Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki ebben az évben szült Keszthelyen fórum

Aki ebben az évben szült Keszthelyen (beszélgetős fórum)


2011. aug. 5. 12:42
köszi lányok.a dokim nem kérdezem meg mert nincs fogadottam az sztk.ra járok a fogadott dokimmal nem voltam megelégedve.és sajnos az sztks doki szabira ment plusz tapolcán lakom úgy hogy ő sem tudná,hogy mit kell bevinni a másik kórházba.csak van aki írja vinni kell plédet is arra lettem volna kíváncsi,hogy aki ott szült vitt e...tényleg szükség van e rá vagy nincs.?!
2011. aug. 5. 12:37

Szerintem készülj mindennel.

Én pesten szültem ugyan ruhát adtak, de akkorát hogy eltűnt benne, belecsavarodott, sírt mire rájöttem mi a baja, fejni volt hogy nem engedtek be, én meg nem vittem.

Az a biztos ha van nálad minden, max vissza hozzátok, de legalább nem szenvedsz hiányt semmibe.

Nálunk egyébként ki van írva mit kellett vinni, de annál azért több kellett.

2011. aug. 5. 12:13

Szia!


Az orvosodat nem akarod megkérdezni? Ha ott dolgozik a kórházban akkor ő biztosan tudja. Én is a nőgyógyászomat kérdeztem, hogy mit adnak a kórházban, és mit kell vinnem. Én Budapesten szültem az Uzsokiban, ott adtak ruhát meg pelust is a picinek, sőt cumit és cumisüveget is, amit minden nap sterilizáltak.

2011. aug. 5. 11:59

Sziasztok.Remélem ír majd valaki.

Tanácsra lenne szükségem,hogy mit kell vinni a Keszthelyi kórházba ha megyek szülni,védőnőm ígérte utána jár de nem tette.Aki tudja esetleg kérem írjon!Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook