Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horvátország esküvő!? fórum

Horvátország esküvő!? (beszélgetős fórum)


11. esku (válaszként erre: 5. - Zikzik)
2011. nov. 10. 18:36

Szia!


Mi is csak templomit szervezünk, de fogalmam sincs, hogy hogy megy ez:) Még nagyon sz elején vagyunk a szervezésnek, nem tudjuk még, hogy tényleg kint akarjuk-e tartani, igazából pénz függvénye is...tudsz esetleg egy árat mondani, mennyibe kerül Horvátban egy templomi esküvő? És hogy van-e ott magyar pap vagy lehet-e vinni magyar papot?

Köszi:)

2011. aug. 14. 13:33
Ha esetleg valaki tudna segíteni nekünk akkor írjon!!:)))
9. 7230827147 (válaszként erre: 8. - Szandyca19)
2011. aug. 12. 21:10

Árat nekünk sem igazán akarnak mondani, az a helyzet. Még egy szállás+utazási árat sem, így elég csalódott vagyok. Barátom szerint így akarnak lehúzni, hogy csak a végén közlik majd be a végleges árat.

Sajnos nekem túl sok az időm, mivel most munkanélküli vagyok. Azért is érdeklődöm most, mert nagyon remélem, hogy hamarosan kapok munkát és akkor nem lesz időm ezzel foglalkozni.

Gyűrűk nekünk már megvannak, mert nem rég volt az eljegyzésünk. Ruhát nézegettem neten, amik kifejezetten tengerpartra valók, kis egyszerű, szolíd. Ilyen nagy habosat én nem szeretnék tengerpartra. De lehet majd kép alapján megvarratom, ebben is gondolkodtam.

2011. aug. 12. 21:00
Hüh hát ha lenne időm utána járkálni akkor mennék de nincs:D de amúgy én nagyon sok cégnek írtam hogy egy kb irányárat írjanak hogy még is mennyit kellene összespórolni... de ha nem válaszolnak akkor majd januárba újra neki ugrok..addig nem érdekel igazán...amugy van valami jó ötleted helyire? nekünk hivatalos kell nem akarok templomit...csak a tengerparton...:)vagy vlmi iesmi...Neckermann az Alleba foglalkoznak kimondottan esküvő szervezéssel is?:O nem tudtam róla! Hát még nem igazán foglalkoztam ilyenekkel...még tippem sincs de az egyik ismerősömnek a mamájának van egy esküvői ruha szalonja ugyh...azt remélem olcsón megúszom.... de már néztem vízálló sminkeket gyűrűket néztünk...de a schummerba v minek hívják ami ott van az Üllőin ott nagyon drága.... És ti?
2011. aug. 12. 18:52

Igen, mi is úgy terveztük, hogy itthon lesz polgári, és kint csak egy nem hivatalos, "megrendezett" esküvő. Na de sajnos 10-ből 9 nem vállal megrendezettet. Vagy hivatalos, vagy semmilyen. Ezért is vagyunk gondban, mert ha esetleg válásra kerülne sor (amit persze nem szeretnék, de ki tudja), akkor nagyon nagy cécó lenne mind időben, mind pénzben. Amúgy Szandi: tegnap voltam az Allee-ban a Neckermannban, ott azt mondták, hogy januárban nézzünk vissza, mert addigra lesznek meg a jövő nyári utak, árak és akkor még 30%-os előfoglalási kedvezmény van. Vagy pedig a West End, Vista utazási iroda. Ott is ugyan ezt mondták. Szóval a kettőből fogunk majd választani, mert itt tudják elintézni.

Azt is észrevettem, hogy Vista - Vista pl, nem minden Vistánál vannak olyan külföldi kapcsolatok Hotelekkel, amik szerveznek esküvőt. Ugyan ez a helyzet a Neckermannál is. Szóval minden iroda más más szállodával van kapcsolatban. Mert először mi is furcsálltuk, hogy egyik Vista rendez esküvőt, másik nem. De aztán felvilágosítottak :)

És ezen kívül Ti hogy álltok az esküvővel? Ruha, stb.. :)

2011. aug. 12. 17:48
Templomit nem szeretnénk egyáltalán...!:) #elvira# Én is minimum 10el de még mire egyik is meg mozdul..esetleg ha akarsz beszélgetni vagy valami akkor írj nyugodtan privát emailt és reagálok rá!!:) hátha közösen jutunk valahova:) Köszönöm az eddigi válaszokat!!:)
5. zikzik (válaszként erre: 1. - Szandyca19)
2011. aug. 12. 12:21

Én csak a templomit terveztem ott az exsárkányommal, már le is beszéltük Sibenikben a székesegyházban. Tulajdonképpen nem volt egy nagy dolog, telefonon időpontot egyeztettünk és gyakorlatilag mindent elintéztünk egy-két óra alatt. Más kérdés, hogy aztán nem házasodtunk össze.


A polgári esküvőt szerintem mindenképpen érdemes itthon kötnötök.

2011. aug. 11. 22:13

Szia!


De jó, végre még valaki :) Én is írtam ki fórumot, csak arra nem válaszolt senki:D

Mi is jövőre szeretnénk összeházasodni vagy Görögországban vagy Horvátországban. 1 hét alatt kb Pest összes utazási irodáját végigjártuk. Az a tapasztalatom, hogy Görögországban gyakrabban vállalnak esküvőszervezést, mint Horvátba. Jelenleg is vagy 5 utazási irodával emailezek, megpróbálnak utána érdeklődni külföldi szállodákkal, hogy milyen formában lehetséges, meg hol.

2011. aug. 11. 21:48
Elfogadják csak hitelesíttetni kell itthon is és fordíttatni!:)
2011. aug. 10. 19:38
Szia! Úgy tudom, a külföldön kötött házasságokat csak úgy fogadja el a magyar állam, ha itthon is megerősíted.
2011. aug. 9. 16:01
Sziasztok!Jövőre Horvátországba szeretnénk összeházasodni a tengerparton esetleg volt valakinek Horvátországba esküvője? Tudnátok segíteni? hova érdemes menni....melyik utazási irodával? stb...Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook