Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vizipipázás pro és kontra fórum

Vizipipázás pro és kontra (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 15:50
2009. jún. 24. 14:55

Sziasztok!


www.vizipipa.eu

Ezt az oldalt nézegessétek, itt minden nagyon jól le van írva :) Mi is innen tanultuk meg a dolgokat, 45cm-es pipunk van, nagyon szeretjük...

Legjobb dohány-keverék:

alul kétalma, középen mentol, felül sárga barack... Isteni, próbáljátok ki! :)


Mystral

2007. nov. 20. 13:39
Mi is szeretnénk mostanában venni egyet. Szeretném tudni milyen árban kapható, és mi a különbség az egy, vagy kétszemélyes között. Jobb lenne azt hiszem a kétszemélyes, mert ketten használhatnák egyszerre. ÍLehet e cserélni rajta a szipkát, vagy nem tudom minek hívják, ha vendégek is jönnek ők is kipróbálhassák.
5. 0148b688d6 (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2007. nov. 10. 21:17

A férem iráni, nekünk biztos van vagy 20 a lakásukban, a többsége dísz, 4-5 db-ot használunk belőle.Van 1-és 2 személyes.

Kell hozzá dohány, ami úgy néz ki mint a lekvár, szén (kicsi,kerek) szénfogó és pipavég.

Ha jót akarsz venni,menj be a Ráday utcában a Siraz perzsa étteremmel szemben van egy vizipipa shop.

A féjem barátjáé. Mindent találsz és kedvező áron, nem húznak le.

Én az almás dohányt kedvelem.

Az étteremnek van veblapja is, ott is érdeklődhetsz.

2007. nov. 10. 21:12
nakünk csak 1 személyes van, víz megy az aljáta, hogy hogyan mit, azt a lányomnak az eladó elmondta. Mi is a meggyset hasznéljuk és jön, és kellemes. Sok ismrerősömnek van szeretik. Vegyél nyugodtan. Az internten is lehet jókat rendelni.
2007. nov. 7. 07:34

zeretnék Karácsonyre férjemnek vízipipát venni, nagyon kívánja.

Hogy kell használni?

Milyenek vannak?

2007. nov. 2. 15:51

Nekem van vizipipám, 2 évvel ezelőtt vettük, onnét ahol ennek a mai napig nagy hagyománya van.(arab országok). Mi ott tanultuk meg, hogy hogyan kell használni. De nem mindegy milyen a pipa, mert árulnak kevésbé jókat, szóval az a jó, amelyből, jó erősen jön az aroma, érzed az ízt, jól füstöl.

Nagyon szerettem a cseresznyés ízt.

Ma már inkább csak a lakásunkat díszíti.

2007. nov. 2. 13:58
Vettem egy vízipipát. Azt mondják jó buli. Gyümi izesítéssel. Nekem akinek még nem volt,nehéz volt összerakni. Érdekelnének a vélemények róla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook