Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkács és környéke fórum

Munkács és környéke (beszélgetős fórum)


2007. nov. 12. 22:04
Akiket onnan ismerek, bár nincsenek sokan, a világ közepének tartják. Az életük a mi szemünkkel nézve nagyon nehéz, mind anyagilag, mind másként. A nyelvet őrzik, kiállnak a múltunk mellett, őrzik emlékeinket. Aki elmegy hozzájuk, csak javára válhat. Hallgasson nagyokat és akkor talán megérinti valami az emberektől és a természettől, mégha lerobbant is ...
5. Kuli... (válaszként erre: 4. - 5d3fac1d2b)
2007. nov. 8. 19:45

Hát ez mind szép és jó csak nemtudom hogy munkalehetőséggel hogy állnak?

Igaz már lassan itt is ez lesz a gond hogy nem lesz munka.

Végülis én szerettem munkácson lakni.Gyönyörű táj és egyszerűség jellemezte azokat az időket, de most nemtudom milyenek lehetnek a körülmények ott.

A határon elég körülményes volt átjutni.

4. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 3. - Kuli...)
2007. nov. 1. 18:47

Most voltam 2-3hete Beregszászban!

Hááááááááát....lerobbant a környezet:utak,tisztaság téren...de azért modern boltok,kávézók is vannak,sőt!Bevásárlóközpont is van a piac mellett!

3. Kuli... (válaszként erre: 2. - 5d3fac1d2b)
2007. nov. 1. 18:26

Szia!


Én Munkácson születtem, és 12 évig ott laktam.


Voltál manapság Beregszászon? És jelenleg hogy néz ki? És az élet milyen ott most?


Én, amióta a nagymamámék pár éve meghaltak, nem jártam Munkácson. Jó lenne most kimenni a nagyszüleim sírjához, de ez valószínűleg most nem megoldható.

2. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 1. - Kuli...)
2007. nov. 1. 18:16

Szia!



Én Beregszászi vagyok!Bár nem lakok ott most,de ott születtem és éltem 19évig!

2007. nov. 1. 18:13

Kiváncsi lennék hogy van-e valaki aki erről a környékről való.

Az az igaszság hogy én úgy látom, hogy mindenki csak Erdéllyel foglalkozik de mi van Kárpátaljával???

Nem csak Erdély létezik!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook