Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatási tanácsadás eredményessége fórum

Szoptatási tanácsadás eredményessége (beszélgetős fórum)


2014. szept. 6. 13:46

XIV. kerület, Gitidiszné Gytván Krisztina.

kotelekek.hu - itt megtalálod az elérhetőségeit. Telefonos egyeztetés után házhoz is megy más kerületekben is. Szereti a személyes találkozást, mert telefonon, látatlanban valóban csak bíztatni lehet. Nem látja, milyen technikával szopizik a babád.

2014. szept. 6. 13:32
Budapest 4.kerület vagy 13.kerület???
2014. szept. 6. 13:31
Szoptatási tanácsadót keresek.Esetleg valaki nem tud ajánlani akivel megvolt elégedve és az ára is nem olyan húzós????
8. fd8e423e9e (válaszként erre: 7. - Gera175)
2011. aug. 10. 21:58
ilyen nekem is volt, ettem-ittam, forró vizzel lezuhanyoztam, másfél óráig szopizott, és beindult... mondjuk ott volt velem anyukám, aki nyugtatott, és támogatott, nekem ő volt a tanácsadóm, nélküle nem szoptatnék
7. gera175 (válaszként erre: 5. - Fd8e423e9e)
2011. aug. 9. 20:50
Azért kezdtem el tápszerezni, mert egy hetes volt, mikor egyszer csak egy csepp tejem sem volt az egyik etetésre. Bepánikoltam, hívtam a védőnőt, és azt mondta azonnal menjünk tápszerért. Kénytelen voltam, mert éhes volt a babám.
2011. aug. 9. 16:07

Szerintem kérd ki a véleményüket és akkor eltudod dönteni, hogy jók e.

Az biztos, hogy azzal fogják kezdeni, hogy igény szerint szoptasd a babádat és a tápszert fokozatosan lehet csökkenteni

5. fd8e423e9e (válaszként erre: 4. - Gera175)
2011. aug. 9. 16:02
Minél gyakrabban és hosszabban legyen mellen, mindkét mellből szoptasd minden alkalommal, és a tápszert miből kapja? ha cumisüvegből már lehet kialakult nála a cumizavar, ezért nem szopizik elég hatékonyan, mert tudja a könnyen jövő még ezután jön, ez egy ördögi kör. Ki javasolta, és mikor a tápszeres kiegészítést?
4. gera175 (válaszként erre: 2. - D550c57e19)
2011. aug. 9. 15:28
Arra lennék kíváncsi, hogy tudnak-e valami újat mondani azon kívül mint amit a védőnő is elmond. Kevés a tejem és ezt szeretnénk feljebb tornászni. 2 hónapos a kisfiam, szopizik és tápszert is kell neki adnom. Már mindent kipróbáltunk, praktikákat, trükköket, technikát... de semmi. Gondoltam elmegyek egy tanácsadóhoz, hátha...
3. Kolli1987 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2011. aug. 9. 13:12

Nekem abban adtak nagy segítséget, hogy kitartsak a szoptatás mellett.

Mert voltak gondok és elmentünk a lányommal a baba mama klubba és láttam, hogy nem csak nekem vannak gondok nem csak én küzdök azokkal a problémákkal, hogy fut a lakás nem tudok főzni minden nap fáradt vagyok stb stb.

Szerintem egy klubba érdemes elmenni és ott beszélgetni más anyukákkal.

De nekem nagyon sokat jelentett a támogatásuk.

2011. aug. 9. 13:07
Mi a kérdés? Én hívtam őket (LLL) de ugyanazt mondták mint ami a szoptatós füzetükben van csak élőszóban és bíztatva...
2011. aug. 9. 13:03
Azok hozzászólását véleményét várom, akik igénybe vették szoptatási tanácsadó segítségét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook