Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Youtube-ról hogyan tudok DVD-re másolni? fórum

Youtube-ról hogyan tudok DVD-re másolni? (tudásbázis kérdés)


22. minerva223 (válaszként erre: 14. - 41fdab80c1)
2011. aug. 9. 08:18

Any videó Cconverter átkonvertálja egy pillanat alatt.

Átalakítás után én leveszek Pendrive-ra pár részt és Tv.-n nézem meg. Sajnos a kiírásban nem tudok segíteni.

21. ujlany (válaszként erre: 19. - 41fdab80c1)
2011. aug. 9. 06:27

Vagyaink mindig lehetnek. :-)

Nem tudom mennyibe kerul a sok irhato dvd, de ezek szerint biztos lenyegesen olcsobb mint gondoltam.

valaki biztos tudja a valaszt kerdesedre, csak meg nem tevedt erre.

20. svarc (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2011. aug. 9. 02:05
olyan formátumba konvertálja azonnal, amit beállítasz rajta
19. 41fdab80c1 (válaszként erre: 18. - Ujlany)
2011. aug. 8. 22:03
Sajnos a nyögdíjas pénztárcám és a betegségem sok mindenben korlátoz, de vágyaim ugye azért még lehetnek. Ha ilyen problémám nem lenne, akadna rá jelentkező aki jó kis pénzért megcsinálná, de úgy gondoltam megpróbálom, elvégre amíg az agyam egy kicsit is tudom használni, addig próbálkozhatok. Időm is, türelmem is van, hátha sikerül segítséggel.
18. ujlany
2011. aug. 8. 21:47

egyebkent az is megoldas lehetne (vagy nem?), hoy veszel egy 24inches monitort, es nezed a sorozatot direktben youtube-rol.

A nyers dvd-k arabol szerintem egy rendes monitor vagy egy kulso merevlemez is kijon, es akkor meg a minoseg is megfelelo lesz.

17. ujlany (válaszként erre: 16. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:45

a dvd lejatszo nem kell hozza.

Csak a tv-d ami kezel ilyen kulso forrast.


Ha regebbi a tv-d akkor pedig az a megoldas, hogy a kulso merevlemezt a szamitogephez csatlakoztatod, a tv-t pedig a szamitogephez.


Hogy oszinte legyek amit te szeretnel az egy picit "Mission impossible" / lehetetlen kuldetes.

16. 41fdab80c1 (válaszként erre: 15. - Ujlany)
2011. aug. 8. 21:41
És a külső merevlemezt tudom a lejátszónál használni?
15. ujlany (válaszként erre: 9. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:38

ja, bocsi, azt a hozzaszolast nem lattam.

Viszont ha mar teljes sorozatokat akarsz:

miert nem veszel inkabb egy kulso merevlemezt. Egy 1 terrabytes lemez kb. 12- 20ezer forint.

Ha csak nem dolgozol ey dvd gyarban, ahol ingyen jutsz azokhoz, egy kulso merevlemez sokkal jobban megerne neked.

Es kevesebb macera.

2011. aug. 8. 21:36

Konkrétan a Seherezádéról van szó, amit szeretnék jövőre is megnézni, ha még élek. A monitorom kicsi, szeretném Tv-n nézni.


A divxre hogy kell konvertálni?

13. zebracsikó (válaszként erre: 9. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:30
vagy próbáld meg divx-re átkonvertálni, és kiírni, de sajnos így is rengeteget romlik majd a minőség
12. zebracsikó (válaszként erre: 9. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:29
ha ennyire le akarod tömöríteni, abszolút nézhetetlen lesz
11. gne2 (válaszként erre: 9. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:27
Melyik sorozatot keresed? Sok helyen fent vannak filmek, sorozatok online nézhetően, érdemes rákeresni.
10. Hunyorka (válaszként erre: 1. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 21:26
A legújabb youtube downloader-rel letöltöd amit szeretnél és ezzel azonnal át is tudod konvertálni aviba vagy mp3-ba. Utána meg egy íróprogrammal mehet dvd-re.
9. 41fdab80c1 (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2011. aug. 8. 21:25

Köszönöm, nagyon kedves és türelmes vagy hozzám. Amit leírtál ezeket eddig is használtam, MP3-ra is tudtam letölteni, tehát ez nem ismeretlen. Nero program is van a gépemen. Ott akadtam meg, hogy egy sorozatot szeretnék DVD re írni, amiből szumma 2 rész fér egy lemezre és összesen kb. 160 részes lesz. Ezért szerettem volna tömörítve a másolást, mert úgy kb. 10 rész férne egy lemezre.


Ezt nem tudom megcsinálni. Ez a konkrét problémám.

Így tudnál segíteni?

2011. aug. 8. 21:03

bocsanat, egy apro, de fontos pontositas:

toltsd le ezt.

ez azonnal at is konvertalja.

(mondjuk mp3-ba)


szoval.

1. ezt masold be az explorerbe, vagy amlyen bongeszot hasznalsz

*****


2. A kepernyo felso reszeben van egy zold ablak: Download now, arra klikkelj ra.


3. Valaszd a mentest


4. Ha kesz van, valaszd a futtatast.


a tobbi mar nagyjabol magatol megy.


Ha elindul a program, es nyitva van a youtube annal a szamnal amit masolni akarsz, akkor jelold ki, Control- C, mjd a konventalo programban akkor a "Paste" funkciora kattintva be is masolja a linket, es utana klikkelj oda, hogy Download es mar megy is.


Amikor keszen van, akkor a Zene konyvtaradban megtalalod a file-t.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 8. 21:00

toltsd le ezt.

ez azonnal at is konvertalja.

(mondjuk mp3-ba)


szoval.

1. ezt masold be az explorerbe, vagy amlyen bongeszot hasznalsz

*****


2. A kepernyo felso reszeben van egy zold ablak: Download now, arra klikkelj ra.


3. Valaszd a mentest


4. Ha kesz van, valaszd a futtatast.


a tobbi mar nagyjabol magatol megy.


Ha elindul a program, es nyitva van a youtube annal a szamnal amit masolni akarsz, akkor a "Paste" funkciora kattintva be is masolja a linket, es utana klikkelj oda, hogy Download es mar megy is.


Amikor kesze van, akkor a Zene konyvtaradban megtalalod a file-t..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 8. 20:48

Ezzel csak egy a baj kevés dwd tudja az flv fájlt ami a youtube fájl

Át kell alakítani aviba vagy mpegbe amit lejátszik a dwd lejátszó ha asztalin akarja használni

5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2011. aug. 8. 20:42

ezt a programot nem ismerem


van a youtubedownloader-ezzel letölteni lehet


és talán van a gépeden valami cd/dvd-íróprogram, pl. Nero, azzal meg ki tudod írni dvd-re

4. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 20:41
ezt most ugye nem komolyan segítségnek szántad
2011. aug. 8. 20:37

Hogyan tudok a Youtuberól DVD-re másolni FREESTUDIO

program segítségével, de tömörítve. A lejátszón van DivX.


Ha lehet úgy kérek felhomályosítást, hogy a pihent kemós agyammal is megértsem, mert egy szót nem tudok angolul.


A segítséget előre is köszönöm.

2011. aug. 8. 20:34
letöltöd a videót és kiírod dvd-re
2011. aug. 8. 20:33
Youtuberól hogyan tudok DVD-re másolni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook