Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? fórum

2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
292. ina87
2015. aug. 7. 17:57
egy dolog többször is kiderült sajnos,aki nem igazán akart gyereket az sosem fog rendes szülöként viselkedni ez akár férfi akár nö,és ezt vagy el lehet fogadni vagy nemde változtatni nem lehet rajta esetleg átmenetelig.
291. mell
2015. aug. 4. 19:35
Nálunk pont fordítva, de lekopogom. Szóval, hogy amióta megvan a kislányunk minden sokkal jobb! Beleértve a szexet, állandóan szexelünk!!!! Már ha nem dolgozik, mert sokat dolgozik és minden pénzét hazahozza!!! :-) Imád engem a kislányát talán kevésbé, ilyenek a férfiak. Ha a nőt szeretik, akkor a gyerek is jöhet, ha nem, akkor ha van gyereke, ha nincs elmegy a nőtől. Tisztelet a kivételnek, olyan a férfio nem, mintha csak a szex és más semmi se számítana!
290. a14deb9047 (válaszként erre: 289. - Upetra)
2012. ápr. 8. 20:13

Azt mondják, hogy a jókapcsolatot a gyermek megerősíti, a rosszat pedig szétválasztja.

Van benne (némi) igazság.

289. upetra (válaszként erre: 288. - Juzo26)
2012. ápr. 8. 20:11
Nagyon durva, mert én is pont most beszélgettem egy sráccal, nluk 6 hónapos a gyerek, és mondja, hogy náluk is tök rossz minden, megviselte a kapcsolatot a gyerek születése, és ez az időszak...de ez miért törvényszerű???????
288. juzo26 (válaszként erre: 286. - Upetra)
2012. ápr. 3. 14:50

én is mindig az anyagiak miatt aggódok, hiszen nem tudom mennyi fizetést kap, ugyebár annak a fele az enyém. De múlt hónapban sem takarta be az albérlet kiadásait. De ha mát nem kell a fűtést fizetnek könnyebb lesz.

Napokban össze futottam egy gyerekkori ismerősömmel. Kiderült, hogy ő is elvált. Pedig milyen nagy volt a szerelem a feleségével. Jó volt vele beszélgetni a régi szép időkről.

2012. márc. 16. 00:37
elolvastam a forumot..en ilyet meg sosem lattam igy megalázni egy nöt:/ de tudod oke h kihasznalod anyagilag de en erre nem lennek kepes marmint en eltuntem volna a gyerekkel s inkabb roszabb korulmenyek kozt elnek mint igy:/ en nem tudom elhinni hogy tenyleg vannak ilyen romlott gusztustalan emberek
286. upetra (válaszként erre: 285. - Juzo26)
2012. márc. 15. 23:47

Bár én is már a szétválásnál tartanék, de nem megy ez...most megkaptam a gyedemet 46.000,-Ft, ennyi a hitelem...pfff, izgalmas lenne a különlét :-(

Mégsem csak malacka van a pasimnak, hanem a másik is, aki csinos, persze pénzes...kezdem azt hinni, hogy a pasim egy hímringyó...és ez nem vicc....

Nem találtam pasit, eddig mindnél volt valami defekt...már kezdem azt hinni nálam van a bibi!?:-)

"Józsi"? Az jó fej, és minig tettre kész..:-)

285. juzo26 (válaszként erre: 284. - Upetra)
2012. márc. 13. 08:56

mi szerencsésen elváltunk február 10.-én. Most épp bárányhimlős mind a három gyerek. Szóval nem unatkozom.

A páros vissza fogja még sírni, a régi szép időket, amit veled töltött, ha ennyire igénytelen nőt talált magának. Veled? Mi helyzet? Kerestél, találtál már valakit? Őszintén bevallva én megmaradtam "Józsinál" igényeim kielégítésére

284. upetra (válaszként erre: 283. - Juzo26)
2012. márc. 10. 18:56

A történet csavarodik rendesen...:-)

Apa hazajött, gondolom kidobta az EGYIK nője, mert hazacuccolt....

De van másik!!! Aki egy borzasztó csúnya tehén, akit a külsőségekre kínosan figyelő gyerekem apja ÉRDEKBŐL kefél....hogy szerezzen neki melót....ááááá....

283. juzo26 (válaszként erre: 282. - Upetra)
2012. jan. 28. 17:16
ez nagyon jó hír, hogy már ilyen jól vagy. Nem is kell rá várni, hogy hátha kidobja a nője. Keress valakit magadnak, őt meg hagyjad, had egye a penész.
282. upetra (válaszként erre: 281. - Juzo26)
2012. jan. 19. 23:51

Én meg lehiggadtam...most csak a törpe érdekeit kell néznem, és a büszkeségemet félretennem. Merthogy a helyzetem (anyagilag) nem is olyan rossz, sőt...A gyerekem apja se rágja fülemet a költések miatt...nincsenek balhék...normálisan beszélünk egymással, csak hát ugye kettős életet él, amit én tudok, a másik nem....

Kéthetente 7végén jön, itt vannak 2 napot, a gyerekeivel...kihasználom, ahogy csak lehet, aztán minden vissza a "normális" kerékvágásba. Amíg nem találok valakit, addig ez lesz...és már meg is szoktam, tök szabad vagyok, jövök-megyek, bulizom, amit nyilván, ha együtt lennénk nem tehetnék meg (lehet nem is lenne rá igényem), magammal foglalkozom, mert vadászok...Végülis, lehet, hogy szívességet tett nekem...?! Eltart, én meg gyűjtögetek, mellette meg élem az életem...ugyan egyedül egy poronttyal, de nem magányosan...a libája meg egyszer úgyis mindent megtud, és akkor én már illa-berek, itt sem leszek...:-)

281. juzo26 (válaszként erre: 279. - Upetra)
2012. jan. 15. 16:11
20.-án tárgyalás. Remélem a végső, így már csak egy hétig leszek már férjes asszony. Én ennek kifejezetten örülök, hogy végre szét leszünk választva. A gyerekek lekötik minden pillanatomat, szóval nem unatkozok. Sajna egymást érik nálunk a náthát, szóval szinte egy hónapja mind a 3 gyerek beteg. De holnap már megy a két nagy oviba.
280. Liviaa
2012. jan. 10. 23:51
Olvaslak az elejétől, de csak kapkodom a fejem, ez nagyon durva:(
279. upetra
2012. jan. 10. 23:33

MI újság juzo26 veletek??

Nálunk minden a legnagyobb rendben:-)

278. upetra (válaszként erre: 276. - Kókusz78)
2011. dec. 22. 23:55

Te sem vagy egyszerű helyzetben, remélem lesz segítséged...!

Viszont ha a nevén van a gyerkőc, fizetnie kell, de az is igaz, hogy láthatása is van sajnos....

277. a14deb9047 (válaszként erre: 276. - Kókusz78)
2011. dec. 22. 18:00

Több lehetséges változat is van:

1. Szüléskor nem adod meg az apa nevét; ilyenkor adható az anya leánykori családi neve az ő családi neve;

2. A gyámhatóság hivatalból próbálja a családi jogállást rendezni, és amennyiben továbbra sem adod meg az apa nevét, akkor (a régi gyakorlat szerint) az anyai felmenő (általában a dédszülő) családi nevét adták, vagy pedig választott fantázianevet kap.

3. Amennyiben a feltételezhető fogantatási időben együtt éltetek, akkor az apa pert indíthat később "apaság megállapítása" és családi jogállás rendezése ügyében. Ezt nem tagadhatod meg.

Természetesen ez nem jogokkal jár (láthatás), hanem kötelességgel (gyermektartás) is (az utóbbiakat igen gyakran sokan elfelejtik...)

2011. dec. 22. 17:23

Sziasztok!Én most regisztráltam be.

Szeretnék tanácsot kérni,hátha valaki járt már ilyn cipőben.

Májusban születik meg a pici babám,de sajnos az apukájával megromlott a viszonyunk.Nem fogom az ő nevére iratni a babámat!!!!!!!A kiskönyvemben még az ő neve szerepel,mint apuka.

Ő ezt megtámadhatja...vagy mik a jogai az apának????

Nem érdemli meg a babát,mert egyáltalán nem úgy viselkedik:(((((((((((((

Köszönet aki tudna ebben tanácsot adni:)

275. upetra
2011. dec. 21. 00:50

Valahogy érzem kettőnk közt a párhuzamot :-(

Ja igen, most a gyerek apja valahol megint tanyázott két hétig, megint cuccolt el mindent...Aztán megint haza cuccolt, itthon aludt...egy éjszakát, és most két napja megint semmi...

De a durva az, hogy most még szinte ruhát sem vitt magával, sőt az egyik telefonját is itthon hagyta....vagy ennyire hirtelen döntések ezek a nem itthon létek, vagy nem értem....

274. upetra (válaszként erre: 273. - 6615c3e53b)
2011. dec. 14. 12:19

Csak ez nem volt mindig így, hiszen volt jól fizető melóm...

Az hogy elküldtek a munkahelyemről, nem vonja maga után az abortuszt, akkor sem feltétlenül, ha anyagilag nem a toppon voltam.

A gyed, meg tgyás ideje alatt meg igenis tartson el az apa...ez a dolga, ha már megcsinálta és elvileg akarta.

Ha eleve kevés pénz lett volna, és bizonytalan helyzet, nyilván nem gondolkozom még ennyire a gyerekben. CSak sajnos minden már a terhesség közben jött...

273. 6615c3e53b (válaszként erre: 272. - Juzo26)
2011. dec. 14. 07:29
Persze, igazad lehet. De ahol anyagilag az egyik fél kiszolgáltatott a másiknak, ott mindig számítani kellene ilyen eshetőségre.
272. juzo26 (válaszként erre: 271. - 6615c3e53b)
2011. dec. 14. 06:48
a pici nem tehet arról, hogy a szülei kapcsolata megromlott a terhesség alatt. Én is így jártam. Örültem a harmadik picinek, erre itt vagyok válás előtt. De egy percre sem bántam meg, hogy egyedül maradtam a három gyerekkel.
271. 6615c3e53b (válaszként erre: 269. - Upetra)
2011. dec. 13. 07:13

Hát, láthatod, a pénz nem minden...

Én már a gyereket sem vállaltam volna be egy ilyen kapcsolatba: utálom, ha másra vagyok utalva anyagilag:(

270. juzo26 (válaszként erre: 269. - Upetra)
2011. dec. 13. 06:53
de jó, hogy ilyen pozitívan gondolkodsz:))) örülök, hogy túljutottál rajta
269. upetra (válaszként erre: 268. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 13. 00:11

Teljesen igazad van...de sajnos a megoldás várat magára...

A szüleimnek nincs munkája, se pénze, az öcsém nyakára tudnék menni lakni egy lepukkant lakásba, egy szobába a gyerkőccel. Munkám nincs, mert elküldtek... Tehát a gyedból egyedül, minden segítség nélkül necces egy lakásrezsi, és az életünk finanszírozása.

Ami most van, egy nagy házban, majdnem luxus körülmények között, teljesen eltartva, ketten a babóval éldegélünk, és keresem a normális férfitársaságot. Sajnos ebben a helyzetben nincs "pihenőidőszak", egyikből ki, másikba be....ezt látom megoldásnak. A jelenlegi színvonalat lejjebb adom egy egészséges gondolkodású pasiért cserébe :-)

2011. dec. 12. 03:15

Megdöbbenéssel olvasok. Hú. Meneküljetek!! Ne maradjatok sokáig ebben a helyzetben. Annyira durva. Nagyon régen nekem egyszer az segített, mikor egy ismerős azt mondta, hogy az ilyen kapcsolatot az egész "női nem" nevében kikéri.

Tényleg nem térek magamhoz. Na jó, megpróbálok, mert semmi értelme, ha csak itt hüledezek.

Én egy újjal nem engedném, hogy hozzám nyúljon, SOHA. Semmi joga bármit is kérnie tőled, mi az, hogy megkér, hogy legyél otthon a családi hétvégén. Lásd, hogy neki már rég nincs joga bmit is kérni. Nem hogy még azt mondod, hogy na jó, rendben.

A lakást sajnálatos, hogy nem felesbe írtátok ,bár házasság nélkül.. igen úgy nehéz.

Azt a megbocsátós tanácsot szerintem figyelmen kívül kell hagyni, mert nem is értem... mit is kéne megbocsátani? a pasi nem is kér megbocsátást. és nem is akar visszamenni. Hát szerintem jót szórakozik, hogy azért még érzi, hogy rád is hat.

Nem mondanám, hogy most pasit kéne fogni.

Mi értelme?

Rendezni csak kéne előtte az életet, nem? Jó, hát max. szórakozásból, meg időtöltésnek. De semmi nincs azzal megoldva.

Vigyázz a levelezéssel a csajjal (ha még levelezel vele), mert könnyebben felismerhető egy ember fogalmazási stílusa, mint gondolnánk.

Végül hálát adok százmilliószor az égnek az én férjemért. Istenem, hát ilyenkor el sem tudom, mondani, mit érzek, hogy milyen csodás és normális a férjem. Hogy ilyen konkrétan elképzelhetelen, de nincs is értelme erről beszélni.

Ezzel azt mondom, hogy vannak nagyon csodás férfiak!

Miért nem dobjátok a kukába az ilyen szemeteket? Ezt nem értem.

Meg az is milyen rossz tanács, ami valami elcsábításról, meg elbájolásról szól. ??? Nem is értem. Egy ilyen hü..ét elbájolni? Hogy mi van?

Arról nem beszélve, hogy ezek a pasik nem fognak PUNCSOLNI. Hanem rohadt jót röhögnek a markukba.

Mindenesetre kitartást a két anyukának.

Ne tegyétek ezt magatokkal. (a megoldás mikéntjét nyilván nem tudom, gondolom, csakis családi segítséggel).

267. upetra
2011. dec. 11. 23:37

óóó, nem kellett várni sokat, 2 éjszakát töltött itthon...de azt úgy, mintha sose ment volna el, mintha minden rendben lenne köztünk, sőőőt, mintha szerelmes lenne, aztán a harmadik este nem jött haza....

Nincs itt egy pszichológus? Szerintem komoly alapanyag lenne valami kísérlethez...

266. juzo26 (válaszként erre: 265. - Upetra)
2011. dec. 7. 07:04
jól teszed, csak légy kitartó
265. upetra
2011. dec. 7. 00:05

Igen, nem hagyom magam, számomra nem létezik többé, ha akar lehet apja egy ideig a gyerekemnek, de nekem párom már soha.

Persze, lássa, hogy tök jól elvagyunk és csak eggyel többen vagyunk, de semmi szükség rá!

264. juzo26 (válaszként erre: 263. - E16fe97baf)
2011. dec. 6. 16:14
igazat adok neked. Én is ezt tenném a helyében. Had puncsoljon. De ne hagyd magad Upetra, hogy megint meghódítson.
263. e16fe97baf (válaszként erre: 262. - Upetra)
2011. dec. 6. 15:33
na most betonozd be a kamra falába :) hát nem tom mit csinálnék a helyedben...talán...légy laza és kedves...szard le, de bájold el...hadd kapkodja a fejét...ha menni akar menjen..ne görcsölj rá, csak a gyerekkel és magaddal foglalkozz...ne idegesítsd magad....mintha ott se lenne..lássa hogy nélküle is van életetek...és ha része akar lenni ....dolgozzon keményen érte..ügyes légy!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook