Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nibiru/Elenin-Honda... Szerinted valos veszelyt jelentenek a foldi eletre? fórum

Nibiru/Elenin-Honda... Szerinted valos veszelyt jelentenek a foldi eletre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. okt. 29. 20:21

a tudósok rátaláltak olyan föld planétákra amelyik szállnak.Még közötte van a Nibiru planéta is ,amelyik szintén száll. Szóval azok semmiféleképpen nem planéták hanem azok űrhajók


[link]

2011. okt. 7. 16:00
Szerintetek most hol láthatjuk az égbolton Nibirut? Állítólag már szabad szemmel is látható. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a felkelő nap körül kell keresni, ma olyan volt reggel mintha 2 napot látnék közvetlen egymás mellett...
2011. aug. 17. 09:35

A Deep Impact című film is viszonylag hitelesen mutatta be a lehetséges katasztrófát.


[link]

93. Pan Dóra (válaszként erre: 92. - Sylvia81)
2011. aug. 17. 09:24
Azt hiszem, felvételről, mert nem volt ott a képernyő sarkában, hogy élő :o)
92. Sylvia81 (válaszként erre: 91. - Pan Dóra)
2011. aug. 16. 23:33
Élőben, vagy felvételről? :D
2011. aug. 16. 22:07
Majd jön Bruce Willis, és megment minket! Már egyszer sikerült neki. A napokban láttam a tévében :o)
2011. aug. 16. 22:02
89. 53dfddad18 (válaszként erre: 81. - 02db590b2c)
2011. aug. 11. 15:16
Ez így van, és ugyanez nemcsak az időre, de a térre is igaz. Mindkettő relatív.
88. Sylvia81 (válaszként erre: 84. - 02db590b2c)
2011. aug. 11. 13:57
Naugye, mondom én, hogy jobb kapásból az elején meghalni. :D
87. Sylvia81 (válaszként erre: 85. - Re87)
2011. aug. 11. 13:57
Nem láttam. :(
86. Sylvia81 (válaszként erre: 81. - 02db590b2c)
2011. aug. 11. 13:56

Igaz.

A Világegyetem végtelenségében nincs idő, csak az egyes objektumaiban. Tehát végülis a Föld ideje is véges, csak ő nem tartja számon. :D


Ez jutott eszembe:

„Az embereknek nevet adtok,

és a nevekkel nagyra vagytok,

pedig a lélek zugain

valami mindig anonim.” /Goethe/


És ez nem csak az emberekkel és a neveikkel van így, sok más dologgal is.

85. Re87 (válaszként erre: 82. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:54

Éljen a katolicizmus!:)


Minden esetre az egyik kedvenc filmem az Apocalypto:).

84. 02db590b2c (válaszként erre: 79. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:53

Pontosan olyan:szardolog:D

Amugy ja,akkor meg nem is emlitettuk az atomeromuvek felrobbanasat,az ivoviz hianyat es meg az ehhez hasonlo kellemes kovetkezmenyeket.

No,meg ugye ha allitolag 3 napig kitakarja majd az a valami a napot a fold elol,vagy hogy irjam mar,na szoval 3 napig sotetseg lesz,akkor nem fagy meg minden?Meg ha megall a fold,mi lesz a gravitacioval,a legkorrel egyebek?

83. Sylvia81 (válaszként erre: 80. - Re87)
2011. aug. 11. 13:53

:DDD

Ebbe így nem gondoltam bele, de most, hogy írtad, vizualizáltam. :DDD

82. Sylvia81 (válaszként erre: 77. - Re87)
2011. aug. 11. 13:52

Az a ... azt jelentette volna, hogy biztos van még nép, ami a világvégét megjósolta, csak én nem tudok róla. Sőt, bizonyára olyan is van, akiknek a létezéséről még csak nem is tudunk.


Néha az az érzésem a majákkal kapcsolatban, hogy valami olyasmi lehetett náluk is, mint Egyiptomban, és csúnya beltenyészet lett az uralkodókból. És hát még hiányos töritudásommal is rémlik, hogy Néró sem volt százas, mégis elég sokáig uralkodott Róma felett...

A majákról keveset tudunk, és sokat találunk ki, még a tudósok is csak tapogatóznak, találgatnak. Cortez (asszem ő volt) túl jó munkát végzett, ami a kultúrájuk végleges kiirtását illeti. És még egy érdekesség: pont Cortez és az irnoka hagytak fenn a legtöbb információt, jegyzetet a majákról és a kultúrájukról, az ő könyveiket viszont elégették. Na jah, katolicizmus. :S

81. 02db590b2c (válaszként erre: 76. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:49
Az ido,mint olyan nem letezik.Ezt csak mi emberek talaltuk ki,hogy legyen mihez kepest szamitanunk,szamolnunk,es viszonyitanunk,de ha a vilagegyetem vegtelenseget nezzuk,nincs ido.
80. Re87 (válaszként erre: 79. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:49
Én is remélem,hogy engem fog telibe találni:).Elképzelem,hogy jön a meteor,az emberek meg versengenek alatta,hogy kit nyomjon agyon:).
79. Sylvia81 (válaszként erre: 75. - 02db590b2c)
2011. aug. 11. 13:46

A halál olyan, mint a nagydolog: ha menni kell, hát menni kell. - Hülye párhuzam (én is úgy olvastam/hallottam valahol), de nagyon igaz! :)


Úgy tűnhet, hogy elszórakozom a témán, de nem. Csak pontosan tudom, hogy ha úgy alakul, semmit sem tehetek, mint beletörődöm, vagy épp meghalok. És itt aztán tényleg nem kívánhat mást az ember, minthogy legyen úgy, ahogy mindenkinek a legjobb. Mert kívánhatok én túlélést, ha az utána következő halál még rosszabb lesz, és mondjuk szenvedésekkel teli. Mert ha becsapódik valami, és teszemazt radioaktív, és szétrobbanik a légkörben, akkor beteríti a Földet, és hát valljuk be, ikább csapjon agyon egy meteor, mint sugárfertőzésben meghalni...

78. 53dfddad18 (válaszként erre: 72. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:44
A sumér kultúra, civilizáció nem annyira hanyatlott, mint inkább továbfejlődött, más fejlettebb kúltúrák alapjait fektette le.
77. Re87 (válaszként erre: 72. - Sylvia81)
2011. aug. 11. 13:41

"Amúgy az jutott eszembe, ha a maják és a sumérok és a ... olyan okosak voltak, hogy tudták a világvégét, akkor a saját kultúrájuk hanyatlását, és civilizásiójuk kihalását miért nem? :) "-az a ...az micsoda?


A maják körül szerintem elég sok hazugság terjeng.Pl. a spkertumon volt egy műsor,ott elmondták,hogy azért haltak ki,mert a vízgyűjtőjükbe dobálták a hulláikat.Ha egy nép ennyire fejlett matematikai,csillagászati,orvostudományi stb. ismeretekkel rendelkezik,mint ahogy mondják róluk,akkor nem mérgezik magukat hullákkal(meg akkor nem maradnak fenn 3ezer évig).Meg akkor nem vágták volna le annyi ember fejék,hogy a nagy Kukulkan isten megbékéljen:D.

76. Sylvia81 (válaszként erre: 73. - Pan Dóra)
2011. aug. 11. 13:41

Ezek a dátumok nagyon mókásak...

Miért pont egy kerek évben kéne bárminek is történnie? Lehet, hogy az emberiség számára 3000 van (mellesleg ugye a kínaiak, a zsidók, az arabok, meg mittoménméghány nép más időszámítás szerint számol, tehát náluk eleve nem kerek az évszám), a Föld számára meg 125.863.586.156.557, tehát még véletlenül sem kerek. Most csak írtam egy számot, nem kell belekötni. ;) Jah, és hol van az megírva, hogy a keresztény január 1 egybeesik a Föld kezdőnapjával? Kijelölték, elfogadták, aztán azóta ott van. Puff. :)

2011. aug. 11. 13:41
Ezzel a pl. Nibiruval kapcsolatban nem vilagveget josolnak,hanem hogy nagy valtozas lesz a foldon.Tehat nem feltetlenul hal ki az emberiseg,csak megvaltozik sok minden,pl mashol lesz az egyenlito,az eszaki es a deli sark,par napos sotetseg,esetleges jegkorszak,kontinens atrendezodesek stb varhato.Ami epp eleg csapas lenne,es nem is tudnank ellene tenni semmit se.Az elhetne tul,aki jokor van jo helyen,amit elore megjosolni se lehet,hogy hol van.A fold alatti bunkerekre is azt mondjak,hogy hulyeseg,mert lehet,hogy egy ocean alatt talalja majd valaki magat,jo melyen a foldbe zarva.
74. 53dfddad18 (válaszként erre: 73. - Pan Dóra)
2011. aug. 11. 13:38

Lásd:

40. Bucika :)

73. Pan Dóra (válaszként erre: 69. - 53dfddad18)
2011. aug. 11. 13:36

Hát én se szívesen hagynám itt! :) Főleg, hogy a többieket bombázzák :O)

Bocs, de nem tudom kellő méltósággal kezelni a témát. Valamikor, nagyon régen olvastam, hogy Nostradamus jóslatai alapján a világvégét a 3000-es évekre teszik. Meg hogy Szent Istvánt azért nem 1000-ben koronázták meg, mert akkor is világvégi hangulat volt. Úgy látszik, a kerek számok nem váltak be :D

2011. aug. 11. 13:33

Nem kell becsapódnia, elég, ha túl közel jön...

Ha még rémlik valami a fizikaórákból, akkor a tömegvonzás törvényébe belegondolva... Mostani szemmel nézve akár Naprendszertelenség is lehet a vége.


Amúgy az jutott eszembe, ha a maják és a sumérok és a ... olyan okosak voltak, hogy tudták a világvégét, akkor a saját kultúrájuk hanyatlását, és civilizásiójuk kihalását miért nem? :)

Na jó, tudom ám a választ. ;)

A kérdés inkább az, miért nem tettek ellene?


A maják mondjuk elég "mókás" népség volt... Voltak nagyon lökött vallási dolgaik, amit a naptárukhoz kötöttek hozzá.V alahogy nekem nem áll össze a fantasztikus naptárrendszerük és az a hit, hogy a megnemmondommelyik naptári körük végén lévő 5 nap a sötétségé, akkor minden használati tárgyat össze kell törni, és imádkozni kell, mert nehogy ne keljen fel a Nap...

71. 53dfddad18 (válaszként erre: 70. - 02db590b2c)
2011. aug. 11. 13:29

Túl sokat is van szó róla a bulvármédiában, ahhoz képest hogy mennyire megalapozatlan.


A netem néha nekem is el szokott szállni.

2011. aug. 11. 13:26

Nekem fura ez az egesz.Mint mar irtam,mikor kiirtam a forumot,egybol elment a netem.Veletlen lenne?Nem hiszem.Foleg a lakohelyembol kiindulva.

Kb 2-3 honapja nem ment el a netem,legutobbis csak akkor mikor oriasi vihar volt.


Ha ez egy jelentektelen semmi,akkor is beszelhetnenek rola a mediaban,mikor meg azt is megirjak,hogy Kiszel nagysaga mikor cserel bugyit.Pont egy ilyen dologrol nem irnak?Na vajon miert nem?Mert gondolom le van tiltva a tema.

A youtubrol is sorra szedik le a videokat.


Lassan megyek aludni.Ha ma vagy holnap nem jonnek,az nem a veletlen muve lesz:D Akkor kezdjetek el csomagolni!

69. 53dfddad18 (válaszként erre: 68. - Pan Dóra)
2011. aug. 11. 13:23
A Föld ideális ebből a szempontból, mert a Naprendszer külső pályáin keringő négy óriásbolygó(a Jupiter, a Szaturnusz, az Uránusz és a Neptunusz) megvédi az aszteroidák, üstökösök, bombázásától. Ennek fontos szerepe volt az élet kialakulásában is.
68. Pan Dóra (válaszként erre: 62. - 53dfddad18)
2011. aug. 11. 13:14
vagy másik bolygóra költözik, amit nem löködnek a többiek :)
2011. aug. 11. 12:26
Kozben felkelt a nap.Hat,en nem lattam mellette semmit.Szoval passz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook