Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően! fórum

Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően!

1 2
2016. máj. 2. 05:40
ott eltel akkor korabban.mindegy ha vki vmit nem akar elarulni magarol azt mindig tiszteletben tartom.
52. messzi idegen (válaszként erre: 51. - Lolita2112)
2016. máj. 2. 04:49
Nem külföld,de többet nem mondok :P
51. lolita2112 (válaszként erre: 50. - Messzi idegen)
2016. máj. 1. 10:19
szivesen.erzesem szerint kulfoldon elsz,de lenyeg az,hogy tobb ferfi tobb velemeny a noi dolgokkal kapcsolatban.
50. messzi idegen (válaszként erre: 49. - Lolita2112)
2016. máj. 1. 02:37
Köszönöm a "meleg" fogadtatást lolita2112! :)
49. lolita2112 (válaszként erre: 48. - Messzi idegen)
2016. máj. 1. 02:21
ez jo hisz sokan vagyunk itt es mi nok orulunk a ferfiak novekvo szamanak hisz ok maskepp latnak bizonyos dolgokat,mint mi nok.erezd jol magadat koztunk!
2016. máj. 1. 01:50

Sziasztok,

én nemrég jöttem az oldalra.

Elég sokat vagyok netközelben,és van is időm a neten ülni:D

Szeretek emberekkel beszélgetni, kötetlenül,bármiről.

2016. jan. 3. 21:50
Remélem én is találni fogok hamarosan :)
2014. febr. 20. 03:16
ÉN TÖBBRE IS :))
2014. jan. 11. 17:39
Rátaláltam a hoxán keresztül,egy nagyon jó barátnöre.Messze lakunk egyáshoz,de naponta irunk egymásnak,köszi HOXA
2012. jan. 5. 21:11

Üdv mindenkinek! :)

Azért tévedtem ide, mert sajnos bár egy szinten természetes, hogy az idő múlásával emberek tűnnek el az életünkből, mégse értem h 20 éves fejjel hogy járhatok már ott, h a legtöbb barátnőm eltűnt mellőlem. . . így nem rég elkezdtem keresgélni a neten olyan oldalakat, ahol ismerkedni lehet. Úgy döntöttem teszek egy próbát, és ezért aki hasonló cipőben jár, akkor Debrecen környékéről velem egy korú huszonéves emberkék írhatnak nekem, ha van kedvük :)

Boldog új évet mindenkinek! :)

2011. szept. 6. 21:43

Sziasztok!

Végig olvastam a hozzá szólásokat és nagyon örülők hogy kötődnek itt igaz baráságok.Én már több oldalon nézelődtem fórumoztam de eddig nem jött össze őszinte barátság senkivel.Remélem itt sikerülni fog.

Üdv:fehér menyét

2011. aug. 15. 14:54

Kedves Cikkíró!

Nagyon örülök annak, hogy sikerült barátnőt találnod ezen az oldalon. Jómagam csak két napja regisztráltam.

Véleményem szerint nagyon szuper az Internet, mert itt lehet beszélgetni emberekkel, rengeteg infóhoz lehet hozájutni.

A fórumokat arra kell használni, amire valók: beszélgetésre. Ha valaki teljesen véletlenül talál akár ezen az oldalon, akár máshol számára szimpatikus embereket, az nagyon jó dolog. Ha igaz barátság alakul ki ezen ismerettségből, az pedig egyenesen szuper!

Ahogy láttam, majdnem 300 ezer regisztrált tag van itt, mindenféle emberek lehetnek közöttük.

a van egy-két nem tisztességes emberke itt, abból nem szabad azt a következtetést levonni, hogy az Internet milyen sátáni dolog.

Az Internet nagyon szuper valami, én nagyonörülök neki, hogy van: én vak vagyok mindkét szememre, és vannak emberek, akiket nem is ismernék, ha nem lenne net.

Üdv. Napirai

2011. aug. 13. 13:39

nekem is sok van Jó érzés h tőlem fiatalabbak megbíznak bennem tanácsot kérnek tőlem Jó érzés segíteni! Barátnak lenni!!


“Barát az, akinek az ember kiöntheti szíve teljes tartalmát, és darabokra apríthatja, tudva, hogy a leggyengédebb kezek fogják megrostálni; megőrzik belőle azt, amit érdemes megőrizni, a maradékot pedig egy gyengéd, szeretetteljes lehellet fogja tovafújni.”

2011. aug. 13. 13:36
Én is találtam itt nagyon kedves barátokat, akikkel rendszeres a kapcsolat. Örülök, hogy van a Hoxa és nagyon szeretek itt lenni.
39. syria
2011. aug. 13. 13:29

Ennek az oldalnak köszönhetem, hogy rendszeres fórumozó lettem. Azelőtt nagyon sok oldalon kolbászoltam, de egyik sem nyerte meg a tetszésem annyira, mint ez. Talán, mert programozó matematikus létemre eléggé finnyás vagyok a NET-tel kapcsolatban (is). Nem véletlen, hogy itt ragadtam. Látszik, hogy hobbiból, s nem muszájból fejlődött olyanná, amilyen.

Folyamatosan fejlesztik, s nem egy építő javaslatomat meg is fogadták.

Talán csak az egyik bank honlapja annyira felhasználóbarát (legalábbis számomra), mint ez. Köszönet Hoxa! :D

38. syria
2011. aug. 12. 12:50

Én is találtam itt klassz embereket, nem egyet személyesen is ismerek. Az egyik rendszeresen karbantartja a körmeim, a másik segítségével igazi örömöt szerezhettem a kisebbik fiamnak, a harmadikkal napi szinten levelezek. Többekkel a gyermekükkel összefüggésben vettem fel a kapcsolatot személyesen, vagy levélben.

(Társkeresésre nem használom, mert arra hál’ Istennek nincsen szükségem. :D)

2011. aug. 10. 23:42

Sziasztok! :)


Először is gratulálok a barátságotoknak! Én is sok jó embert ismertem már meg itt a hoxán ! Nem bántam meg hogy regisztráltam ide, sőőőt! Ennek az oldalnak köszönhető hogy elkezdtem komolyabban a fogyókúrámat és a naplóírással együtt már mínusz kilókról is beszélhetek !


Férre téve ezt a témát, Sercegnőnek mondanám tovább...

Nem kell célozgatni pl a 20 évesekre...ugyanúgy lehetne megbízhatatlan egy 30-as vagy egy 40 éves férfi, vagy akár nő is...de én sem olyan ember vagyok, aki egyből azt nézi hogy mi lehet igaz és mi nem....Ha jobban körülnéznél itt, a hoxatagok közül...észrevennéd hogy kevés tinédzser van itt, ez főként pedig azt jelentené, hogy ide legfőképpen azok járnak akik már érettebbek, komolyabb gondolkozásúak, felnőttek...stb. Ez nem olyan oldal mint pl az iwiw, a facebook, stb. ahol minden megy már...ennek az oldalnak nem is kell olyannak lennie. Nem kell még egy olyan közösségi oldal ! Én szeretek idejárni, mert itt mindenki segít mindenkinek...senki se a rosszat keresi a másikban...persze mindig vannak kivételek...

2011. aug. 9. 07:06

Szia!Gratulálok a cikkhez és tényleg jó volt olvasni én szeretem mások sikerét boldogságát elolvasni.Az oldallal én elégedett vagyok,sokakat köt össze az internet a mai világban és miért ne itt találhatna párt?barátnőt?férjet?Szerintem tartalmasabb mint bármilyen sima chat oldal,mondjuk én már Gratuláltam a Hoxának is.Élénk fantázia?:-))Nagyon élénk lehet ennyi naplóval és cikkel,akkor meg pláne gratula érte.Rossz indulatú emberek mindig is lesznek.Viszont ha valaki ellen van ez és az irigység,akkor lehet igazán mosolyogni,mert az a valaki valamit nagyon jól csinál.:-))Ennyi.Nektek csajok meg kívánom a legjobbakat.Az én barátnőm is 300km-re lakik tőlem,de többet ér akár egy telefon beszélgetésünk mint bármelyik környezetembe élő álszent hab ember és barát.

A legjobbakat nektek!A Hoxa pedig csúcs,köszi,hogy van!Puszim

35. sercegnő (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2011. aug. 6. 19:36

ha ez igaz, aakkor viszont en orulok a legjobban!!! Komolyan!!! Az interneten szoktak erdekes dolgok tortenni, kicsit ovatos lettem! Egy filmet is pont lattam arrol, hogy 2 ember hogy csapta be egymast, vagyis foleg az egyiket. A masik aztan spontan meglatogatta az egyiket tobb szaz kilometerrol, es az egyik erre jol meglepodott. Persze nem ugy voltak a dolgok, ahogy az egyik mondta.



En oszinten orulok, ha 100% bizalmatok van a neten osszebaratkozott emberekkel, remelem nekem ez visszajon.

34. sercegnő (válaszként erre: 32. - Pillangó86pillangó)
2011. aug. 6. 17:19

tapasztalatbol mondod? :)


orulok, ha sikerult baratsagokat kotni. Mai 20 evesek vegulis maskepp csinaljak...

2011. aug. 6. 15:58

Sziasztok!

Én is találtam itt barátnőt! Nem is egyet! Sőt, már személyesen is találkoztunk többször is.........Valódi barátokat!

Ha hiszed, ha nem :o)

32. pillangó86pillangó (válaszként erre: 6. - 5239d91094)
2011. aug. 6. 15:30

Másik névvel regiztem először és azóta, azt hiszem már 4 hónapja tart a barátság, de mintha tesók lennénk :)

Köszönöm a hozzászólsokat, nagyon édesek vagytok!

Sercegnőnek meg üzenem, hogy hiába változtat nevet, mindig egy valaki marad!

31. pillangó86pillangó (válaszként erre: 20. - Jackdaniels86)
2011. aug. 6. 15:27

Ja sikerült belépned :)

A hitetlenkedőkkel én se foglalkozom :)

Mert egy ilyen barátságot mint a mienk, nem lehet megmagyarázni :)

Rugókám :)

30. 04e95f637a (válaszként erre: 28. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 6. 15:26
:)))
29. pillangó86pillangó (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 15:25
Te drága, a személyimet ne adjam oda? :) Valós vagyok én is meg a barátnőm is!
28. ef3ace0e2f (válaszként erre: 27. - 04e95f637a)
2011. aug. 6. 15:23
Azt nem, de sok-sok kedves, aranyos, jólelkű netbarátot igen.
27. 04e95f637a (válaszként erre: 26. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 6. 15:19
Te találtál itt igaz barátot?
2011. aug. 6. 15:17
Sercegnő ha eltűnik, az nagyon gyanússá fog válni ;)
25. Hoxa
2011. aug. 6. 15:15

Viccet félretéve nagyon örültem ennek a cikknek.

Tudom, hogy sok barátság szövődik, jómagam is kötöttem itt három -szerintem életre szóló- barátságot.

Sőt, tudok olyan esetről is, ahol két ember itt ismerkedett meg és össze is házasodtak. Sőt, olyanról is, ahol az itteni ismeretségnek köszönhetően nyílt örökbefogadás is történt.

24. Hoxa (válaszként erre: 23. - C0066c35a1)
2011. aug. 6. 15:12
:DDDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook