Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Folteltávolítás-ti mit használtok? fórum

Folteltávolítás-ti mit használtok? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 12. 14:25

köszi a tippeket..:)

közben a sokadik üzletben ma találtam Oxi-Maxot... sztem maradok annál, nekem az vált be... :)

nekem is főleg a baba által hagyott ilyen-olyan foltokra kell, áztatáshoz,mosáshoz..:) de az Oxi jó lesz..:D azért köszi mindenkinek!!! :)

11. 008b8a4af2 (válaszként erre: 5. - Rita1983)
2011. aug. 12. 11:10
Szintén! Nagyon jó!
2011. aug. 12. 10:01

Ha nem általános beáztatásról beszélünk, hanem kifejezetten a foltot akarod kezelni, akkor a Dr. Beckmann folteltávolítókat ajánlom. Többféle van, többféle foltra, rájuk van írva. A zsírfolt-eltávoltítóval gépzsírt szedtem ki farmerből, nem is kicsi foltban, nyom és fakítás nélkül.

Sajna egyetlen dolgot nem visz ki a zöldség- és gyümölcsfolteltávolító: a kaliforniai paprika foltját. :( Halványít rajta, de a végét mindig a nappal szívattam ki (ami télen elég körülményes).

2011. aug. 12. 10:01
Szia,ez elég általános,konkrétan ki szeretnél valamit pucolni,vagy csak nyilt egy ilyen topic?Ötletnek jó,itt találtam meg az alapötletet a HOXAn,hogy szedjem ki a kozmetikusok által használt gyantát a frissen vásárolt ülőgarnitúra szövetéből.Szóval,azt pl.SIMA benzinnel, a sebbenzin csak a bőrre jó,mert olajos!TELJESEN kijön,és nem bántja a szinét.A többi foltra én speciális szereket használok,mert mindegyik más,a Dr.Beckmann féle foltördögök nekem eddig mindent kiszedtek,károsodás nélkül.Bármelyik nagy drogériában,de az otthon épitő áruházakban is kapni.Kisebb foltokra nekem Venish szappan jött be,pl vérre is,csak hideg vizbe kell tenni,mert a meleg viztől "megfő" a folt.A Venish oxi action is jó, alapból teszek a mosáshoz,szebb lesz tőle a ruha,és még egy,ami nekem nagyon bevált: a Clorox kimélő hipo,fantasztikus!A linoleumról felszedi a foltokat,a ruhákra jó,mindenre.A párom az Actifizzre esküszik viszont a konyhában és a fürdőben.
2011. aug. 12. 09:58

Sziasztok!


Előre mondom, nem vagyok forgalmazó, kizárólag használom a termékeket :-)

Zsírfoltra: Még soha semmivel nem sikerült kiszednem, most próbáltam viszont és szuper színes ruhákhoz is az amway pre wash spray.

2011. aug. 12. 09:50
Én a dm-ben kapható Denk mit folteltávolító port,szappant használom és bevállt!
2011. aug. 12. 09:45

Szia! Vérfoltra a legjobb a sima házi mosószappan, drogériában tudsz beszerezni, de ne a Vanisht vedd, hanem a simát.


Az Ariel csak bizonyos foltokra jó, itt is inkább a vérfolt, amit kivisz.


A gyümölcsfoltokra nekünk a legjobban a Vanish oxi action jött be, iszonyú hatékony! És tényleg, még a beszáradt foltok ellen is.


Én mindent végigpróbáltam, még a fogkrémet és a tejbe áztatást is, úgyhogy nekem hihetsz. :)

2011. aug. 12. 09:39
Ariel professional folteltávolító
2011. aug. 12. 09:39

Sziasztok! Ez engem is érdekelne. Babával elég sok foltunk van :)

Folyékony Vanish semmit nem ért, az Ariel már kicsit jobb, most azt használom felváltva a Vanish szappannal. Néhány folt így is marad, ha valaki tudja a tuti megoldást, szóljon (kakaófolt, paradicsomfolt, ilyen-olyan ételfoltok).


Egyik ismerősünk ajánlotta, hogy ha fülpucolóra kis domestost rátesz, és belemártja vízbe, aztán épphogy egy másodpercig ráteszi a foltra, kijön, és a szín is megmarad, de ki kell tapasztalni, hogy az az egy másodperc elég-e, nem sok-e... én még nem próbáltam ki, de lehet, hogy tényleg jó a módszer.

2011. aug. 12. 09:33
ariel spray
2011. aug. 12. 09:27

Eddig Oxi-Maxot használtam,viszont már nem kapható ott ahol eddig vettem...

Most Well Done Oxy Powder-t vettem... de még nem próbáltam ki..

Wanish nem kell.. :D

egyéb jó ötletek? vagy a Well Done termék jó lehet? próbálta már valaki?

2011. aug. 12. 09:25
Folteltávolítás-ti mit használtok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook