Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 NAPOS DIÉTA ZABPEHELLYEL, hétfőn kezdünk! (2011.08.15.) fórum

5 NAPOS DIÉTA ZABPEHELLYEL, hétfőn kezdünk! (2011.08.15.) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jan. 7. 15:10

Szia! Na tudtál mérlegelni?

Én pénteken ráálltam a mérlegre, és megint nem mutatott változást, ezért úgy döntöttem, hogy az utolsó napot már kihagyom. Helyette gluténmentesen étkeztem, és próbáltam odafigyelni a mértékre, illetve arra, hogy inkább egészséges dolgokat egyek.


Ma is hasonlóan csináltam. Reggelire egy tejeskávét ittam, tízórainak egy gluténmetes (ezentúl GM-nek rövidítem jó? :)) zsömlét, ebédre pedig cukkini főzeléket kakaspörkölttel. Délutánra egy gyümölcsöt tervezek, estére pedig szintén valami lightosat. Nem számolom a kalóriákat, de azért úgy gondolom, ha kiszámolnám, akkor is az jönne ki, hogy ez jó egy napra, nem sok. :)


Hogy telik a hétvége?

1431. miel77 (válaszként erre: 1430. - LauraJones)
2012. jan. 6. 13:04

azért annyi pihim van, hogy felnézzek a fórumra, hogy van-e valami új üzii :) ennyi kikapcsolódás jár :))))))

ma is ettem már egy kását, Te csinálod még?

Szép hétvégét!

1430. LauraJones (válaszként erre: 1429. - Miel77)
2012. jan. 6. 10:03
akkor nem írok, és inkább tanulj!!!
1429. miel77 (válaszként erre: 1428. - LauraJones)
2012. jan. 5. 21:31

majd ránézek, mindenre nyitott vagyok, a gluténmentes táplálkozásnak még nem nagyon néztem utána. Megnézem majd, csak most ezerrel tanulok jövő héten lesz 2 vizsgám, és igyekszem minél kevesebbet a neten lógni, mert a hoxa képes órákra lekötni :))))

Szombat reggel mérek nagyon izgulok :)

Ma is 1 kása volt, de vacsira jól bekajáltam fehérjével, virslis tojásrántotta és utána egy kis tejfölös túró, totál ki voltam éhezve :)) de kcal-ban nem lett sok :)

1428. LauraJones (válaszként erre: 1427. - Miel77)
2012. jan. 5. 16:34
szerintem ne parázz :) én is csak 2 kását ettem naponta, ma még mondjuk egyet sem, de vacsira azt eszek :) holnap vége az 5. napnak. ma becsavarodtam a gluténmentes táplálkozásba :) hihetetlen milyen gyorsan jött :) úgy hogy megvan, hogy mivel folytatom. Most nyílt egy fórum is erről, illetve írtam pár gondolatot a diétás naplómba erről a témáról, ha érdekel. :)
1427. miel77 (válaszként erre: 1426. - LauraJones)
2012. jan. 5. 16:04

hát 1000 alatt ne is csodálkozz, én 1200 körül is éhes vagyok már estére mint a farkas. Nekem meg nincs mérlegem, nem tudom lesz-e eredmény, csak péntek este leszek újra otthon, akkor tudok mérni.

De átlag napi 1-2 zabkását ettem csak, szóval lehet így nem is annyira hatásos :'(

2012. jan. 5. 12:44

Mára nem volt változás a súlyomban. Viszont tegnap egész nap farkas éhes voltam, és este összeszámoltam a kalóriákat és kicsivel 1000 alattira jött ki, még káposztával is :D Durvaaa :D Lehet, hogy ezért voltam egész nap éhes :D


Ma viszont már ettem egy kis szaloncukrot :( Úgy hogy kellene mozognom valamit büntiből.

1425. miel77 (válaszként erre: 1424. - LauraJones)
2012. jan. 4. 18:46

Igyekeztem 2szer ettem kását :)) meg mellette kefir, egy kis párizsi, és fél rozsos kifli lett a bűnöm. De számoltam 1200 kcal eddig. vettem holnapra narancsot, mert itt sem zöldség, sem gyümi nem volt :( most mindennap utazgatok szinte.. kb. keddig tervezem csinálni, hogy 2 étkezést kiváltok kásával, majd meglátjuk milyen hatása lesz így :) 5kor ettem utoljára, kezdek is éhes lenni kicsit... lehet még egy fehérje shaket megiszom, az csak 250 kcal, még úgysem sok :)


Arra rájöttem, ha túl sokáig csinálom, akkor egy idő után nagyon éhes vagyok, annyira nem telít azért el..


A töltött kápit én is nagyon szeretem :)))))) De sztem nem olyan nagyon vészes kaja az :) a savanyú káposzta fogyaszt, mondjuk anyukám mindig sovány husiból csinálja.

2012. jan. 4. 16:36
hogy megy a napod? én elcsábultam kicsit, és ettem egy fél adag töltött kápit, mert ez a kedvencem :)
1423. miel77 (válaszként erre: 1422. - LauraJones)
2012. jan. 4. 10:07

Én ezt úgy csinálom, hogy max 2 kockasajt, de ált 1-et teszek bele, az olyan 50 kcal leszoktam szépen mérni, kiszámolom :) és kg. 5 dkg 12%os tejföl, így az 80 kcal körüli. És ehhez jön 30-50g pehely, attól függ mikor eszem, ebédre többet szoktam. Ált. max 350 kcalra jön ki.

De vettem natúr activiát is. Reggelire vhogy mostanában nem vagyok annyira éhes, nem is kívánom a kiadós zabkását, inkább egy kefirt, és dél fele kásázok :) Ma még nem volt kása, de ebédre azt akarok csinálni már :) aztán ameddig bírom eszem :)

Hajráá Neked is rem jövőhétre nekem is visszaáll 54 kg-ra, mert szilveszter után ráálltam és 56.4 kg mutatott asszem, majd leájultam!!!

1422. LauraJones (válaszként erre: 1421. - Miel77)
2012. jan. 4. 08:15

Szia :) Jippi, akkor kalandra fel! Én mára is ledobtam 60 dekát, vagyis a 2 zabos napom alatt már összesen 1,2 kilót :D


Szerintem 12%-os tejföl beleférhet, de csak módjával. Viszont a sajtot soknak tartom. :) Egy 12%-os tejföl kb 140 kcal/100 gr, míg a sajt 300-400 kcal / 100 gr körül van. Kivéve, ha abból is tudsz tényleg csak néhány grammot enni :D A lényeg, hogy jól érezd Magad!

1421. miel77 (válaszként erre: 1420. - LauraJones)
2012. jan. 3. 21:44

Hazaértem, holnaptól tanulás meg extra sok családi teendő, ezt nem részletezném kiírtam a titkosomba, de a lényeg, hogy amennyire tudok figyelek, meg is vettem a zabpelyhet!!! :))))))

Most próbálok zabozni amennyi étkezés engedi,nekem tejföllel-kockasajttal a kedvencem igazából, szerinted az is belefér, vagy inkább tej és joghurt? :) sajnos nem otthon leszek szombatig, így minden fogyis kellékem nincs, pl. édesítő :(

1420. LauraJones (válaszként erre: 1419. - Miel77)
2012. jan. 3. 09:57

légy erős, gondolj a siker édes ízére, és ne hagyd Magad elcsábítani :)))

Holnap akkor indul a pelyhezés??? :)

1419. miel77 (válaszként erre: 1418. - LauraJones)
2012. jan. 3. 08:53

Húúú nagyon ügyi vagy!! csak így tovább, ez motivál engem is!

Egyébként a reggel én sem vagyok annyira éhes, de ha kihagynám délben már farkaséhes vagyok :(

Én most azt találtam ki, hogy napi kb. 2 kása, zöldség, u1 rips egy kis valamivel és vacsira szeretnék fehérje shaket inni!! Majd meglátjuk hogy mi lesz vele, ma el kell utaznom, vannak elintézni valók a családban, szóval remélem a bőröndbe bepakolt shake-en és zabpelyhen kívül nem akarnak majd mással megetetni, mert így ünnepek után már olyan bálnának érzem magam!!!

1418. LauraJones (válaszként erre: 1417. - Miel77)
2012. jan. 3. 07:53

Lényegében ugyanazt csinálom, meg nem is :D

Reggelire csak egy tejeskávét szoktam inni. A reggelit ki tudom hagyni, reggel valahogy erősebb vagyok ellenállni, és a reggeli értékeket elrakom estére, amikor már nincs erőm ellenállni :)


A többi kb ugyanaz, ebédre kása, sali, uzsira valami gyümi vagy tea, vacsira kása, vagy zöldsali... Nem törekszem arra, hogy mindent megegyek, ami a napra fel van írva, pl sült alma... ha mondjuk előtte már jól laktam...


Az elmúlt 2 nap alatt 1 egész kilót fogytam :)

1417. miel77 (válaszként erre: 1416. - LauraJones)
2012. jan. 2. 19:57
Ügyes!!! Ugyanazt a diétát csinálod, vagy csak hasonlót? Én most nagyon éhes vagyok, ilyenkor amikor sokat eszek, és jön hogy vissza kellene állni, mindig olyan rossz :'( éhes vagyok, főleg este!!!
2012. jan. 2. 19:53
Első nap letudva :) Szinte hihetetlen :D
1415. LauraJones (válaszként erre: 1412. - Böbusz)
2012. jan. 2. 15:21
hajrá hajrá Neked is :)
1414. LauraJones (válaszként erre: 1413. - Miel77)
2012. jan. 2. 15:20
kocsonya, ahhhh :)
1413. miel77 (válaszként erre: 1411. - LauraJones)
2012. jan. 2. 14:34

Ne is mond, nálunk is annyi kaja volt, 3 kiló visszajött kb... nem is merek mérlegre állni, most muszáj kicsit tisztítani! Arra nagyon jó a zabpehely. Nekem még van itthon egy csomó soványhús sült, meg kocsonya, azt megeszem és akkor utána jöhet a zp :)))


Hajrááá!

1412. Böbusz
2012. jan. 2. 13:39

Helló Drágáim!!! :)


Én csupán beköszönni jöttem... :)

A napokban rákoncentráltam a legkevesebb szénhidrátos étkezésre (ez persze csak átmeneti), úgyhogy a zabpehely kizárva. :)

De én nagyon szorítok, ha elindultok!!!!!!!!!

1411. LauraJones (válaszként erre: 1410. - Miel77)
2012. jan. 2. 13:18

jajj de jó, hogy írtál :)

Neked is BUÉK :)


Nálunk is akad még kaja, de az elmúlt 1 hónapban 5 kilót szedtem vissza, szóval nincs pardon!!! Rengeteg a süti: bejgli, karamellás alma torta, mákos meggyes szelet, mézes krémes, kókusz golyó, gyümölcskenyér, és tegnap még anyóséktól kaptunk jó néhány pogácsát...

Rémes. Igazán.

Engem most már az sem érdekel, ha a kutyák eszik meg a kaját :))) 5 kilót szedtem vissza. :( Ez gyakorlatilag a sikerem fele :S


Annak is örülök, ha szerdán kezded. Nekem most nagyon kellene :(

1410. miel77 (válaszként erre: 1409. - LauraJones)
2012. jan. 2. 09:35

Halihóó! Buék :)

Pont erre gondoltam, hogy meg kellene újra csinálni, így év eleji tisztításként :) csak még annyi kaja van a hétvégéről, sültek :D hogy kb. szerdától gondoltam, vagy holnap, mert el kell menni zabpehlyet is beszerezni :)

2012. jan. 2. 07:50
Sziasztok Lányok! Nem tudom foglalkozik-e még valaki ezzel a diétával, de én ma kezdtem el megint. Valaki jön?
2011. okt. 17. 09:06
én is így érzem egyébként. hogy annyira a fogyózás körül járnak egy diéta alakalmával a gondolataim, hogy megterhelem az agyam. Nem mondom, hogy sikeres a diéta, mert annyira rástresszelek a diétára, hogy amikor elcsábulok, akkor borzasztóan a másik végletbe esek. Ahelyett, hogy nem fogyiznék, de nem is esnék ilyen bűnös csapdákba.
1407. miel77
2011. okt. 14. 21:11
hát a zabdiéta nálam is kidőlt, de most a sima diétára sem koncentrálok annyira már 1 hónapja, szépen tartom a súlyom.. pedig még lenne egy kis mínusz. Nem is tudom mivel próbálkozzak, azt vettem hogy annyira rákoncentráltam már, hogy lehet az volt a baj... figyelek azért a kajára, de a mozgás most kicsit lecsökkent, mert sokat járok messzire suliba, és ez heti 2-3 nap..
2011. okt. 11. 16:18
értem :) vettem :)
1405. Böbusz
2011. okt. 11. 15:24
Marad a diéta, az odafigyelés :) de 5 napos zabdiéta nuku. :)
2011. okt. 11. 12:51
és akkor? :D
1403. Esztici
2011. okt. 11. 12:16
Nem zabozgatunk már..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook