Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki a Képző és Iparművészeti szakközépiskolát (Kisképző), vagy a Bródy Imre Gimnáziumot? Vélemény? fórum

Ismeri valaki a Képző és Iparművészeti szakközépiskolát (Kisképző), vagy a Bródy Imre Gimnáziumot? Vélemény? (tudásbázis kérdés)

7. Az idő partján (válaszként erre: 3. - Judy1974)
2013. szept. 26. 14:53
Előkészítő iskolát javasolnék neki,így kiderül tehetségesnek tartják e tanárok,de ez nem előfeltétel hogy fel is lesz véve,az enyémnél annak idején 50 előkészítősből 3 at vettek fel.
6. Az idő partján (válaszként erre: 1. - Judy1974)
2013. szept. 26. 14:48

Kisképző(Török Pál út.)....nagyon jó iskola,de nagyon magasak a követelmények,és megterhelő a tanórák mennyisége.

Viszont a tanárok nagyon odaadóan támogatják a diákokat.

Ezt az iskolát csak ha a valóságnak megfelelő osztályzatokat kapta a lányod akkor javaslom és képes tanulni az órákra.

5. marcsi 61 (válaszként erre: 4. - Judy1974)
2011. aug. 19. 19:27

Szia!!!


Angol, Német, Francia nyelv van.

A müvészeti is több szakos, fotó, és egyébb médiai müfajok és a kézmüvesség van. De menj fel a suli honlapjára és már is többet tudtok.

Nagyon jó szivvel tudom ajánlani, mindenkinek aki valóban tanulni akar és nem lógni.


puszi Marcsi

2011. aug. 12. 12:35
Ja, és még a nyelvtanulás is érdekelne. Milyen nyelve(ke)t lehet itt tanulni?
3. judy1974 (válaszként erre: 2. - Marcsi 61)
2011. aug. 12. 12:32

Kedves Marcsi!

Nagyon köszönöm a válaszodat. Most kezdek ezirányban nézelődni, mert most lesz 8-os a kisebbik lányom.

Konkrétan a művészeti tagozat érdekel ebben a suliban, bár nekünk elég messze lenne, de művészetis középsuli nincs túl sok Bp-en.v Esetleg erről a tagozatról is tudsz vmit?

köszönöm!

2. marcsi 61 (válaszként erre: 1. - Judy1974)
2011. aug. 12. 11:32

Szia Marcsi vagyok és ha az ujpesti Brodyt kérdezed hát Én ismerem.

Nekem jók a tapasztalataim, most éretcségizett ott lánykám! Az igazgató egy fergeteges pasi imádják a kölkök, a tanárok szerintem eléggé gyerekcentrikusak, bár követelnek is mellette de ha valaki tanul már pedig gondolom azért iratod oda? akkor nem is lesz vele baj, de ha csak lógni akar akkor természetesen ez egy rémálom lesz.

régi épület az iskola és nem modern tantermekkel de a szinvonala jóóóóóóóó! ha konkrétan vagy kiváncsi valamire akkor kérdez és majd írok rá.


Marcsi

2011. aug. 12. 11:21
Ismeri valaki a Képző és Iparművészeti szakközépiskolát (Kisképző), vagy a Bródy Imre Gimnáziumot? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook