Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Melyik futár szolgálatot ajánlanátok?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. debóra2011-08-08 14:25
Örülök, hogy segithettem.
(válasz Bun Csilla 7. hozzászólására)

7. Bun Csilla2011-08-08 08:47
köszi én is megnéztem és tényleg az a legolcsóbb
(válasz debóra 5. hozzászólására)

6. édesmandula2011-08-08 08:07
Szerintem mindenképpen gyűjtőbe add be (Tnt, Dhl...stb. a GLS is jó) mert úgy olcsóbb. Mi pl. azonnal viszünk mindent, de az ár sem kedvező...ezt sokan nem értik meg, de szerintem meg logikus hogy ha csak egy személy áruját visszük azonnal, akkor az üzemanyag, autópálya és egyéb költségek is a feladót terhelik, míg több személy esetén és gyűjtőútnál (azaz térképen összekötve a településeket, egy nap többet is útba ejt az autó körszerűen) ez a költség töredékére csökken és megéri nekik olcsón kiszállítani.

5. debóra2011-08-08 08:07
Én a postát ajánlom. Sokkal olcsóbb. Én egy rattan ülőgarnitúrát akartam három hete futárszolgálattal küldeni, senki nem vállalta. Hatalmas volt a csomag.
A posta 2200-ért elvitte.
Időgarantált csomagként: 1690-ért a babakocsi simán elmegy. Próbáld a postát.

4. iloverunning2011-08-08 08:03
pár hete én is kerestem, beírod a keresőbe, hogy futárszolgálat, kiad egy csomót és mindegyik oldalán van árlista

3. Enissa2011-08-08 08:02
Ártól függetlenül, olyat aki garanciát is hajlandó vállalni érte. most rohannom kell dolgozni. Sok sikert!

2. Bun Csilla2011-08-08 08:00
babakocsit szeretnék elküldeni Debrecenből Szabolcs megyébe. Érdeklődnék milyen cégek vinnék el, kb milyen áron? Köszi mindenkinek.

1. Bun Csilla2011-08-08 07:59
Melyik futár szolgálatot ajánlanátok?