Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Intex felfújható vendégágyhoz speciális pumpa kell? fórum

Intex felfújható vendégágyhoz speciális pumpa kell? (tudásbázis kérdés)


13. tompos2 (válaszként erre: 10. - Zoltanhabetler)
2014. febr. 20. 11:36

Szia érdeklödnék meg van e az ágy még és tudnál e küldeni fotot rola .Elöre is köszönöm Gyuszi cimem


tompos2@freemail.hu

12. //Cicus// (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2011. aug. 9. 23:08

Még nem vettük meg. Teszveszen nézegettem, mert nem akarok sokat kiadni érte. Most láttam, hogy a 7. kerületben van egy bolt, ahol lehet ilyet venni 3500-ért. Bár az két személyes. Egy személyest nem nagyon látok az oldalon. Ha gondolod elküldöm priviben a linket és kérdezhetsz tőlük. De ahol van 2 ott van 1 személyes is.

Még valami: jysk-ben most vannak leárazva ezek a matracok. 1 személyes 2000-re.

11. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Zoltanhabetler)
2011. aug. 9. 22:28

Kedves zoltanhabetler!


Köszönöm az ajánlatod, de én egyszemélyesre gondoltam.

Nem tudom hova tenni, még így sem, hogy felfújható.

A nagy ágy mellé tenném, ha itt alszanak az unokák és akkor egy szobában tudnánk mind a hárman aludni.

Mindig az a problémájuk az két unokáimnak, hogy ki aludjon velem.

Na meg a szoba is.

2011. aug. 9. 18:42

Üzenet badonyimarieva részére!

Kedves Címzett! Én most szeretném eladni az ajándékba kapott vadonatúj beépített elektromos pumpás 2 személyes ágyamat.Terhelhetősége: 250kg.

Méretei:hossza 206 cm, szélessége 167 cm, magassága

47-56 cm a felfújás keménységétől függően. 4 perc alatt használatra kész.Egyetlen mozdulattal leereszthető és saját hátizsákjában könnyen tárolható, szállítható. A fekvőfelülete vízálló, mosható, tisztítható.Istenien kényelmes, csak nem az én öreg csontjaimnak való.Ára 8000 + posta.Várom válaszod!

9. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - //Cicus//)
2011. aug. 9. 11:00

Egy ilyen, tökéletes hozzá:


[link]

8. féknyom (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2011. aug. 9. 00:32
Sokára fől meg?
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - //Cicus//)
2011. aug. 8. 23:36

Én is szeretnék venni egy ilyen vendégágyat.

Hol vettétek és mennyiért lehet kapni?

2011. aug. 8. 23:30
Köszi Neked is! Akkor megpróbálkozok majd az autópumpával is :) Ez a porszívó érdekes. No, az még jobb lenne :)
2011. aug. 8. 23:29
Mi is porszívóval szoktuk a kanapét...
2011. aug. 8. 23:24
Van olyan amit a porszívóval is fel lehet fújni! Mi azzal szoktuk, de bármilyen pumpa jó hozzá! (kivéve bicigli pumpa) :-)
2011. aug. 8. 23:20
Köszi a választ! Akkor megnyugodtam! Azt hittem még pumpát is kell szereznem hozzá :)
2011. aug. 8. 23:17

Nem!

Strandossal fújtam mindig fől! Jó soká tart:-)

2011. aug. 8. 23:15

Sziasztok!

Most szeretnék venni egy ilyen vendégágyat, de azt sehol sem találom, hogy speciális pumpa kell-e hozzá, vagy jó bármilyen másik is? Gondolok itt azokra a pumpákra, amikkel a felfújható strandos cuccokat felfújják, az a műanyag pumpa. Vagy van ezekhez speciálisan kifejlesztett pumpa? Láttam a weboldalon olyan ágyat is, amihez adnak pumpát, ezért kérdezem. (bár azok eléggé húzós áron vannak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook