Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik epilátort vegyem meg, ha...? (részlet az 1. hsz-ben) fórum

Melyik epilátort vegyem meg, ha...? (részlet az 1. hsz-ben) (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 8. 19:47
philips body care nagyon szeretem ,eddig a braun-ra esküdtem,de ez jobb
14. jersseygirl (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 16:01
De kihuzza a szort annyi a kulonbseg hogy hasznalhatod tusolas kozben is. Meg abban hogy konnyebben tisztitom mert engedhetek ra vizet. tusolva meg nem probaltam ki amugy szarazon tokeletes az enyem.
13. bc8bec3b9b (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 14:20
Ezt az ötletet én is köszönöm:-)
12. Anthico (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 12:54

Minden fürdésnél luffával dörzsölöm, utána erősen törülközővel, sokszor használok ilyen bőrradíros tusfürdőt, semmit sem használnak. Nálam ez valszeg genetika, mert a bőrgyógyász se tudott erre mit mondani.

Ahogy elkezdenek nőni, nyomják ki a bőrt (jobb esetben) és tele vagyok puklikkal...rosszabb esetben alatta is marad.

2011. aug. 8. 12:50
a wet & dry tulajdonképpen borotvál, nem?? nem pedig kihúzza a szőrszálat - vagy rosszul gondolom?
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Anthico)
2011. aug. 8. 12:49
dörzsöld el tusolásnál minden nap a lábad testradírral vagy szivaccsal, kend be utána és nem nő be
2011. aug. 8. 12:47

Akksi és ilyen wet and dry képesség se lényeges. Valószínűleg akkor egy egyszerű philips lesz a kiválasztott.

A mostani nem túl hatékony, mert a vékony, kicsiket nem húzza ki, csak ha megnőnek, így meg 4-5 naponta rá kell mennem, mert különben látszik.

A benővő szőrszálakkal már megbarátkoztam, mint "epilátor mellékhatás" :D

8. nik84 (válaszként erre: 4. - Nik84)
2011. aug. 8. 12:43
remingtom volt, nem rowenta :)
2011. aug. 8. 12:42
Nekem is panasonicom van wet and dry csak egy hónapja van meg de olyan de olyan boldoggá tesz :)
2011. aug. 8. 12:39
ja és wet and dry, szóval fürdés és tusolás közben is használható. Előtte volt ez braun-om is, az is jó volt, de ez jobban szeretem. ÉS árban amikor keresgéltem nekem a panasonic tűnt a legjobb választásnak.
2011. aug. 8. 12:38
philips satinelle-t általában már kapsz ezen az áron simán
2011. aug. 8. 12:38
én a legegyszerűbb philipset tartom a legjobbnak. volt már rowenta márkájúm, az semmire sem való, nekem a braun sem jött be annyira, mint ez a sima philips. Ezt sztem 5-6 ezer körül már simán lehet kapni.
2011. aug. 8. 12:37
Nekem panasonic-om van kb. 5 éve és imádom, aksis, szóval nem kell hozzá konnektor közelség, 2 feje van igaz, de csak az egyiket használom, és anno 9000 volt.
2011. aug. 8. 12:35

CSak lábszárra használnám, tehát nem kell ilyen-olyan csuda képesség, hogy a ide-oda beférjen.

Szeretnék valami újabb modelt braun-tól vagy philips-től, de nem a legújabb, hiperszuper, 0,5 mm-es szálat is kihúzó fajtát, ami 20 ezer fölötti áron kapható. Lényegtelen, hogy hány "húzófej" van, mert max rámegyek a területre többször.

Árban maximum 8-9000 Ft-ra gondoltam, de igazán nem tudom, milyen árban mozog egy teljesen általános, újabb fajta epilátor.

2011. aug. 8. 12:32
Melyik epilátort vegyem meg, ha...? (részlet az 1. hsz-ben)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook