Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Főzés Dia wellness lisztkeverékekkel fórum

Főzés Dia wellness lisztkeverékekkel (beszélgetős fórum)


2011. szept. 9. 23:34
Az 50%-os lisztkeveréket önmagában kell használni, az ún. zero6-ot 1:2 vagy 1:3 arányban keverni sima liszttel.
2011. szept. 9. 23:31
Én is a Dia-Wellness 50%-os lisztkeverékét szoktam használni, mivelhogy teljesen ugyanaz, mint Norbi régi 50%-os lisztje, ami már alig-alig kapható. Utánanéztem, konkrétan ők gyártják Norbinak, ha még gyártanak neki egyáltalán...
2011. aug. 7. 15:20

Köszi szépen:)

Fele fele arányban szoktad keverni sima liszttel?

Illetve sütésnél ugyanannyi lisztkeveréket kell használni, mint amennyit a recept ír vagy ez valamivel "töményebb"?

2011. aug. 6. 19:39
Igen ugyanazok szinte az értékei, mint Norbi lisztjének. 50 %-al csökkentett a szénhidrát tartalma. Én rendszeresen használom sütéshez, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem jól kezelhető a belőle készült tészta és ízre, állagra is jó. Használnám Norbi lisztjét is, de nehezen jutok hozzá, és mivel ehhez jobban hozzá tudok jutni, (sőt nem utolsó sorban olcsóbb is), mindig van itthon.
2. kisj
2011. aug. 6. 18:02
Kijaza Dia?
2011. aug. 6. 17:40
Van valakinek tapasztalata a Dia wellness termékekkel kapcsolatban? Ugyanolyan hatásosak mint a Norbi termékei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook