Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3642. babóca86 (válaszként erre: 3641. - Mia0921)
2014. febr. 21. 12:52
Szia! Este jobban ráérek addig agyalok, hogy röviden, tömören válaszolhassak a kérdéseidre :D Én is császáros lettem amúgy, de van ismerősöm akinek időzített császára volt tőle is megkérdezhetem, hogy mi a különbség, de sokan leírhatják itt a tapasztalatait, de a legjobb lenne, hogy ezeket mind megbeszéled Gubással!!!! Amíg meg nincs meg biztosra, hogy mi lesz a szüléssel addig ne agyalj annyit rajta, csak nyugi minden rendben lesz, élvezd a terhesség minden szépségét és terhét :D Bárhogy is alakuljon a szülés a lényeg az, hogy ti egészségesek maradjatok!!!!
3641. Mia0921 (válaszként erre: 3639. - Babóca86)
2014. febr. 21. 08:19

Hát kb ezzel kapcsolatos kérdések fogalmazódtak meg bennem. :)

Hogy hogyan is működik? Mármint hogy azt mondják pl ki vagyok írva 09.21.-re, akkor 09.15.-én megcsászároznak? Vagy ha beindul a szülés? De azt mondták hogy valószínű nem is vajúdhatok. Meg hogy melyik doki hogy császározik, mert xsak egy műtét. És hogy ilyenkor módosul e a tarifa? Gondolom én lassabban épülök fel mint egy sima szülésnél... Ez az egész végülis azért van mert 2 sérvem volt, az egyiktől elkezdtem lebénulni, és sürgőségivel műtöttek. De a másik megvan aminek fenn áll az esélye hogyha elkezdek vajúdni kiszakad és megint lebénulok...

3640. Mia0921 (válaszként erre: 3638. - Babóca86)
2014. febr. 21. 08:07
Köszönöm válaszod, kicsit megnyugtatott. Azt hiszem várok még hogy hogy fognak alakulni a dolgok.
3639. babóca86
2014. febr. 20. 23:32
Az, hogy számít e vmit a tervezett császár kérdésedet nem igazán értem! Kire gondolsz? Magadra, a babádra vagy a dokidra? Biológiai részére vagy anyagira? Bocsi lehet én vagyok lelassúlva agyilag! :D
3638. babóca86
2014. febr. 20. 23:23
Gubásnak nincs fix ára mert az én szobatársamnak ő volt a dokija és csak vmi jelképes összeget adott neki mármint a 80hoz képest! Dienesről sok jót hallottál???? Hol? Mit? Én őt hagytam ott Sikóért és nagyon nem bántam meg!!!! Dienes Gubáshoz, Sikóhoz képest egy kapkodó idegbeteg! A magánja 4000, de pillanatok alatt kipenderít még akkor is ha mondani valód lenne még! Teljesen túlválalja magát, régen tényleg jó dokinak számított! Ha leváltod Gubást Dienesre azzal kórházat is váltasz ugye tudod? Még annyira az elején vagy csak nyugodj meg és őszintén beszélges el a dokiddal, mond el a félelmeidet, hogy bizonytalan vagy, hogy minden rendben lesz e biztos, hogy meghallgat, ha meg nem akkor válts! Férjem kollégájának a felesége nála szült úgy másfél éve az anyuka toxikus lett már talán az elején, sok gond volt a vérnyomással, 2-3 héttel hamarabb jött a baba szóval volt sok gond a terhességgel, de Gubás vigyázott rájuk és mind a ketten egészségesek, pedig a férj annyit mondott nekünk, hogy lehetett volna sokkal nagyobb baj is. Dienes meg 2 éve ügyeletes volt amikor hírtelen bekerült a kórházba az egyik anyukája akit én személyesen ismerek és bizony sok szerencsét kívánva haza ment! Persze ez csak két sztori ez alapján még nem kell elkönyvelni egyiket sem! A terhességem elején én is sokat agyaltam, hogy jól döntöttem e, de úgy tettem ahogy leírtam neked és nekem működött. Csak türelem várj még, hogy merre alakulnak a dolgok! Na én lettem hosszú :D
3637. Mia0921
2014. febr. 20. 19:09
Köszi a válaszokat! Akinek esetleg van még tapasztalata vele, légyszi írjon
3636. babszibobó (válaszként erre: 3634. - Mia0921)
2014. febr. 20. 15:03
Nincs fix ára és nem is kérne ennyit, mármint 80-at tuti nem!
3635. mazuka (válaszként erre: 3634. - Mia0921)
2014. febr. 20. 14:38
Szia!Sztem Gubásnál nincs fix tarifa.A szobatársam az ő betege volt és nem adott neki annyit.
3634. Mia0921
2014. febr. 20. 10:50

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Jelenleg 8+4 hetes terhes vagyok, Gubáshoz járok magánba. 90 %ban császáros leszek, a 25. Héten derül ki tutira az idegsebészi javaslat alapján (gerincproblémák). Viszont most elgondolkodtam Gubáson, mert erre a gerinproblémára mindíg rácsodálkozik, pedig már 3. Alkalommal beszéltünk erről... A másik dolog, hogy jól értelmezem uogy akkor mivel 8000 a magábrendelés a szülés még 80000?ezt az összeget sokalnám, jelenleg nem biztos hogy belefér a keretbe, és inkább a babára költeném.

Elgondolkodtam Dienesen, sok jót hallottam már róla. Valaki tudja nála hogy megy ez? Mennyi a tarifája? Számít valamit a tervezett császár?

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam, de elég nagy kavar van a fejemben is ezzel kapcsolatban.

3633. tia22 (válaszként erre: 3632. - Babóca86)
2014. febr. 19. 14:10
Köszönöm Szépen .
3632. babóca86 (válaszként erre: 3609. - Tia22)
2014. febr. 12. 22:40
Szia! Olvastam, hogy milyen gondod van és én a dokimat meleg szível tudom ajánlani. Fogadott dokim volt szülész-nőgyógyász, endokrinológus.....nagyon sokféle emberkével foglalkozik és sokan meg vannak vele elégedve Dr.Sikó László a neve a misekbe dolgozik van magánja, ha megkeresed a honlapját ott kérhetsz időpontot online. Remélem, hogy tudtam segíteni.
3631. lovergirl (válaszként erre: 3630. - Csengu)
2014. febr. 12. 21:16
mondom én...biztos nem voltam szimpatikus neki... mindezek ellenére örülök ,hogy pozitív tapasztalatod van és veled normális,remélem így is marad.
3630. csengu (válaszként erre: 3629. - Lovergirl)
2014. febr. 12. 21:00

Ne haragudj de szerintem meg ismeri az embereket...

én pl. 2 évig nem voltam nála, most elmentem hozzá, és érdekes módon 2 év után megismert..

3629. lovergirl
2014. febr. 12. 20:51
Ja és amit még el is felejtettem ; szemánnak fizettem,amikor még nem is kellett,az ultrahangoknál is, nem is keveset (közben ecsetelte,milyen keveset kap az sztk-s rendelésért) és a kilencedik hónap végén azt sem tudta ki vagyok,ami rendben van,mert sokan járnak hozzá,de hogy még másnap sem ismert fel...
3628. lovergirl (válaszként erre: 3626. - Contactcc)
2014. febr. 12. 20:45
Nos,az én orvosom többször is visszautasította és nem úgy,hogy aztán elvette ám. De ahogy az előbbiekben irtam, én is tudom,hogy fizetni kell, hálistennek meg is tudom tenni hogy fogadjak orvost, sőt szülésznőm is volt a kislányom születésénél. De a Megyeiben még mielőtt bárki is tudta volna,hogy tartozom-e valakihez,majdnem hogy piros szőnyeget terítettek elém,mikor beérkeztem-és ez a nem mindegy.
3627. lovergirl (válaszként erre: 3625. - Mazuka)
2014. febr. 12. 20:42

Természetesen én is tudom,hogy ha fogadok orvost,azért fizetnem kell!!! Ezért is nem értem miért esett nekünk a párommal a "mennyit szánnak a dologra" kérdéssel. Előtte körbeérdeklődtünk mi is,ki mennyit adott,ahogy itt is teszik,tudtuk a tarifáját. Mégis,amiket mondott....

A keserűség a szívemet egyáltalán nem mérgezi,teljes mértékben feldolgoztam a történteket,a kisfiamat senki nem adja vissza. Egyedül azért harcolok,hogy mással ez ne történhessen meg, és ha már csak egy embert is elkerüli ez a szörnyűség,akkor már nyertem! Szerencsére azóta van egy tündéri kislányom!

3626. contactcc (válaszként erre: 3624. - Lovergirl)
2014. febr. 12. 17:32

Szia!


Az a része amikor írod, hogy nem akarta elvenni a pénzt, de azért elvette igaz?

Én 10 évig egészségügyben dolgoztam szakrendelésen (nem nőgyógy.),de hidd el nekem, ha BÁRKINEK kínálnak pénzt, mindenki el vette és el is fogja venni az egészségügyben, és itt gondolok nem csak az orvosokra is. Az apólónő ugyanúgy kap az osztályon, akkor ő milyen ember. Senki nem kéri, nem mondja meg előre, hogy mennyi a tarifa, de adják elveszik.

A betegek szoktatták rá erre az eü-i dolgozókat, és amíg a beteg ad, addig ez lesz. És igen így van ahogy mazuka írta, hogy ha fogadott dokid van, ott fizetned kell, mert azért megy be szabijáról vagy hétvégén mert jó kedve van.



Szerintem ezzel te is így lennél.

3625. mazuka (válaszként erre: 3624. - Lovergirl)
2014. febr. 12. 17:13
Elhiszem,hogy ezt mondta..akkor én csak szerencsés voltam vagy tényleg ez az eset nyitotta fel a szemüket..bár már mikor a párom született is orvos volt 84-ben...Igen elég baj, hogy a pénz mozgat minden...de aki fogad orvost azért fogadja h rá figyeljen és ezét bizony fizetni kell..ez mindenhol így megy..meg minden orvosnál..persze tudom h nem igy kellene.Ha velem történt volna ez mint veled..isten mentsen tőle..valószinűleg én is harcolnék és mindenhol hirdetném az igét..de a keserűség a te szíved is megmérgezi..Nem akarok itt bizonyozni tiszteletben tartom a fájdalmadat...én csak a saját tapasztalataimat írtam le..ami szintén igaz.Öülök h nekem nem kellett átélnem mindezt.
3624. lovergirl (válaszként erre: 3621. - Mazuka)
2014. febr. 12. 10:14

Lehet,hogy sokan nem tudják elképzelni,hogy ezt mondta,de szó szerint idéztem tőle,minden egyes szavát! Súlyos vádak? Az volt a súlyos,amikor nekem ezeket mondta! Ezért is vagyunk bíróságon,hogy mással ne játsszák el ezt.Nem azt mondom szánt szándékkal hagyták,nem gondolták ,hogy ez lesz a következménye,de sajnos ez lett..egy ártatlan gyermek halt meg...ők csak engem akartak hagyni szenvedni,hagy tudjam meg hogy működik a rendszer,ha nem tudok eleget fizetni és a saját fülünkkel hallottuk,ahogy erről beszéltek. Nem akarok én itt senkinek bizonyítani semmit és mindenkinek szíve joga kihez megy,meg mindenkinek más válik be és remélem is,hogy mással nem lesz már olyan,mint velem volt,ezért is harcolok!!!

. És hogy nem akarta elvenni a pénzt? de azért elvette ugye? -ezt úgy szeretem,mindenki azt mondja,hogy nem akarta elvenni,meg alig akarta elvenni,-de azért mindegyik elveszi,nyilván először tiltakozik,(ahogy illik) de esze ágában sincs,hogy ne vegye el és ez nektek imponál?!

3623. csengu (válaszként erre: 3622. - Mazuka)
2014. febr. 11. 22:14
köszönöm válaszod :)
3622. mazuka (válaszként erre: 3613. - Csengu)
2014. febr. 11. 10:44
szia.8000 ft egy magan.
3621. mazuka (válaszként erre: 3616. - Lovergirl)
2014. febr. 11. 10:42
Szia!Sajnálom ami veled történt és egyáltalán nem akarok okoskodni..és tudom vagyis szerencsére nem tudom, hogy mekkora veszteség ért..mondjuk nekem a kutyám se döglik hanem elpusztul...de ez mellékes.én sem tudom elhinni h ilyen volt..ezzel nem azt mondom h hazudsz.Én is csak jót hallottam róla és a tapasztalatom is jó.A pénzt is alig vette el és nekem se mondta. h mennyit adjak.Nekem a köldökzsinór volt a nyakán a picinek...és szerencsére nem lett semmi baj.A szülésznőkől is nehezen hiszem el h nemnéztek rád és szánt szándékkal hagyták meghalni a kisfiad.ezek azert súlyos vádak.még egyszer sajnálom..
3620. csengu (válaszként erre: 3618. - Lovergirl)
2014. febr. 10. 20:46

Ne haragudj kedves lovergirl, de én meg az ellenkezőjét mondom. Én még ennyi pozitívat nem hallottam másról mint Szemánról!

El sem bírom képzelni ,hogy olyat mond pl., hogy neki 50 ezer nem elég ezért meg ezért....

Nekem egy rossz szót nem mondott soha semmire, és még csak meg sem mondta mennyi a szülés nála, azt mondta annyi amennyit gondolunk...

3619. zsuzsu89
2014. febr. 10. 17:25
Sziasztok! Dr. Dudás Ernőről szeretnék egy kis infót kapni: magánrendelés helye,ideje, telefonszám és esetleg a tarifája! Fontos lenne!!! Köszönöm előre is!!!
3618. lovergirl (válaszként erre: 3617. - Contactcc)
2014. febr. 10. 13:50
Szintén örülök a pozitív tapasztalatodnak. Nem mindenkivel viselkedett olyan bunkó módon, mint velem és sajnos még jó néhány sorstársammal,mert vagyunk még egy páran. Nem tudom,talán nem voltam neki szimpatikus,de akkor elvárná az ember,hogy mondja azt "sajnálom nem tudom vállalni,keressen mást" . De ahogy velünk viselkedett,az még állathoz sem méltó,nemhogy emberhez!!! Van persze jó tapasztalata is másnak,de ennyi negatívat,mint róla ,még nem hallottam másról.
3617. contactcc (válaszként erre: 3605. - Lovergirl)
2014. febr. 10. 13:33

Szia!


Én és a kisfiam neki köszönhetjük az életünket. Fogadott orvosom volt anno, korán reggel 6 óra elött mentünk be a férjemmel, mert véreztem, orvosom pont ügyeletes volt, megvizsgálat, rendben van minden, fájásaim elmúltak, péntek volt, hétfőn találkozunk így köszönt el, de ha van valami akkor szólnak neki a nővérek. Még aznap késő este beindult a szülés, Szemán megnézett,mert ő volt ügyeletben és mondta, na hogy innen már nem egyedül fogok kimenni, majd szólnak a dokinak ha kell, szépen elidultak a fájások, és épp már ide adták a telefont, hogy szólhatok apának, ők meg hívják, a dokim, de a másik pillanatban már elvették a telefont tőlem, ordítottak Szemánnak, és már vénásan injekciózott is, annyit tudtam csak mondani, hogy szóljanak főorvosúrnak, Szemán mondta, h. hogy ne haragudjak, de erre nincs idő, maga és a gyerek veszélyben van. Megcsászározott, hosszába vágott, és utána le a kalappal ahogy visdelkedett, amikor márle kerültem az intenzívről az osztályra,jött és bocsánatott kért, hogy ő nem akart engem lenyúlni, de itt életekről volt szó, megbeszélte a dokimmal is. Minden nap bejött hozzám, aztán én lázas lettem, még hétvégén is be jött,szabi alatt, ő vitt le UH.-ra.


Ezek után én úgy gondolom, hogy jó orvos.


Bocs, hogy ha hosszú lett.

3616. lovergirl (válaszként erre: 3606. - Mazuka)
2014. febr. 10. 12:32

Gratulálok neked és jó egészséget az egész családnak!

Sajnos nekem nem volt ilyen szerencsém szemánnal sem a semmelweissel,pedig egyáltalán nem várom ám el hogy kinyalják a popómat és rendes, tisztességes ember vagyok,mégis mikor szemán doki azt mondta 50 ezer ft neki nem elég szülésre mert akkor "jobban járok ha elmegyek a mávhoz vasat lopni és vidéken esetleg elég ennyi,de Miskolc az város" -(szó szerint a szájából idéztem) ,na akkor kicsit kifordul a gyomrom tőle! Mindezek után mikor ő megjelent a szülésnél,rögtön nem voltam "senki betege",ahogy a szülészek fogalmaztak, nem kaptam semmilyen ellátást és a kisfiam meghalt. Örülök,hogy nektek szerencsétek volt és egészségesek vagytok, de azt gondolom,aki "puffog" a te szavaiddal élve,az nem azért teszi,mert úriasszony és elvárja,hogy "kinyalják a popóját",hanem,mert oka van rá! Elvégre nem a kutyám döglött meg! Köszönöm megtisztelő figyelmed,remélem elgondolkodsz kicsit.

3615. csengu (válaszként erre: 3605. - Lovergirl)
2014. febr. 10. 12:29
Milyen hentesről beszélsz?? az egyik legjobb doki a Semmelweisbe!!
3614. anitaas (válaszként erre: 3611. - Tia22)
2014. febr. 10. 12:29

Szia! Én is Pco-os voltam (vagyok.)

Dr. Molnár Imréhez (Megyei) jártam kezelésre, őt meleg szívvel ajánlom. Többek között neki köszönhetem a Kislányomat!

3613. csengu
2014. febr. 10. 12:26

Sziasztok!

Megtudja valaki mondani nekem, mennyit kér jelenleg Szemán magánrendelésen!??

Köszönöm!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook