Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex hüvelytabletta fórum

Pharmatex hüvelytabletta (beszélgetős fórum)


24. veroniks22 (válaszként erre: 23. - Szkatica30)
2011. aug. 7. 17:15
Már csak pár vizsgálatra várunk, s talán zöld utat kapunk a Babyhez, ezért ilyen rövid időre nem gondolkozom tablettában. Mire megszoknám, már hagyhatnám is abba.
2011. aug. 7. 10:58

Az orvosomtól kérdeztem,hogy nem lenne e jobb inkább ezt használni,mint a fogamzásgátló tablettát.

Azt mondta,sok kismamája van aki a pharmatexes cuccoktól lett terhes.Ő senkinek sem ajánlja.

Így maradt a tabletta.

2011. aug. 7. 00:04
Köszi a válaszokat. Sajnos az óvszer nem működik allergia miatt. A krémet kipróbálom. Szerencsére csak pár hétig/hónapig kell elviselnünk/alkalmaznunk.
21. Rika1
2011. aug. 6. 22:56

Próbáltam a kúpot és a tablettát is__semmi panaszt nem okozott:)


Most a krémen gondolkodom, mert ott nem kell várakozni, mert azt aztán nem szeretünk:)

2011. aug. 6. 22:51
nekem a krém csípett...
2011. aug. 6. 22:42
én is krémet használtam próbáld azt
18. Agnik1
2011. aug. 6. 22:26
En kup mellett lettem terhes, baratnom tabletta mellett...
2011. aug. 6. 22:18
mi probaltuk a kupot is... az is csipett. plusz ha rakeresel a neten, pl itt a hoxan is... sokan varandosok lettek mellette... pl anyum huga s :) orvos :0 oket nem csipte viszont :)))
16. bujuli
2011. aug. 6. 22:17
Nálunk mindkettőnket csípett, vagy 2x használtam, többet nem, utáltam.
2011. aug. 6. 22:17
termeszetesebb vedekezesre nem gondoltal? mert a pharmatex termekekrol sokan mondjak, h nem is adnak olyan biztonsagot, mint elvarjak tole, vagy mint ahogy reklamozzak... ennyire meg meg lehet bizni a PG53 ovulacios mikroszkopban is... sot... semmi kemikalia es a termeszet rendje szerint lehet szeretni egymast, arra is jo, ha akarsz, meg arra is, h anem :) mert mindig tudni fogod, h mikor vannak termekeny napjaid.
14. fd8e423e9e (válaszként erre: 11. - Annie79)
2011. aug. 6. 22:17
igen, a dokim is mondta, hogy a krém és a kúp gyorsabban eloszlik odabennt, a kúp kevésbé hatékony (sokkal tovább kell várni, és ugye csak egy előre kiszámított együttlét esetén lehetséges várni-várni-várni)
2011. aug. 6. 22:15
engem is csípett..
2011. aug. 6. 22:15
nekem a nődokim mondta, hogy a krémje sokkal jobb, rémlik (régen volt, vagy hét éve, hogy használtam) mintha Ő is említette volna, hogy a tablettánál tapasztaltak mellékhatást
11. annie79 (válaszként erre: 1. - Veroniks22)
2011. aug. 6. 22:15

Szia Veroniks22!

A tabletta nekem is csípett, a kúp viszont nem. Próbáld ki a kúpot. Viszont én is sokaktól hallottam, hogy teherbe estek mellette. Én pár hónapig használtam, és nem estem teherbe.

10. Evyt
2011. aug. 6. 22:15
Óvszerekből nagy a választék, és vannak nagyon jók, szerintem átmenetileg, és hosszabb távra is.
2011. aug. 6. 22:14

nalunk sem valt be... a csipo ego erzes miatt... nem nekem csipett :) a ferjem azt mondta, mar elnezest h idezem, de: mintha egy ego katlanba dugta volna... nem pszichesen volt, az tuti, mert efelejtettem szolni neki, h betettem a tablettat... szoval csipett na.


masoktol is hallottam mar.

8. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Veroniks22)
2011. aug. 6. 22:13
óvszer?
2011. aug. 6. 22:12
nekem is hasonló tapasztalataim vannak. nagyon csípett és égett. meg valahogy kellemetlen érzésem volt tőle. már első használatkor is ilyen volt, gondoltuk, adunk neki még egy esélyt és kipróbáltuk másnap is, de ugyan ez lett. és nedvesedési problémáim is voltak a használatakor, pedig amúgy nem szokott ilyen gondom lenni :D
6. Evyt (válaszként erre: 1. - Veroniks22)
2011. aug. 6. 22:10
Használni még nem használtam, de pont a napokban keresgéltem róla a neten, sokan írták hogy égetett, és csipte a kúp. Szerettem volna használni, de így nem.
5. lolka78 (válaszként erre: 1. - Veroniks22)
2011. aug. 6. 22:09
Ugyanez a tünet, már több éve hogy "kipróbáltam"... Nálunk a fiút csípte iszonyúan... szerintem felejtsd el!!! Valami más, esetleg óvszer??!!! :))
2011. aug. 6. 22:09

de ha ovszerrel egyutt hasznalja valaki, ugysem jo?

en meg nem probaltam semmilyen formaban, de gondolkozok rajta..

2011. aug. 6. 22:08
használtam egy ideig, de nem a tablettát, hanem a krémjét, de nem volt ilyen mellékhatás, azt nem próbáltad helyette?
2011. aug. 6. 22:08
Nekem is ilyen tapasztalatom van vele, ráadásul mellette fogant a most egyéves kislányom... Nagyon nem 100%-os védekezés...
2011. aug. 6. 22:05

Sziasztok!


Azok segítségét kérem, akik használták már a tablettát. Kb. 1 dobozt használtunk el az elmúlt időszakban, s ma már szex közben égett, irritált. Tavaly is használtuk. Néhány alkalommal minden rendben, majd iszonyatos égő érzésem van tőle. Sajnos mást nem tudunk használni, míg zöld utat nem kapunk a babaprojektre, így jó lenne, ha valaki tudna segíteni a témában. Tapasztaltatok hasonlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook