Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos - velem tart valaki? fórum

13 napos - velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Lya2
2011. okt. 8. 09:01
Hétfőtől ki tart velem?
38. panini (válaszként erre: 37. - Dragon29)
2011. aug. 12. 22:07

na igen :)

ilyenkor már csend van és nyugalom :D

2011. aug. 12. 22:06
:) Hasonló időben érünk rá fenn lenni a neten. :)
36. panini (válaszként erre: 35. - Dragon29)
2011. aug. 12. 21:46

Lili pont a fele, 10 hónapos :)


én is ezzel a diétával riogattam magam már február óta :) most itt az ideje belevágni.

még a vasárnapot kiélvezem, akkor lesz a férjem szülinapja :)

2011. aug. 12. 14:52

20 hónapos :) Lassan itt az ideje, hogy elkezdjen beszélni, nagyon várom.

Lilien hány hónapos?


Én már hetek óta készülök rá, csak mindig elmaradtam a kezdéssel. :D

34. panini (válaszként erre: 33. - Dragon29)
2011. aug. 12. 14:34

nálunk is most van alvásidő :)

mennyi idős?


na igen. én is azért akarom ezt a 13 napost megcsinálni, mert nem akarom hogy visszajöjjenek a kilók, meg rám is fér még pár kiló mínusz.

akkor hétfőig van időnk lelkileg rákészülni :)

2011. aug. 12. 14:27

kisfiú, Kristóf :) Most alszik azért van időm itt ülni a gép előtt :)


2 kiló nekem is ingadozik, ezért gondoltam, hogy folytatom a fogyit mielőtt több jön vissza. :) csak nem hagyhatom, bár most kevesebb vagyok, mint terhesség előtt. Nagyon elengedtem magam akkor.

32. panini (válaszként erre: 31. - Dragon29)
2011. aug. 12. 14:14

kislány, Lilien :)


én is szoptatás után kezdtem, kcal számolással ment le ez a 10-es (12 csak amióta abbahagytam visszajött 2). van még rajtam 5-6, azt szeretném most még leadni.


és a Te babád kisfiú vagy kislány? :)

2011. aug. 12. 14:10

kisfiú, kislány?


Én a szoptatás után kezdtem a fogyit, 12 kilótól szabadultam meg eddig. Most újra szeretnék belelendülni és még kétszer ennyit leadni (nekem még van miből). Persze nem azonnal gondoltam.

30. panini (válaszként erre: 29. - Dragon29)
2011. aug. 12. 13:52

igen, egyszer már végigcsináltam csirkével, bűnözés nélkül.

6 kiló ment akkor le.

most nem fog annyi, mert már február óta lement egy 10-es (ami szülés után maradt rajtam). de egy 4-nek nagyon örülnék :))

2011. aug. 12. 13:41
Próbáltad már?
2011. aug. 12. 13:39
Rendben! :))
27. panini (válaszként erre: 26. - Dragon29)
2011. aug. 12. 11:21
mit szólnál, ha hétfőtől belevágnánk együtt? hmm??? :))
2011. aug. 11. 21:07
Csak most találtam meg ezt a fórumot. Én veled tartottam volna, ha előbb ide találok. Hetek óta szeretném elkezdeni, csak néha egyedül nehéz. Azért neked kitartás!
2011. aug. 11. 20:52

szuper, hogy nem adtad fel!!! Nagyon ügyes vagy, azért elég spártai ez a diéta... és te még feleznéd:) Mióta jársz masszázsra? Hatásos?

Én most nem fogyiztam, mert buliztam... viszont "fogytam", mert alig ettem, csak vedeltünk:) 2 kg-val is kevesebbet mutat a mérleg, de majd kiderül, ha újra "rendesen" eszek, tényleg fogytam-e:) Holnap már a jó öreg rostdiéta megint, le kellene már adni végre ezt a fránya 6-7 kg-ot...

24. revesz.reka (válaszként erre: 23. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 10. 11:49

Szia!

ne hari, hogy tegnap nem válaszoltam.. Hál istennek a 2. napon is sikeresen túljutottam, nem bűnöztem semmit.. :) tegnap 20 percet hullahoppoztam :D általában szoktam, igaz nem minden nap, de azért igyekszem. Ma egész sokat ehetek, bár annyira nem vagyok éhes, hogy azon gondolkozom, megfelezem az adagot.. :D

Most értem haza a zsírégető masszázsról, azt mondta a csaj, nagyon szépen megy le a hasam :D:D

meg voltam szoliban is. Neked hogy megy? majd lehet hogy legközelebb privátban írok, ugy rögtön látod, ha válaszoltam!

Kitartás, Puszi

2011. aug. 9. 22:42
Na, hogy bírod a fogyit?
22. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 21. - Revesz.reka)
2011. aug. 8. 21:23
Ó, te szegény:D a málnaszörppel aztán nehezen zárkózol fel a fiúkhoz:) No de a tükör majd kárpótol:) Nagyon ügyi voltál, hogy betartottad, elég kevés a kaja ebben a diétában... Mozogsz is valamit? Én sajna nem, de majd holnaptól jön egy kis jóga...
21. revesz.reka (válaszként erre: 20. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 8. 21:08

Úgy néz ki túl vagyok a mai napon, nem bűnöztem, igaz éppen most nagyon nagy a kisértés, mert a párom meg az öcsém kinn boroskóláznak.. :) Én keveretem magamnak egy kis energiamentes málnaszörpöt. :D Az almaecetes viz az nekem is segít, csak nem merek belőle sokat inni, nehogy ártson a gyomromnak. A tea az jó ötlet, köszi!!! Majd írj, hogy alakul a holnapi napod, én is fogok írni!

Puszi

20. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 19. - Revesz.reka)
2011. aug. 8. 18:32
Igen, tényleg nagyon jól fogyaszt a rostdiéta - főleg úgy, hogy nekem már nagyon nehezen mennek le a kilók a 10 kg-os fogyás után. Csak drasztikus diétával (t...bó, Level, gyümölcsnap), egyébként csak stagnálok. De a rostdiéta bevált:) Ma csak pirítósokat ettem teával, kímélem az epém. Most már nem sajog, holnap már merem majd a rostdiétát is. Neked hogy ment a mai napod? Nem vagy nagyon éhes? Nekem ami segített: fini gyümölcsteák citrommal, édesítés nélkül, vaníliás, joghurtos csodák:) Olcsók, és olyan, mintha nasiznál. Meg még az almaecetes víz, ami nagyon jól elvette az étvágyam.
19. revesz.reka (válaszként erre: 18. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 8. 16:00
Hát annyi idő alatt 3kg az nagyon jó!! Lehet hogy neked akkor csak azt kellene csinálni, ha azt birja a szervezeted.. Én még bírom :) 1. nap, szóval elég gáz lenne ha már ma feladnám (úgy hogy semmi fizikai bajom nincs)...:D Sok sikert akkor a másikhoz Neked! Majd írj hogy hogy megy!
18. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 17. - Revesz.reka)
2011. aug. 8. 14:48
Ügyi vagy:) Nálam, úgy tűnik, ugrani fog a Level, fáj az epém, az ebédet már meg se mertem enni, ma egész nap csak pirítóst merek, nehogy bedurranjon... nem mindig bírom a tojást, most besokallt az epém. Úgyhogy holnaptól inkább vissza a rostdiétához, az legalább tisztító-méregtelenítő is. A rostdiéta csak annyi, hogy mind az 5 étkezéshez gyümit/zöldséget kell enni, és teljes kiőrlésűt szabad csak pékáruból. Nekem nagyon nagy a hasam, méregteleníteni-tisztítani kellene a bélrendszert, arra is nagyon jó, és szépen lehet vele fogyni. Múlt héten 3 kg-ot adtam le vele 6 nap alatt.
2011. aug. 8. 12:28
Jaja, ma kezdtem, épp most ebédeltem (2db főtt tojás) :) ennyit ettem eddig ma, este pedig 25dkg hús lesz. Elég jól bírom, egyáltalán nem is vagyok éhes. :) Bár sztem majd 3-4 nap után lesz durva. Akkor ez neked is az első napod. Hogy megy? Mi az a rostdiéta?
16. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 15. - Revesz.reka)
2011. aug. 8. 11:59
Köszi... nem sok már az a 6-7 kg mínusz, ami kellene, de ez megy legnehezebben. 15 napos a Level, de én csak 5-ig szoktam, aztán rostdiéta. Ma kezdem (újból, mert bebuktam:)). Te is ma kezdted, ugye a 13 naposat? Hogy bírod?
15. revesz.reka (válaszként erre: 13. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 8. 09:51
Hát én is gratulálok Neked! Mikor kezdted a levelt? Ha jól emlékszem, az 15 napos, ugye?
14. panini (válaszként erre: 1. - Revesz.reka)
2011. aug. 7. 22:19

szia!

én is végigcsináltam már egyszer, szintén csirkével.

nehéz volt, de lement 6 kiló.

nem voltam rosszul (kivéve az ananászlé napon de az is csak azért, mert majdnem egyszerre nyomtam le az 1L-t).

szóval szerintem megéri, mert 13 nap alatt látványos a változás! :)

13. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 11. - Revesz.reka)
2011. aug. 7. 21:52
Igen, közben néztem az adatlapod, látom, te is ledobtál már egy tízest, gratula... Én is 10 kg mínuszon vagyok túl, és ilyenkor már nem sok minden használ fogyásilag:) Úgyhogy ebből a szempontból a 13 napos és a Level is hatékony lehet, nekem a Level az is mindig. Vega vagyok, úgyhogy a 13 napost nem nekem találták ki:) 5 éve szerencsétlenkedek a pluszkilókkal, de eredményesen csak ezév májusától. 78-ról indultam, most 67 vagyok, és a végcél a 63... vagy 62... ahogy majd kinézek:)
12. revesz.reka (válaszként erre: 9. - Kessszi)
2011. aug. 7. 21:46

Szia!

Dehogy haragszom! Érdekelnek a tapasztalatok! Sajnálom, hogy nálad ilyen hatása volt. Nekem a juharszirup kúra váltott ki hasonló dolgokat, bár az arról szól hogy SEMMIT nem ehetsz, és azt 8 napig birtam. Ugyhogy sztem ezzel nem lesz baj. Igen, már eldöntöttem, ugyhogy holnaptol belevágok. :)

11. revesz.reka (válaszként erre: 10. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 7. 21:41

A levelt én is csináltam már egyszer, bejött az is, de most e mellett döntöttem. 79kg vagyok, 70 szeretnék lenni, már kb2hónapja fogyózom, 88ról kezdtem. Nem ez alatt várom a csodát, csak gondoltam lendületet adna a kilóknak lefelé..:)

Te mennyiről indulsz és mi a cél? Mióta csinálod?

2011. aug. 7. 21:01
Szia, szerintem is drasztikus a diéta, de én is szigorút csinálok, a Level-t, ha nem is egy az étrendünk, fogyizhatunk együtt:) Hány kg-ról indulsz, és mi a cél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook