Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg erősebb a férfiak barátsága mint a nőké? fórum

Tényleg erősebb a férfiak barátsága mint a nőké? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. márc. 12. 05:13
igen
2016. márc. 6. 15:02
Igen! Ismerek két olyan pasit, akik barátsága azt is kibírta, hogy egyik "kipróbálta" a másik nőjét :)
2016. márc. 1. 04:54
gen,mert mi nok irigyek vagyunk egymasra,sok no pletykas es hazudik a celja erdekeben/pl befeketiti a baratnojet a pasijanal...stb.nekem legjobb barataim mindigis pasik voltak!
2016. jan. 20. 18:02
Megfeledkeztem a homoszexuálisokról.
2016. jan. 20. 18:00
Most diszkriminatív voltam.
2016. jan. 20. 17:50
Szerintem a legerősebb barátság azok között van, akik: férfi és nő azonos értékrenddel, humorérzékkel, élniakarással, akik imádnak együtt fergetegeset szexelni, közben dumálni és kacarászni. :)
2016. jan. 20. 17:44
Igen, bár ott is hallani kavarásokat, de sztem határozottan igen.
2011. nov. 24. 13:48
Szerintem igen, bár még sosem voltam nő.
2011. nov. 24. 13:47
sokkal
2011. nov. 24. 13:45
igen :)
2011. nov. 24. 13:44

Azért egy nőnek több dolga van, háztartás, gyereknevelés, ügyintézés, bevásárlás stb.

És ott vannak a nagyszülők, egyéb rokonok..


A férfiak ebben nem nagyon veszik ki a részüket.

A nőknek már ezek után nincs idejük egymásra.

Ők előrébb helyezik a családot, utána jöhetnek a barátok.

A férfiak barátsága nem időben érthető, hanem minőségben. Nem az a lényeg, hogy sok időt töltsenek együtt, hanem az, hogy számíthatnak egymásra, ha baj van. Ebből becsületbeli ügyet csinálnak. Míg a nők inkább beszélgető partnert keresnek. De ez csak általánosítás részemről...

2011. nov. 24. 13:34
azt hiszem igen,mert ok nem irigyek ,pletyisek egymasra...stb,mint mi nok,talan ezertis volt mindig tobb ferfibaratom ,mint no.ok sokkal megertobbek,turelmesebbek........stb
25. Kalia
2011. nov. 18. 22:32
Én is mindig irigyeltem a férfiak barátságát, őszintébbnek, elfogadóbbnak, és a közvéleménnyel ellentétben sokkal bensőségesebbnek találom. A nők ugyanis kegyetlenül rivalizálnak, irigykednek. Folyamatosan méricskélik, hasonlítgatják egymást. Nagyobb hangsúly van a külsőségeken, végtére is egy nő azt tanulja meg, h a külsejével sokmindent elérhet, s ha van egy nála szebb, az már konkurencia...
2011. nov. 18. 03:09
talan igy igaz,mert ok kevesbe hangulatvaltozoak,mint mi nok vagyunk.
23. ina87
2011. aug. 8. 22:39
szerintem is valahogy a férfiaknál sokkal erősebb a barátság,lehet hogy azért mert közvetlenebek egymással,a nők néha irigyebbek egymásra meg többször is vitáznak össze mint a férfiak.
22. orsibigyu (válaszként erre: 21. - Adam Kadmon)
2011. aug. 8. 02:08
Énis, énsem.
2011. aug. 7. 23:45
láttam olyna férfi barátságot ami még a testvériségen is túlmutatott, nőit még nem...
2011. aug. 6. 21:24

A legeslegjobb "fiúbarátom" fiatalabb, mint a fiam (26 éves);

neki én vagyok az édesanyján túl a legeslegjobb "nőbarátja", pedig idősebb vagyok, mint a saját szülőanyja. Nincs olyan téma, amiről ne tudnánk őszintén beszélni. Ennek lassan 9 éve... És bármikor tudjuk folytatni az félbemaradt beszélgetést.

2011. aug. 6. 21:20
Volán 9. sz. Vállalat Baja; maga a paradicsom volt :)
2011. aug. 6. 20:11
Nekem az a véleményem,hogy az IGAZ barátság teljesen mindegy,hogy férfi vagy nő között van egyformán erős. Nem sok barátra van szükség, csak egy igazira!
17. timycat (válaszként erre: 16. - Kisj)
2011. aug. 6. 20:08
Nálam is alapvető szempont volt, hogy minél kevesebb legyen a kolleginák száma, 2 pasi főnököm van és ez így optimális
16. kisj (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2011. aug. 6. 19:59
Nekem ezek a szép évek még mindig tartanak, mert az építőiparban dolgozom:D
15. timycat (válaszként erre: 1. - Noarashi)
2011. aug. 6. 19:58

Totálisan így van; több nő veszik el házasságban, anyaságban, mint betegségben, háborúban és balesetben összesen.

A gond, hogy ha találnak egy potenciális "hím jelöltet" igényük sincs a "régi" barátnőkre; mintha féltenék a pasit, akit kifognak és csak neki élnek... aztán X év múlva, ha pasi lelép, barátnők meg elkoptak, akkor siránkoznak, hogy nincs senkijük, akivel egy értelmeset lehetne beszélni az "élet dolgairól"

2011. aug. 6. 19:58
Szerintem a férfiaknak is csak egy vagy nagyon kevés igaz barátjuk van,a többiek inkább amolyan haverok.
2011. aug. 6. 19:58
nem feltetlenul erosebb, de oszintebb. nyiltabban beszelnek egymassal. egyszerubb stb.
2011. aug. 6. 19:40
Érdekes a téma, de én is észrevettem. Az uncsimnak van egy barátja, megsirattam amikor a nagytatám temetésén ott állt mellette, és a vállán sírt az én felnőttférfi unokatesóm. Annyira meghatott, hogy most is ott volt, és mikor az apukája a kórházba került akkor is az első látogatója volt. Csajok jönnek és mennek az életükben, de ők mindig hűséges barátok. Nagyon irígy voltam, nekem ilyen barátom nincs.
11. 04e95f637a (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2011. aug. 6. 19:37

azt gondolom :))

Hol ez a munkahely?Én is megyek! :P

2011. aug. 6. 19:35

Van egy mondás: a nő jobban vigyáz a saját titkára, mint a máséra; a férfi jobban vigyáz a máséra, mint a sajátjára;

közöttük legfeljebb több sör után spiccesen kerül terítékre intimebb téma, az sem személyes jelleggel, hanem általánosítva.

Amikor 21 évesen új munkahelyre becsöppentem közel 180 férfi közé, életem legszebb évei voltak.

2011. aug. 6. 19:33
ja,és igen!A férfiak közt erősebb a barátság,kivéve ha találsz 1 olyan b.nőt,aki nem hisztizik!Nekem van ilyen!
2011. aug. 6. 19:31

Mert a nők elvárnák,hogy egész nap az ember a fenekükben legyen!Ha nem jelentkezel 2 napig,elkezdik a nem létező problémákat gyártani,aztán jön a durcáskodás,a hiszti,és a számonkérés!+elvárnák,hogy az ember mindig egyetértsen velük,mert nekik az a barátság mércéje!

Nekem speciel nem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook