Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet a születendő gyermek nemét befolyásolni? fórum

Hogyan lehet a születendő gyermek nemét befolyásolni? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 28. 14:46

Van egy titokban alkalmazando eljaras ami abban nyilvanul meg hogyha tudni akarjuk a szuletendo nemet hogy a fejere teszunk a tudta nelkul egy kis sot,es ha az orrat piszkalja eloszor akkor fiu lessz,ha a szajat akkor lany.

Ezt tapasztaltam egy ismerosomnel 2x is bevalt hogy megjosoltam .

26. hugi7705 (válaszként erre: 25. - Krilion)
2011. aug. 26. 13:29
Igen normális. Csak igy elég nehéz eltalálni a peteérést.
25. Krilion (válaszként erre: 24. - Hugi7705)
2011. aug. 14. 21:28
és az normális? mármint orvosnak mondtad már? De akkor is kell, hogy legyen valami ritmusod a peteérésre, lehet, hogy neked 16 nap, vagy mittomén...:)
24. hugi7705 (válaszként erre: 20. - Krilion)
2011. aug. 14. 21:14
Hát ez nálam megdölt! Ugyanis 32 napra mensiozek:)
23. 56e930fc2a (válaszként erre: 19. - Hugi7705)
2011. aug. 13. 16:07
2011. aug. 13. 14:45
Szerintem nem is arról szólt a kérdés, hogy az áll az első helyen, alapvető, hogy minden épelméjű embernek az az első, hogy csak egészséges legyen. Ezek a trükkök a nemmel kapcsolatosan kb. olyan szintűek, mintha abban adnánk tanácsot, hogy mi legyen a baba neve, legalábbis nálam ilyen súlyú.
21. SZNÉANETT (válaszként erre: 14. - Miértne)
2011. aug. 12. 08:00
Hát én biztos nem kenegetnék semmi ilyet magamba. Aztán jön a fertőzés és kész, babaprojekt leállítva.A nemet a sperma határozza meg, nem Czeizel E. Sztem teljesen mindegy, h fiú vagy lány. Olyan sok más probléma lehet egy terhesség alatt és a szüléskor, hogy bőven elég, ha egészséges lesz. Rengeteg blog szól arról, hogy milyen sérült gyermeket nevelni, hát nem cserélnék velük! A fontossági sorrend elején ne a gyerek neme, hanem az egészség álljon.
2011. aug. 12. 07:35
A peteérés a menstruációd első napjától számított 14. napon van, és az ezt követő 14. napon jön meg megint a menzesz, így jön ki a 28 napos ciklus.
19. hugi7705 (válaszként erre: 12. - 56e930fc2a)
2011. aug. 10. 21:34
Gratulálok!!! És hogyan csináltad? Elmondanád pontosan? Légyszi...:))
18. hugi7705 (válaszként erre: 8. - C95c921ae7)
2011. aug. 10. 21:32
Az Jó!!! És mond Hogy határoztad meg pontosan a peteérésedet? Már ha szabad megkérdeznem.
17. hugi7705 (válaszként erre: 6. - Handa27)
2011. aug. 10. 21:31
Köszönöm! MIndenre kaptam választ!
16. bangel (válaszként erre: 1. - Hugi7705)
2011. aug. 9. 07:55

Szia, en hallottam egy olyat, hogy 4 evente cserelodik a ver, akinek frissebb a vere olyan nemu lesz a baba; az idosebb generaciotol hallottam es mindenkinek bevalt,azt mondjak...

En meg nem probaltam, de hamarosan kifogjuk :)

15. Krilion (válaszként erre: 8. - C95c921ae7)
2011. aug. 8. 21:29
Nálunk is bevált ez a módszer, két fiú után szerettünk volna kislányt, akkoriban olvastam én is erről a módszerről és kb. két nappal a peteérés előtt akcióztunk, és a lányunk most 7 éves:) Egy próbát megér, de előtte nem árt pár hónapig számolgatni.
2011. aug. 8. 15:31

Barátnőm állítja, hogy a Czeizel módszer miatt lett kislánya.Én ebben nem hiszek..de, ha kislányt szeretne valaki, akkor ecet a hüvelybe, ha kisfiút, akkor szódabikarbóna.

Ha meg nem szeretnél babát, akkor mindkettő..mondtam erre én. :)

13. 48bf8c027e (válaszként erre: 5. - 171925f409)
2011. aug. 8. 15:20

Én is ezt hallottam de ez nem teljesen így van. Az is lényeges hogy melyik kromoszóma dominál a férfiban.

Nekem 3 gyerekem van és mindháromnál szinte napi rendszerességgel voltunk együtt a párommal és még is a harmadik lány lett nem fiú.

12. 56e930fc2a (válaszként erre: 1. - Hugi7705)
2011. aug. 8. 15:04

Szia.

Nekünk is lányunk van és fiút szerettünk volna tesókának.

Én a Czeizel módszert alkalmaztam és bevállt, mert 1 hónapos a kisfiúnk !!!

11. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Handa27)
2011. aug. 8. 15:02
Amennyiben mégsem, utólagos reklamációnak helye nincs!!!!!!!!4
10. Handa27 (válaszként erre: 9. - 5b315db51e)
2011. aug. 8. 14:59
Gratulálok hozzájuk :)
9. 5b315db51e (válaszként erre: 6. - Handa27)
2011. aug. 8. 14:58
Nekem ikreim szulettek:egy fiu egy lany...Szerinted??????
8. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - 171925f409)
2011. aug. 8. 14:58

Igen, ez így van.


Ha fiút akar az ember, akkor a peteérés napján kellene "munkálkodni". Mert a fiú spermák gyorsabbak. Ha lányt, akkor pár nappal előtte, mert a lány sp-k lassabbak, de tovább élnek. Persze ehhez tudni kell mikor van peteérés. Nálunk bevált ez a módszer.:)

2011. aug. 8. 14:57
Hallani sok mindent lehet ilyen-olyan praktikak,de mind csak kitalacio...A szuletendo gyereked nemet nem tudod befolyasolni..Csatlakozom az elottem szolohoz:IMA...
2011. aug. 8. 14:55

Fiú lesz vagy lány? - Tudományos háttér

Bevezető


A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.


Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.



Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...


Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)


Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.


Érdekességek:


Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.


Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.


Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.

Az étrend befolyásoló hatása


Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.



Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper


Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )



Ha fiút szeretnénk:


Ajánlott:


· sós ételek


· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek


· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta


· kenyér, tészta


Nem ajánlott:


· tej ( tejcukor miatt )


· spenót, zölbab, saláta


· tojás

2011. aug. 8. 14:53
Én azt hallottam ha peteérés előtt vagytok együtt nagy eséllyel lesz kislány mert a spermium akár 4 napig is elél odabent de ha pont peteéréskor vagytok együtt akkor a fiú spermák gyorsabbak és Ők lesznek a befutók a lányok állítólag lassabbak de tovább élnek ezt mondjuk én is csak ugy hallottam de remélem van benne valami:)
2011. aug. 8. 14:53
ima
2011. aug. 8. 14:53
hat ha mar megfogant, akkor benne vannak a kromoszomak. Meg szerintem az Egiek dontik el, nem mi.
2011. aug. 8. 14:53
VAn egy gyönyörű kislányunk és egy kisfiút szeretnénk... Lehet ebben besegíteni a természetnek?
2011. aug. 8. 14:52
Hogyan lehet a születendő gyermek nemét befolyásolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook