, nem hagyott ott, szerintem mindketten ottmaradunk. Háromnegyed hatkor megjelent Hajas, hogy akkor hozza a vákumot, ha nem nyomom ki a gyereket, ő fáradt, letelt a műszak. Arrogáns volt, türelmetlen, borzasztó rossz emlékeim maradtak a szülésről. Azt mondtam soha többet. Most úgy gondoljuk szeretnénk harmadikat, de nem tudom kinél. A SEmmelweis kórház jóval tisztább felszereltebb, mint a megyei, de az orvosállomány megkérdőjelezhető. Nem akarok ismét rosszul választani orvost. Végre szeretnék egy olyan dokit találni, aki tényleg velem együtt végigkíséri a terhességemet, és ott áll mellettem a szülés szakaszában is.


Tényleg elment Mézike? Valaki tudja, hogy hová?

Fenesi, Spák, Gafar, biztos kilőve. Pócsiról tud valaki pozitívat? Vagy tényleg szakmailag és emberileg is alacsony szintű?

A nem régen, Diósgyőri kórházból jött dokikról van valakinek tapasztalata?


Minden infót, ajánlást nagyon szívesen fogadok.


Mostanság hová lehet menni 4D UH-ra?

2366. Babakeksz (válaszként erre: 2361. - HolleAnyó81)
2011. jún. 15. 23:49

Minden rendben velünk, csak hamarabb vették le az afp-hez a vért, ezért volt a fals eredmény... Kicsi lányom már 10 hónapos gyönyörűség, és teljesen egészséges.:) De tényleg volt egy szar hetem, míg végre találtam egy normális dokit, aki tüzetesen megvizsgált.


Egyébként igazad van, a megyei egy putri. Egy hetet feküdtem a terhes patológián szülés előtt. Iszonyú ami ott van. Kosz, retek, lopkodták a kaját, stb. Hozzá képest a gyerekágyas részleg hotelszoba.:)))


Szerintem nincs tökéletes doki, valahogy szerencse kérdése az egész. Nekem mákom volt, tényleg rendes volt Gubás.:)

2011. jún. 14. 11:15
Dr Bikki Bélát ismeri valaki? És mit lehet róla tudni?
2011. jún. 14. 11:12
Én is kapok képet, ha kérek a dokitól (Nagy Gábor).
2363. katinkababa (válaszként erre: 2362. - Eremit)
2011. jún. 9. 16:14

Gratulálok a fotóhoz. :)


Bár a kérdés áttételesen tartozik ide, azért felteszem: ki mit tud arról, hogy a megyeiben mennyire van gyakorlata a császár utáni spontán szülésnek?

2362. eremit
2011. jún. 9. 14:52
Jelentem, Dienes dokinál lehet képet kapni :-)
2361. HolleAnyó81 (válaszként erre: 2356. - Babakeksz)
2011. jún. 8. 21:08

Huhh.Ezt igazán sajnálom!!!De végül ugye nem lett baja a babának?

Igazán,ha megnézzük minden nőgyógyásszal van jó és rossz élménye is az embereknek...Szerintem mindegyik megosztja a nagy tömegeket,mert mindenkiről eszébe jut valakinek egy sztori. :( Én a megyei kórházban dolgoztam,és az általad ajánlt dokiról van negatív tapasztalatom.És magáról a nőgyógyászatról is.Arról is,hogy mekkora putri,mennyire inkorrektek és igénytelenek az ott dolgozók.Ezért jöttem onnan el.Ha elmesélném mik mentek ott....

Szörnyű!

Minden esetre én ajánlom a továbbiakban is Fenesit,mert nekem jó "élményem" van vele.És direkt nem írtam le a többi dokiról,hogy ők kik.Mert sz.rral dobálózni nem akarok.Őszintén remélem,hogy nem lett baja a babádnak és neked sem!!!!

2360. eremit (válaszként erre: 2355. - Ági05)
2011. jún. 8. 15:14
Köszi szépen!
2011. jún. 8. 14:40

Nekem se jött be Fenesi, bár nekem rosszat nem mondott, tényleg sajátos a stílusa.


Egy hónap a pathológián sok mindenre elég.

2358. o.melinda (válaszként erre: 2352. - Hitta)
2011. jún. 8. 14:36
Tuti,nem fogsz csalódni
2357. nuszifulke (válaszként erre: 2356. - Babakeksz)
2011. jún. 8. 13:41
Én is miatta hagytam ott a Semmelweis-t az első babámmal. 1x ultrahangozott, de úgy beszélt velem, mint a kutyával.
2356. Babakeksz (válaszként erre: 2353. - HolleAnyó81)
2011. jún. 7. 23:08

Szép történet! Engem viszont 18 hetesen hagyott szarban a rossz down kór gyanus afp eredményemmel.


Én a megyeiben szültem, Dr Gubásnál. Csak ajánlani tudom.:)

2355. Ági05 (válaszként erre: 2354. - Eremit)
2011. jún. 7. 22:05
Nem lehet.De a kórházban ad,ha kérsz.
2354. eremit
2011. jún. 7. 18:54
Nem tudja valaki, hogy Dienes doki rendelőjében lehet-e UH fotót kérni?
2011. jún. 7. 01:40

Sziasztok! Nekem Fenesi doktor úr a nőgyógyászom, már évek óta. Annak idején, amikor őt választottam a Semmelweis kórház nőgyógyászati osztályán dolgozó nővérke barátnőm ajánlotta őt. Sok olyan orvosom volt már, akikben csalódtam. Az egyik nemtörődöm volt, magas ívből letojta a problémáimat. A következőt többször láttam ittasan bemenni szüléshez. Az azutáni kikezdett velem. Az utolsóról pedig az a hír járta, hogy nagy tiszteletdíj ellenében sem jár be szülést levezetni (a pénzt elfogadja, de amikor szülsz eltűnik, mint a kámfor). És ez mind MISEKes doki, de nem akarom itt trógerolni őket.

Totál elkeseredésben voltam, bánatomban képes lettem volna átmenni a megyeibe (amit viszont nagyon nem akartam) és ekkora ajánlotta barátnőm őt. Mivel évek óta Policisztás ovárium szindrómám volt, így sajnos amúgy is olyan orvost kerestem volna, aki meddőségi kérdésekben is jártas, és ha terhességre kerül sor nálam, akkor akár éjjel is bejön szülést levezetni. Nos, róla ez a sok jó hír járta. :) Mivel Sikó dokival ő csinálja a meddőségi ambulanciát, így eleve nyert ügyem volt, de el kell mondanom, nem volt végül szükségem meddőségi kezelésekre. Fenesi doktor nagyon modoros ember. Nem jöttünk ki elsőre jól. Azt hittem valami baja van velem, olyan furán viselkedett. De idővel rájöttem, hogy távolságtartó és modoros. Ami, ha megismer: csökken.Valamint fura humora van. Azt hiszem ezt nevezik angol humornak. :) No de ennek persze semmi köze a szakmához. A lényeg, hogy azonnal képben volt PCOS ügyben. Elindította a kivizsgálást. Az eredmények után felállította a kezelést, mindent maximálisan elmagyarázott. Többször is, mert sokat értetlenkedtem pl. olyan dolgokban, amit azelőtt soha senki nem mondott még el. De ő mindenre válaszolt. Ő ajánlotta a www.pcos.hu honlapot is, ahol otthon, nyugiban végig tudtam böngészni mindent. Ajánlott dietetikust is. És találtam megfelelő mozgásformát. Azóta (8 hónap alatt) fogytam - 17kg-ot. Beállt a mensesem. Ugyan nem minden hónapban, de átlag két havonta van peteérésem. Elmúltak maguktól a cisztáim (amiket Fenesi doki ingyen monitorozott havonta hüvely UH-al). Ráálltam a dietetikus és a honlap segítségével a szénhidrát diétára. Megtanultam a GI ellenőrzést. És úton van a kis trónörökös. :) Minden a legnagyobb rendben vele. Már nem vagyok szőrös, nincsenek pattanásaim sem. Az orvosom maximálisan rendben van, és azt ígérte, hogy éjjel 2kor is felkel majd, ha szülni fogok! :)

Ui.: 2 éve méhnyakrákom volt, amit szintén ő csinált velem végig. Vál szélességgel támogatva azt, hogy én egyénileg mit akarok pl.alternatív gyógyászat. Engedte. Csak azt kérte mindig tudjon mindenről, hogy időben szólhasson, ha valami ellenjavallt. És végül győztünk. Együtt, hárman. Ő a férjem és én! Kell ennél több? :)

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook