Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatok a hidromasszáspezsgős kádról fórum

Tapasztalatok a hidromasszáspezsgős kádról (beszélgetős fórum)

9. timycat (válaszként erre: 6. - Volpertinger)
2011. aug. 5. 22:11
:) a gofri sütőt én használom! ellenben a jacuzzival :D De ha minden fürdés után elindítod a fertőtlenítő bisz-basz programot akkor nem büdösödik be
8. timycat (válaszként erre: 1. - Nanettike)
2011. aug. 5. 22:09
nekünk van, kb 10 éve vettük, ill párom, mert az mennyire menő, egy jó millába került, persze az elején használja az ember, de aztán, ülő zuhanyként használjuk, erre van idő... meg tisztítani is szar... arról nem beszélve, hogy nem is lehet akármivel, csak speckó, mellesleg tök drága szerekkel, én tuti nem vennék még egyszer
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Volpertinger)
2011. aug. 5. 22:05
Mondjuk ha van benne víztisztító,nem mocsarasodik!:)
6. Volpertinger (válaszként erre: 5. - Nanettike)
2011. aug. 5. 22:00

Szerintem fölösleges sznob f*szság. Megveszed, 1-2 hónapig használod a szuper funkciókat, aztán egyre ritkábban. A kis fúvókákban pang a víz, remek mocsárszagot bír árasztani, ki kell öblíteni, mielőtt újra használnád... szép feketés dzsuvát lehet belőle kipucolni.

Meg ugye minél több alkatrész van valamiben, annál nagyobb az esélye annak, hogy elromlik.

Kb olyan, mint a gofrisütő meg a hasonló konyhai gépek, amikor megkapod, akkor egy ideig használod, aztán ott porosodik a kamra legfelső polcán :)

2011. aug. 5. 21:46
igaz, hogy nehéz hozzá alkatrészt, fúvókákat kapni??
2011. aug. 5. 21:43
miért mi volt a baja
3. dee
2011. aug. 5. 21:41
Megbántam,hogy anno megvettem sok-sok pénzért. Kivágnám szívesen. :(
2. c3e28a071f (válaszként erre: 1. - Nanettike)
2011. aug. 5. 21:39
nem jó!!!!!!!!!
2011. aug. 5. 21:39

kérlek segitsetek!!!!

kinek mi a tapasztalata erről a kádról, ilyet szeretnénk venni, de sok jót és rosszat is hallottunk róla ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook