Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik a harmadik férjükben találták meg az igazit! fórum

Akik a harmadik férjükben találták meg az igazit! (beszélgetős fórum)


10. Kata 1977 (válaszként erre: 7. - Elszabadult hold)
2011. aug. 9. 19:15

Ez jó sok boldogságot!!

Az élet néha furcsa dolgokat csinál!!

9. Kata 1977 (válaszként erre: 6. - Bc8bec3b9b)
2011. aug. 9. 19:13

Igaz bátor vagyok soha nem hátráltam meg semmitől pedig nagyon nehéz életem volt,gyorsan felnőtté kellett váljak.

De aki nem mer nem nyer!

Szerencsére nekem az első válásom nagyon könnyen ment sőt virágcsokorral jött a párom és a válás kimondása után még együtt éltünk:-)

A másodiknál már volt 2 gyereke de a lakás az enyém volt és a gyerekeket is nálam helyezték el az apjuk nem kapálózott értük.

A mostani meg remélem örökké fog tartani!!

8. Hugika75 (válaszként erre: 5. - Kata 1977)
2011. aug. 9. 17:42
Igen vannak.A másodikból egy nyolc éves és most két éves a kicsi.Én nem kínoztam magam egyikkel se sokáig,igaz az elsővel hat évig jártam majd fél év házasság után elég volt(lakva ismeri...)A másodikkal kb két és fél év kissebb nagyobb megszakításokkal.A harmadikkal meg már mint írtam hetedik éve.Ja és gyűrűm van de házasságról még nem beszéltünk majd húsz év múlva talán.:)
2011. aug. 9. 16:33
És én is... :) romantikus tinikor után közel 30 év szünet, majd egy véletlen "találkozás" a neten (nem közösségi oldalon!!!)- 4 éve volt az esküvőnk (a harmadik - mindkét részről)
6. bc8bec3b9b (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2011. aug. 9. 16:16
Bátor lány vagy,én az elsőtől is keserves évek után váltam el,a második....,hogy lesz-e harmadik????:D
5. Kata 1977 (válaszként erre: 3. - Hugika75)
2011. aug. 9. 15:59

De jó!

Nem csak én vagyok ilyen "csapodár":-))))

Gyerkőcök is vannak?

4. Kata 1977 (válaszként erre: 2. - Kutyáslány)
2011. aug. 9. 15:58

Hát,köszi.

Bár jó lett volna eggyel leélni az egész életet de ilyen csak a mesékben és a filmekben van szerintem.

2011. aug. 9. 14:51
Szia!Jelen!Már lassan 7 éve gyűrjük egymást a "harmadikkal"
2011. aug. 9. 14:48
Ez csak azt bizonyítja, hogy nem ijedtél meg az élet nehézségeitől !!!! Legyél erre büszke !
2011. aug. 9. 14:46

Sziasztok!


Olyan csajokat,nőket,asszonyokat keresek dumcsi céljából akik a 3.k párjukban találták meg azt amit kerestek.

Én 34éves vagyok van 4 gyönyörű gyermekem,2 a 2.k házasságból,2 a mostaniból.

Már több mint 8 éve vagyunk együtt a mostani párommal,7évig a másodikkal és 4 évig az elsővel,így ki lehet számolni,korán kezdtem:-),de nem vagyok se céda,se férfifaló így hozta az élet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook