Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » S.O.S. Anyuka dundiság!!! fórum

S.O.S. Anyuka dundiság!!! (beszélgetős fórum)


7. 710b866d3f (válaszként erre: 5. - Miramira77)
2011. aug. 13. 10:23

Én csak 1 cm-vel vagyok magasabb, mint te. :) És most 59 kg vagyok. 1 éve szültem, szintén császárral (farfekvéses volt a babóm).


Szerintem 55 kg-val nagyon sovány lennél, voltam annyi, 52 kg is, de most jobban nézek ki. (legalábbis a környezetem szerint).


Egyébként fontos nagyon a torna, de én azt mondanám, 80% az étkezésen múlik. A maradék csak a torna.


Tehát ha nincs is lehetőséged minden nap mozogni - főleg baba mellett - viszont odafigyelsz a táplálkozásodra, simán fogyni fogsz.


Megoldás lehet egy minisztepper (10 ezer körül van a boltokban, nagyon hatásos a taposás), bár írtad, hogy anyagi okok miatt nem nagyon akarsz költeni a diétára, amit meg is értek.

2011. aug. 13. 10:01

Én 90 naposoztam a szülés után, le se merem írni mennyit híztam a terhesség alatt :S Azt hiszem elég, ha annyit mondok, 1,5 év alatt 40 kg-t fogytam le :)) Nem mondom, még egy 10-es jó lenne, de egyelőre nincs meg a kitartás.

Ez külön pénzbe se kerül, hisz nem kell semmi külön dolog hozzá. És ahogy valaki már írta, iktasd ki a cukrot, a kenyeret, a tésztát, a lisztet :)

A dvd-ről annyit, hogy szerintem mindegy melyiket csinálod, csak csináld :) Nekem spec egyik sem jön be, mert pár nap után tök unalmas otthon egyedül, mikor már kívülről tudom mikor mit fog mondani..

2011. aug. 13. 09:56

172cm vagyok. A csípőm szépen megvan, a pocakomon a bőr telt újra. Mintha megint kismama lennék. Az álomsúlyom 55 kiló!

Amúgy is vizet iszom, szóval ezzel nincs gond!

A futással egy a gond: dongalábbal születtem, és ennek hatását most is érzem, már egy hosszabb sétánál kikészül a lábam. Amúgy imádok sétálva zenét hallgani. Biciklin is gondolkodtam, de itt városon nem merek, annyi az őrült autós, biciklis. Régen, mikor falun laktam, megjáchattam, hogy 4-5 kilómétert lebicikliztem, lovagoltam. Olyan combom volt, hogy...na!

Szörnyű vagyok. Segítenétek, én meg panaszkodom.

Amúgy annyi tornám van, hogy lefelé nem megyek liftel (5 emelet) felfelé is csak akkor, ha sok cuccal vagyok.

2011. aug. 13. 09:51

Nekem nagyon bevált a napi 20 perc Rubint Rékától! felsőtest-comb-fenék-has, összesen 80 perc. Egyszerre 20-40 percet szoktam!

Az update tényleg hihetetlenül hatékony! Nem kell megvenned a saját termékeiket, mindenre van olcsóbb alternatíva a könyveikben. Vágj bele! Biztos sikerülni fog!

3. szilisári (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. aug. 13. 09:40

Azt ugyan nem értem, hogy anyagi okokból miért nem lehet diétázni, én amióta egészségesen étkezem igazából kevesebbet költök ételre.

Esetleg a futással is megpróbálkozhatsz, torna mellett, remekül formál és gyorsan és lehet közben zenét hallgatni. (És lehet, hogy eleinte lassan megy, de tök rá lehet kapni).

2011. aug. 13. 09:40

Először is gratulálok a kicsihez!


Nem írtad, milyen magas vagy, így nem tudom megítélni, de 71 kg-san még nem lehetsz annyira "dundi".


Én mindenképpen valami kardióedzést javasolnék a dvd-k helyett, azok inkább alakformálásra jók, ha már elérted a kitűzött súlyt.


Biciklizz, sétálj intenzíven, a legjobb a futás lenne, de tapasztalatból mondom, kezdőnek nem könnyű "megszeretni", az elején csak nyűg az egész.


Étkezés szempontjából nem kell nagy ördöngősségeket véghezvinni.


Ne nagyon egyél péksüteményeket, zsömlét, kenyeret, a köretekkel is bánj csínnyán, hús mellé inkább savanyúság, saláta és folyadék szempontjából CSAK víz. (esetleg megbolondítva némi citrommal).

2011. aug. 13. 09:31

10 hónapos a kislányom, császárral szültem. Milyen tornadvdt ajánlotok?

Diétára nincs lehetőségem (anyagi okok).

Mielőtt megszültem, büszke voltam arra, hogy csak 7 kilót híztam, szülés után 65 kiló lettem. Csak beleestem abba a hibába, hogy nagyon eldundultam. Azelőtt sem voltam egy nádszál, de most: a combom vastag, a pocim hurkás, és "integetőizom" nőtt a karomra.

Ezzel mindaddig nem foglalkoztam, míg nővérem meg nem jegyezte, hogy terhesség alatt vékonyabb voltam. Igaza is van. 71(!) kiló lettem. Édesanyám javasolta, hogy próbáljak "Norbizni" mivel kishúgom születése után ő is leadott vele 20 kilót.

Nektek melyik DVD vált be?

Megígértem magamnak, hogy mire a nővérem legközelebb hazajön, decemberben, ismét olyan karcsú leszek mint 16 évesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook