Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik futár szolgálatot ajánlanátok? fórum

Melyik futár szolgálatot ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)

8. debóra (válaszként erre: 7. - Bun Csilla)
2011. aug. 8. 14:25
Örülök, hogy segithettem.
7. Bun Csilla (válaszként erre: 5. - Debóra)
2011. aug. 8. 08:47
köszi én is megnéztem és tényleg az a legolcsóbb
2011. aug. 8. 08:07
Szerintem mindenképpen gyűjtőbe add be (Tnt, Dhl...stb. a GLS is jó) mert úgy olcsóbb. Mi pl. azonnal viszünk mindent, de az ár sem kedvező...ezt sokan nem értik meg, de szerintem meg logikus hogy ha csak egy személy áruját visszük azonnal, akkor az üzemanyag, autópálya és egyéb költségek is a feladót terhelik, míg több személy esetén és gyűjtőútnál (azaz térképen összekötve a településeket, egy nap többet is útba ejt az autó körszerűen) ez a költség töredékére csökken és megéri nekik olcsón kiszállítani.
2011. aug. 8. 08:07

Én a postát ajánlom. Sokkal olcsóbb. Én egy rattan ülőgarnitúrát akartam három hete futárszolgálattal küldeni, senki nem vállalta. Hatalmas volt a csomag.

A posta 2200-ért elvitte.

Időgarantált csomagként: 1690-ért a babakocsi simán elmegy. Próbáld a postát.

2011. aug. 8. 08:03
pár hete én is kerestem, beírod a keresőbe, hogy futárszolgálat, kiad egy csomót és mindegyik oldalán van árlista
2011. aug. 8. 08:02
Ártól függetlenül, olyat aki garanciát is hajlandó vállalni érte. most rohannom kell dolgozni. Sok sikert!
2011. aug. 8. 08:00
babakocsit szeretnék elküldeni Debrecenből Szabolcs megyébe. Érdeklődnék milyen cégek vinnék el, kb milyen áron? Köszi mindenkinek.
2011. aug. 8. 07:59
Melyik futár szolgálatot ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook