Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalom óvodai problémák... fórum

Szigethalom óvodai problémák... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
122. Anika70 (válaszként erre: 120. - Queridita)
2016. jún. 12. 16:47

Szia :-)


Én is jó régen voltam :-)


Az én kislányom az aerobicos manócskákban volt :-)

121. queridita (válaszként erre: 118. - Adrienn1988)
2016. máj. 25. 22:27

Szia!


Hú, hát lassan egy éve lakunk itt, sajnos nem azon a környéken, fogalmam sincs, hogy melyik ovihoz tartoztok.... Lehet tényleg jobb lenne akkor inkább a tököli oviba vinni a gyerekedet, ha nincs autótok és a tömegközlekedés egy nagy nulla. Meg kell próbálni. Szép napokat kívánok én is!

120. queridita (válaszként erre: 117. - Anika70)
2016. máj. 25. 22:25

szia!


Jó régen voltam. Az előző hozzászólásban már írtam röviden mi újság velem, velünk. :) Olyan jó ezt írni: Jó nyarat kívánok! :) Most nem tudok többet írni, de ma gondoltam rátok, mert a KÉk oviban voltunk fellépni a Fitt Dance-szel. A kacsa táncban táncolt a lányom. :)

119. queridita (válaszként erre: 116. - Era0908)
2016. máj. 25. 22:24

Szia!


Jó régen voltam. Köszönöma az ötletet, közben találtam munkát. Angolt tanítok kicsiknek a szigetszentmiklósi Helen Doron Nyelviskolában valamint magánbölcsiben. Voltam tanfolyamon, elég fárasztó 5 nap volt. Nagyon intenzív volt, de nagyon jó is egyben.

Betegség: Sajnos most épp megint betegek lettek, amúgy sokáig nem voltak azok, de a legkisebbem olyan beteg lett, hogy már mindene begyulladt. A torkával indult, majd ráment a jobb fülére, majd a balra is. Most antibiotikumot szed. Erre ma kidőlt a Dorka lányom és a fiam is. Már csak egy gyerek van talpon, remélem marad is, meg ő is, mert pénteken kirándulni mennek és nem szeretne lemaradni róla. :) El sem hiszem, hogy itt az év vége, Dorka ballag az oviból, a nagylányom felsős lesz, a fiam 4-es, a legkisebb meg középsős. Szaladnak az évek... Ma voltunk a Fitt Dance-szel fellépni a Kék ovi családi rendezvényén. Kacsa táncot táncolt a csoportjuk. Nagyon ügyesek voltak. Szerintem az egyik legjobb koreográfia volt. :) Most szerencsére azt írhatom, hogy jó nyarat!!!! De vártam már....

2016. márc. 30. 23:13
Sziasztok ! Valaki tudja esetleg,hogy Szigethalmon a Határ út hév felé eső része melyik óvodához tartozik ? Szerencsére még több mint 1 év Nálunk az oviügy aktualitása de szeretnék előre tájékozódni :) A térképet nézve mindegyik messze van gyalog ( főleg sétáló gyerek tempóban ) autónk nincs,a tömegközlekedés drága :( Itthonról dolgozok hétvégén szóval csak félnapos lesz ugyis a fiam de jó lenne ha a kötelező ovi eredményeként kapott szabadidőm nem csak az oda és visszahozatalról szólna. A Google Maps szerint amúgy az egyik Tököli ovi lenne legközelebb. Szerintetek ilyen esetben sem vennék fel ? Előre is köszönöm szépen a segítséget :) Szép napokat kívánok :)
117. Anika70
2015. dec. 21. 15:42

Sziasztok!


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok:-)


Gyerkőcöknek jó egészséget, Boldog Új Évet :-)

116. Era0908
2015. nov. 11. 09:10

Sziasztok!


Örülök, hogy bejött az ovi, tényleg tök jó, hogy ennyi mindent csinálnak, nálunk is hasonló a helyzet.

Ez a gyomorszájas nyavaja nem jó, kitartást! :(

Van a FB-on egy Szigethalmi Fórum nevezetű csoport, ott mindneki mindenfélét meg szokott osztani, oda szerintem beírhatnád, hogy vállalsz munkát részidőben. Múlt héten tették fel pl. hogy egy szépségszalonba keresnek recepcióst.

Sok hasznos infó is van ott :)

Már itt a karácsonyi őrület, lassan vége az évnek, hihetetlen milyen gyorsan telik az idő, még csak most költöztünk mi is....

Kellemes készülődést, jó levélírást a Mikulásnak :)

2015. nov. 10. 14:12

Sziasztok!


Mi keveset hiányoztunk, egyszer betegség miatt, egyszer meg úgy volt, hogy vigyázok az unokahúgomra, míg a húgomék nászúton vannak, de nagyok betegek lettek és nem jött. Nem baj, jó volt itthon. Most inkább én szenvedek a gyomorszájammal. Majdnem minden évben kb. 3-4 éve előjön ez a gyomorszájas nyavalya.. :( Nagyon sok mindent csinálnak az oviban, sütnek, égettek, vadasparkban voltak, gyertyát fognak önteni, diót törtek, stb... az óvónénik mindig kitalálnak valamit, ma lámpást készítünk, holnap lesz a lámpásfelvonulás. Ez új nekünk, még soha nem vettünk ilyenen részt.


Szeretnék egy kis munkát vállalni. Még nem csináltam ilyesmit. Takarítanék vagy kutyát sétáltatnék. Sajnos kerti munkát nem tudok vállalni, mert fáj a hátam. De adminisztrációsat igen. 10-14-ig, a hét pár napján.


Egyébként jól vagyunk. kezdjük megszokni itt. A lakhatással eddig sem volt gondunk, inkább a környezet más. Más az ovi, suli, meg kell szokni.

114. Anika70 (válaszként erre: 113. - Era0908)
2015. szept. 26. 18:08
Szia😊 Èn is remènykedem,de sajnos mi tavaly szeptember óta ezt "játsszuk"😕
113. Era0908
2015. szept. 26. 17:09

Sziasztok!


Nálunk is ez van, a héten itthon volt a lányom...

remélem nem lesz sűrűn beteg, ez csak a kezdeti "muszáj" volt....

112. Anika70
2015. szept. 25. 17:09

Sziasztok!

Naálunk 2 hèt ovi,1 hèt betegsèg....folytatódik a tavaly megszokott helyzet😕

111. Era0908
2015. szept. 9. 09:35

Sziasztok!


Elkezdődött az ovi és eddig minden pozitív.

Nincsenek sokan, kedves az óvónéni, a Lányom is szereti és szeret járni is. Tetszik a sok választható foglalkozás, Nagytétényben nem volt csak egy.


Nektek hogy megy?

Hogy vagytok?

110. Anika70
2015. aug. 16. 16:17

Sziasztok!


Nálunk nem volt kimondottan nyaralás, kislányomnak 1 hetes nèptàncos tábor, nem addig is munka.


Utána 3 hétig ügyeletes oviba járt, de nem nagyon tetszett neki.

Holnap mennénk végre a kék oviba, én egész héten szabin vagyok.... de tiszta nátha....

Múlt héten medencèztek az ügyeletes oviban......... Hát már az ötletnek sem örültem,mert itthon mindig rakok melegvizet ahhoz, amit a nap felmelegít, az oviban meg ugye nincs ilyen.


Era írtam privit:-)

109. queridita (válaszként erre: 108. - Era0908)
2015. júl. 30. 16:49

Szia Era!


Most olvasom a fagyizós bejegyzést és épp fáj a torkom, kicsit a bal fülem is és lehűlt a levegő és kb. fázom. De azért ez is jó, mert a nagy meleg sem jó hosszú távon. Még tart nálunk a felújítás, de úgy tűnik jövő héten végre már kicuccolhatunk az emeletre és akkor könnyebb lesz a lenti részt csinálni. :)

108. Era0908
2015. júl. 22. 08:58

Sziasztok!


Itt a nyár és senki nem nézi az oldalt? :)


Nos, ahogy hallom a kék oviban elég nagy a kavalkád, így eléggé elbizonytalanodtam...


Nálunk még a 7végén folytatódik a melléképület felújítása, de már elvileg most készen lesz, nagyon várom.

Addig a gyerek pocsózik a medencében :)


Gondolom Ti is fagyiztok, jégkrémeztek, hideg gyümölcsleveseztek :)


Jó pihenést!

107. Era0908
2015. júl. 5. 14:26

Sziasztok!


Írtam én is vissza priviben :)


Anika, felvették a lányomat a kék ovi katica csoportjába :)

Megírnád kérlek priviben az óvónénik és dajkanéni nevét illetve egy kis véleményt, jellemzést róluk? Ajánlanád-e vagy sem? Tanulnak-e? stb.



Köszi szépen előre is!

Jó hűsölést Nektek ebben a melegben!

Era

106. queridita (válaszként erre: 105. - Anika70)
2015. júl. 5. 01:06

Szia Anika!


Örülök neked. :) Nagyon szupi lesz biztos!

105. Anika70
2015. júl. 4. 19:49

Sziasztok!


Előkerültem ám :-)


Nem nagyon van időm... Munka, ovi...


Kék oviban lesz nèptàncos tábor, kislányom már nagyon várja :-)

104. queridita (válaszként erre: 103. - Era0908)
2015. júl. 4. 00:10
írtam privátot. :)
103. Era0908
2015. jún. 26. 14:50
És melyik a körzetis Nektek??
102. queridita (válaszként erre: 100. - Era0908)
2015. jún. 25. 23:42
Akkor jeleznem kell mindenképp, hogy oda megyünk. :)
101. queridita (válaszként erre: 97. - Era0908)
2015. jún. 25. 23:41

Szia!


Nagyon örülök, mi még vacakolunk a kéménnyel... de ha túl leszünk rajta, akkor festés és mi is megyünk. :)

Persze még marad bőven munka, csak már akkor már kimennénk végleg. Itt már úgyis elegem van a sok csótányból...

Oviba a körzetisbe megyünk, a Dunaharasztisokba nem vették fel a lányokat, mert nem vagyok ott lakók, és így nem kapnak fejkvótát. Pénz beszél, kutya ugat... De talán így is jó lesz. Viszont a suli sikerült! Aminek nagyon örülünk.

100. Era0908
2015. jún. 23. 13:54

Sziasztok!


Felhívtam az ovit, hogy még nem kaptunk értesítőt az ovis felvételről. Türelmemet kérték, még elbírálás alatt vannak a kérelmek, senki nem kapott még....

2015. jún. 4. 08:55

Szia Birgi,


sajnos nem hallottam/láttam, pedig tegnapelőtt voltunk azon a játszón.

Ha bármit megtudok, szólok :)

2015. jún. 3. 15:22

sziasztok! hatha... kb ket hete a fagyizos jatszoteren a ferjem elhagyott (meg szerencse, hogy a gyerekeket hazahozta) :) egy narancssarga 4es szamu kismotort es egy utottkopott kek szinu (sarga fogantyus) futobiciklit...

elutaztunk, betegek voltak a gyerekek es aztan meg esett par napig az eso... par napja vettuk eszre, hogy nincsenek meg a jarganyok... ha esetleg hallotok rola... szuper lenne :) koszi!

2015. jún. 2. 08:58

Sziasztok!



Mi beköltöztünk, nagyon szeretjük, a Lányom is odáig van a saját szobáért és a kertért.

Nagyon várom az ovis értesítőt, hogy hová vették fel végül.

2015. máj. 26. 01:06

Sziasztok!


Anika, hát ez a szájfertőzés borzasztó lehetett.... gondolom már túl vagytok rajta.

Végül a narancsoviba kértem a kicsik felvételét, az van hozzánk a legközelebb. Az egyik dunaharasztis ovi már megküldte az elutasítást, a másik még nem jelentkezett. MOst van az év végi hajtás a suliban, zenesuliban is vizsga volt, meg szolfézs lesz, mert kicsit betegek voltunk mi is. "Csak" köhögtek, de azt nagyon. Láz nem volt, csak ugatás. Nekem is volt, torokgyulladásom is. Egyszer lázas is lettem, náthás voltam vagy két hétig, a herpeszem is kijött, nagyon durván, szám, orrom alatt és a szám fölötti részen... Szóval csúnya volt. Most elmúlt, de a helye még megvan. :( Látszik. :( Most futom a köröket a zenesulikkal, aztán majd a sulikkal, közben a házzal is van sok teendő, meg mindenki tavasszal-nyáron született, sorban vannak a családi születésnapozások, be vagyok havazva....

95. Anika70 (válaszként erre: 94. - Era0908)
2015. máj. 15. 21:14

Szia!


Én is csodálkoztam, hogy megúsztuk a kórházat.


Nem tudom milyen ecsetelő lehetett a kórházi. Amit a gyerekorvos felírt, nem sokat ért.


Ma vettem aloe vera spray-t , na ettől látok javulást.


Oké, majd írd meg, hová kerültök:-)

94. Era0908 (válaszként erre: 92. - Anika70)
2015. máj. 15. 15:12

Szia,



nagyon sajnálom, mi is voltunk már ebben a cipőben, mi kórházba kerültünk vele, mert alig ivott, enni semmit. Ott valami ecsetelőt használtak, kétszeri használat után evett-ivott rendesen, bár nagyon nem volt kellemes az íze...


Így mi 4 alatt átvészeltük. Jobbulást Nektek!


Örülök, hogy meglett a pulcsi és a kabát, bár tény, hogy fura eset....


Jobbulást még1x és kb. június közepére kiderül, hogy hová vették fel.

93. Anika70 (válaszként erre: 88. - Queridita)
2015. máj. 15. 14:15

Szia queridita!


Sajnos lakcímkártya nélkül valóban nem veszik fel a gyerkőcöt:-(


Na ne aggódj, az itteni ovik sem rosszak:-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook