Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3882. mmacus (válaszként erre: 3878. - Abilka)
2016. márc. 26. 14:23

Dienesről semmi jó véleményem nincs. 23 éve szültem nála, akkor még kezdő orvos volt. Tavaly műtét miatt voltam a kórházban (nem ő műtött, isten ments), úgy láttam, nem vitte sokra, több, mint két évtized alatt...


A Semmelweisben mostanában tényleg sok "olyan" kismama van, de egy orvos így akkor sem beszélhet. Tavaly a lányom járt oda, úgy volt, ott fog szülni, aztán szerencsére mégsem, így utólag egyre jobban örülök neki, amiket hallani... Na az ő akkori orvosa sem volt piskóta.

3881. abilka (válaszként erre: 3880. - Drozd)
2016. márc. 26. 12:29
Hidd el, ha nem nekem mondja ezeket, én sem hiszem el, hogy ilyen létezik.. Én még soha nem láttam ezelőtt, próbáltam pozitívan hozzáállni, de hatalmasat csalódtam, és tegyük hozzá, hogy főorvos, én azt gondoltam, hogy ahhoz, hogy valaki az legyen némi intelligencia is szükségeltetik, de úgy látszik, hogy nem.
3880. Drozd
2016. márc. 26. 06:44
El se hiszem amit amit irsz abilka, pedig tutira igaz ha nem lenne eszebe se jutna ide irni senkinek. Kritikan aluli ez a doki en tutira beszoltam volna neki es sirva rohanok ki. Ki o? Minek kepzeli magat, fujjj. Ja a penzt szereti miert nem a maganba hivott, fura egy alak. A kinezete is abban a comboy kalapban amiben lattam sokszor menni a rendelesere nekem sose volt szimpi...
3879. abilka
2016. márc. 25. 18:05
Ezekután elkezdtem keresgélni, hogy ki vállalna el így, és mások tanácsára hivatkozva kerestem Szemán doktort (egyébként én is nála születtem), telefon egyeztetés után hívott be a kórházba, de már ígyis eléggé bunkó volt, másfèl órát vártam rá, aztán kezdődött azzal, hogy én minek hiszem magam bőrgyógyásznak, hogy meg tudom állapítani azt ha fertőzésem van? Undorító stílusban hozzátette, hogy nigger vagy afrikai a barátom, mert azok hoznak be ilyen vírusokat, és, hogy utálja is őket, de, hogy az ő szavaival éljek, a rohadt mocskos büdös cigányokat is utálja, tele van velük a semmelweis, ezért is utál itt dolgozni, de muszáj még mert a nyugdíjig van még két éve. Ultrahangozott de azon kívül, hogy a méhlepény hol helyezkedik el semmit sem mondott, állított is fel egyből, aztán szövegelt még tovább, hogy milyen szar vitamint szedek, miért nem az elevitet szedem vagy a gravidát, persze az elején leszögezte már, hogy ne is gondoljam, hogy szülhetek nàla, MERT Ő MÁR MEGTEHETI, HOGY VÁLOGASSON A BETEGEK KÖZÖTT. Ő csak azokat a betegeit szereti elmondása szerint, akik folyamatosan a magánrendelèsére járnak. Folyamatosan a többi orvost fikázta, az említett Dienest is, amikor kérdeztem, hogy van esetleg valaki akit ajánlani tudna maga helyett, arra az volt a válasz, hogy senkit, mert neki nincsenek barátai és nem foglalkozik senkivel. És ez csak egy részlet abból, amik elhangzottak.. Nagyon sok hozzászólást olvastam róla, sokan írtátok, hogy " van egy stílusa, de nagyon bírjátok", hát ez inkább kritikán aluli viselkedés volt, mint stílus. Szerintem semmilyen körülmények között nem engedhet meg magának ilyen viselkedést egy orvos, akire a gyermeked és a saját életed akarod bízni...
3878. abilka
2016. márc. 25. 10:23
Sziasztok! A friss élményemet szeretném megírni nektek, Dr. Dienesről Józsefről és Dr. Szemán Györgyről, hátha valakinek segítek ezzel. Előre leszögezem, hogy nem a lejáratás a célom, mert mindkét orvost istenítettem ezekelőtt mindenkinek. Most 24 hetes terhes vagyok és Dienesnél kezdtem, hozzá jártam a terhesség előtt, és a terhességet is ő állapította meg, nagyon meg voltam vele elégedve, a tarifája sem húzós kismamáknak 5e ft, aztán behívott a kórházba, ott nem adtam neki pénzt, és valahogy azt is éreztem, hogy elbeszélünk egymás mellett de felfogadtam, azt mondta elég ha itt találkozunk majd a kórházban mindig, na most a napokban fertőzés miatt hívtam, hogy mennék magánrendelésre, össze vissza értetlenkedett a telefonban pedig előtte állítólag mindig megismert, és hogy mi biztos megbeszéltük, hogy nála akarok szülni? Aztán minden további nélkül közölte, hogy sajnos ő még sem tud vállalni, de még megvizsgálni sem tud a fertőzés miatt. A folytatást külön hozzászólásban írom, hogy ne legyen túl hosszú egyszerre.
3877. Drozd
2016. márc. 14. 12:38
Vedono mondta hogy elozo nap volt a tanacsadoba mert akkor volt a korzeti gondozas es az egyik doki mondta, de azt nem mondta meg hogy ki volt az.
3876. Fzsuzsuka86 (válaszként erre: 3875. - Drozd)
2016. márc. 13. 21:32
Nem tudom január óta nem voltam nála. De próbálok nyomozni. Nagyon nem szeretnèm èn se. A másik gyerekünket is nála szeretnèm megszülni. Remèlem ez csak rèm hìr. Hol hallottad?
3875. Drozd
2016. márc. 12. 21:25
A kerdesem hogy valoban igaz hogy elmegy majustol a misekbol. En is 6 eve hozza jarok nagyon nem szeretnem....😢
3874. Fzsuzsuka86 (válaszként erre: 3871. - Drozd)
2016. márc. 11. 22:11
Szia! Èn 2015.11.10.-èn szültem Dr. Sikó László-nál kèrdezz nyugodtan akár priviben is.
3873. Drozd
2016. márc. 8. 09:32
Sziasztok. Jar vki mostansag dr Siko Laszlohoz? Igaz a hir hogy majustol elmegy a Misekbol?
2016. jan. 25. 14:26

Sziasztok,

tudja valaki dr Nagy Gábor telefonszámát, mert már régen voltam nála, és a régi száma már nem kapcsolható. Segítsen vki aki tudja, mert sürgős lenne. Privátban várom a választ. Köszi

3871. Drozd
2016. jan. 22. 14:38

Sziasztok!


Jár vki mostanság kismamaként Dr. Sikóhoz, esetleg vki aki mostanság szült! LEnne 1-2 kérdésem, írhatsz prviátban is!:))

3870. Tavirózsa :) (válaszként erre: 3867. - VendrinerPiroska)
2016. jan. 15. 22:41
10000
3869. Drozd (válaszként erre: 3866. - Kadarne30)
2016. jan. 15. 18:48

Szia!


ÉN Sikó Lászlóhoz járok, durván túlsúlyos, mondjuk még fiatal, de sose cseszegetett a súlyom miatt. Van egy kislányunk, és most várjuk a kistesót.

3868. csengu
2016. jan. 9. 14:31

Sziasztok!


dr. Szemán György rendel még? nem ment még nyugdíjba?

2016. jan. 8. 10:24
Sziasztok! Nem tudna valaki vmi közelitő összeget, h mennyit kérnek egy szimpla vizsgálatért + uh egy magánrendelőben.
3866. kadarne30
2016. jan. 3. 11:55
Sziasztok.35év feletti kismama vagyok.Tudnátok olyan szülész-nőgyógyászt ajánlani,aki lelkiismeretes és nem szól be durván a korom és túlsúlyom miatt.Köszönöm előre is.
2015. nov. 15. 20:42

Sziasztok!


Ismeri valaki a megyeiben praktizáló Dr. Kollár Ákost? Leskó Róberthez jártam, de mivel ő nem vállal szülést, ő ajánlotta. Voltam már Kollárnál kétszer, szimpatikus, csak kíváncsi vagyok más véleményekre is, meg részletekre, pl. mennyi nála a szülés, stb. Köszi előre is!

3864. mmacus (válaszként erre: 3863. - Maxité)
2015. szept. 26. 21:14
A Semmelweisben nincs olyan szoba.
3863. maxité (válaszként erre: 3862. - Mmacus)
2015. szept. 26. 20:53
Akkor jól értem, hogy a Semmelweisben is van olyan szoba, ahol a hozzátartozó velem lehet egész nap, akár éjszaka is? Vagy ezt csak arra a kórházra írtad, ahol a te lányod szült?
3862. mmacus (válaszként erre: 3861. - Maxité)
2015. szept. 25. 10:06
Igen, van olyan is. Végül ahol a lányom szült, vele lehetett a hozzátartozó, még éjszaka is. Ellátást is kapott, az családi szoba volt.
3861. maxité (válaszként erre: 3860. - Mmacus)
2015. szept. 24. 23:15
Köszi. Akkor ez így nem annyira jó. Azt hittem, hogy itt lehet veled valaki, akár egész nap is. Azért, mert a neten olvastam, hogy ilyen is van. Ezért érdeklődtem, hogy ebben a kórházban van-e ilyen. De ezek szerint ezt is kórháza válogatja.
3860. mmacus (válaszként erre: 3859. - Maxité)
2015. szept. 22. 21:25
Oda is csak látogatási időben (délelőtt és délután meghatározott időben) mehet be családtag, egyébként egyedül vagy a babával. Előre nem lehet foglalni, ha éppen akkor van szabad szoba, amikor szülsz, akkor kérheted. Ez így elég kétséges, nem nagyon tetszett, de végül a lányom nem ott szült hálistennek.
3859. maxité
2015. szept. 22. 21:10
Nem tudja valaki, hogy a Semmelweisben hogyan működik az alapítványi szoba? Ide bejöhet családtag? Akár ott aludhat éjszaka is? Vagy csak te vagy ott egyedül? Köszi.
2015. szept. 14. 14:16
sziasztok ! nekem elég összetett problémám van, több mint fél éve kezdődött derék"becsípődés jellegű" dologgal elájultam aztán táppénz idegorvos reuma minden körbe lett járva, sehol nem találtak semmit, hogy valyon miért is történik ez velem, csak tapogatóztak a sötétben.. viszont számomra összefüffőnek tűnik a dolog vmi nőgyógyászati problémával mert iszonyatosan görcsölök mostanában ha megvan, és amúgyis csak úgy bele -bele hasogat a bal hasamalján ... lényeg a lényegben, hogy valakit tudnátok ajánlani ha esetleg járt közületek valaki hasonló cipőben kihez érdemes elmenni aki kiis vizsgál rendesen ? magán és nem magán egyaránt érdekel.köszi
3857. Bacardi (válaszként erre: 3856. - Messinia)
2015. aug. 30. 22:05
:) köszi. Első szülésemnél nem hívtam be a dokit, akihez jártam, az ügyeletes is időközönként benézett, vizsgált. Most megint dilemmázok, hogy behívom-e, akihez járok.
3856. Messinia (válaszként erre: 3855. - Bacardi)
2015. aug. 30. 21:14

Szia!

Nekem szerencsém volt, mert akkor épp nem volt több szülni készülő kismamája, és csak velem foglalkozott. Mondjuk hamar meglett a baba, bejött a doki reggel - pont ő ügyelt -, és rá két és fél órára kibújt a kislányom. De addig nagyon sokat bent volt velem, vizsgált, valami papirokat irogatott, közben beszélgettünk sokat - már amennyire birtam. :)

Nekem egyszerűen biztonságérzetet adott, hogy van fogadott dokim.

3855. Bacardi
2015. aug. 29. 21:55

Sziasztok.

Akinek volt fogadott orvosa, és bement a szülésre, az az orvos mit csinál szülésnél? Arra gondolok pl, hogy ott van végig a szobában, vagy csak időközönként ő is megnéz? Szóval mivel "tud többet", mint az ügyeletes doki?

3854. Manó0218 (válaszként erre: 3833. - Marcsix)
2015. aug. 23. 12:20

Dr. Kocsis Norbert Csaba

Ő egy tündéri orvos. Csak ajánlani tudom!

3853. kicsibolka (válaszként erre: 3852. - Maxité)
2015. júl. 31. 12:55
Szia. Gafar. Azért akadok ki, mert holott semmi baj sem velem, sem a babával, mindig csak paráztat és nagyon negatív. Soha még nem jöttem ki tőle boldogan.Mintha mindig azt várná hogy valami baj legyen.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook