Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen speciális termékeket használsz sütéshez-főzéshez, ami nem Norbi Updates? fórum

Milyen speciális termékeket használsz sütéshez-főzéshez, ami nem Norbi Updates? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 26. 22:17
A kókuszzsír nálam is bevált. Úgy tapasztalom, az étolajhoz képest kevesebb is elég belőle.
20. Lujcsa (válaszként erre: 1. - 9aa55e9ef6)
2014. márc. 26. 21:45
Sütéshez , főzéshez használj kókuszzsírt.Fogyókúrázóknak is segíthet, mivel pozitív hatással van az anyagcserére, a többi zsiradék felszívódását és elégetését gyorsítja.
19. Guruljka (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2014. márc. 26. 21:32

Kinek mi jön be.


Én egyetlen darab megvételével sem gazdagítottam S.N.-t, mert ha egyszer nem bírom a látványát sem, akkor szívességet sem teszek neki.

Más edzéseket végzek, és zsírcsökkentéssel (csak ésszerű mértékre)azért nemcsak fogytam, de fitt és izmos is vagyok, sőt a ráncaim is csökkentek, így 56 évesen.

Szénhidrátot elég sokat eszem, de inkább a lassú felszívódásúakat, és meg kell mondanom, remekül jól tudok lakni.

Semmilyen étrendi ötletet nem veszek magamra, azaz megeszem egy almát úgy tele gyomorra is, de akár késő este, lefekvés előtt is. Igaz, tanultam biológiát, de hát másnak is ezt tanították...


Nekem a szalonna kenyérrel esik jól, és úgy is eszem.

18. zafirov (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 20:46
mint mondtam, mindenki úgy fogy ahogy tud és akar és azzal a módszerrel és fogyi guruval akivel akar
17. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Zafirov)
2011. aug. 8. 20:44
sokan fogytunk már így le, jó szalonnákkal :)))
16. zafirov (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 20:44
nem mondod?
15. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Zafirov)
2011. aug. 8. 20:15

a zsír nem fogyaszt, de az, ha nem eszed össze szénhidráttal, az igen


nem újkeletű ez a dolog, nem norbi találta ám ki


a szénhidrátok a ludasak a hízásban

14. zafirov (válaszként erre: 13. - Szilvamama)
2011. aug. 8. 19:59
Végül is a lényeg, hogy ha elhatároztad magad, akkor tarts ki, bármilyen módszert is használsz. A végeredmény a fontos :-) ami ha lehet ne + kilókban legyen mérhető.
13. Szilvamama (válaszként erre: 11. - Zafirov)
2011. aug. 8. 19:46
Ja, meg Atkins is ... Egyébként mindenki úgy fogy, ahogy neki tetszik, és amellett teszi le a voksát, ami működik. Ha sírral fogy, akkor azzal. Nekem a liszt-cukor-krumpli-rizs megvonás használt.
12. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11. - Zafirov)
2011. aug. 8. 19:45
Hát elég sok embernek meg műxik, és totál mindegy, hogy hívják azt, aki terjeszti.. De mint írtam is, simán megoldható a termékei nélkül is, ugyanis 6-7 éve, mikor kezdődött a dolog, még nem volt update termék, lehetett úgy vásárolni és főzni.
11. zafirov (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2011. aug. 8. 19:38
Persze nóbika felfedezte, hogy a zsír fogyaszt. Tök jó, csak sok embernél nem válik be. Mondjuk nóbikát lehet szeretni és utálni, én baromian utálom, mert a legtöbb terméke egy csomó baromi ˇˇegészségesˇˇ E-t tartalmaz, és minden nagyon drága. Persze senki nem mondta, hogy a fogyókúra olcsó, de akkor már nem fogom teli tömni magam /és persze az ő zsebét/ az adalékokkal. Ha már drága inkább a bió.
10. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Zafirov)
2011. aug. 8. 19:26
nyugodtan lehet bármennyi bacont, tarját, egyebet enni: zöldségekkel, salátákkal - de NEM krumplival, nem rizzsel, nem tésztával, nem kenyérfélével.
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Zafirov)
2011. aug. 8. 19:25
azért, mert nem a zsír a ludas az elhízásban, hanem a szénhidrátok: liszt, cukor , krumpli, rizs
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Zafirov)
2011. aug. 8. 19:19

Hús..

De én pl mindig csak csirkemellett, és combot ettem, salátával.

Nem tudom amúgy, mi alapján kódol, azt tőle kéne megkérdezni, nekem egy számított, hogy működik.

7. zafirov (válaszként erre: 6. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 8. 19:12
Hát nem tudom de azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől kapott 1-es kódot ˇˇnorbikaˇˇ szerint a tarja, a karaván sajt, olasz felvágott és még jó néhány nem kicsit zsíros étel. Ha tartjával teli eszed magad biztos, hogy nem fogsz fogyni.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Zafirov)
2011. aug. 8. 18:43
Nekem pl a kalóriaszámolgatás nagyon nem jön be. Viszont az igen, hogy pl egyes kódú kajákból degeszre ehetem (és ettem is) magam, és mégis fogytam.
5. zafirov (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 8. 18:11
Bocsika, de végül is mindent lehet, csak tudni kell mértéket tartani és eldönteni, hogy hány kalóriát engedélyezel magadnak naponta. Ha azon belül vagy szerintem bármi megengedett. Legalább is nálam beválik.
2011. aug. 7. 22:21

Amikor még egy db update termék sem volt, akkor is simán lehetett update-es kajákat csinálni normál alapanyagból. Én néztem a kódos könyvet, és aszerint vásároltam. Két hét kellett, mire megszoktam, utána már fejből ment, mit "szabad" és mit nem.

úgyhogy nézd a könyvet, és felejts el update-es polcokat nézni. :)

3. zafirov (válaszként erre: 1. - 9aa55e9ef6)
2011. aug. 7. 21:56
Hát elég sok minden kell a sütés-főzéshez, úgy hogy mire gondolsz, kicsit konkrétabban:-)
2011. aug. 7. 21:55
Kalóriakímélő konyhához. :)
2011. aug. 7. 21:52
Milyen speciális termékeket használsz sütéshez-főzéshez, ami nem Norbi Updates?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook