Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tanity barnító testfújás fórum

Tanity barnító testfújás (beszélgetős fórum)


14. 12571e195b (válaszként erre: 2. - Vivi1975)
2011. aug. 29. 07:14
Szia, ha előtte beszélsz a Tanity-s szalonban azzal aki barnít, minden elmondd neked arról, hogyan kopik szépen egyenletesen. Akár 14 napig is tartós, ha az ápoló termékeit is használod. Mindenkinek ajánlom, nekem bevállt!
13. 12571e195b (válaszként erre: 5. - Szabinasmile)
2011. aug. 29. 07:10
Ennek az lehetett az oka, hogy az első alkalommal még hidratált volt a bőröd és a fújások között nem használtál megfelelő testápolót és nem radíroztad le rendesen. Van olyan ápoló terméke a Tanity-nek amit direkt erre fejlesztettek ki. (csak nekik van rendes ápoló termékük. A többi ilyen cég terméke gyenge minőség, vagy nincs is) A fújás napján érdemes sötét laza ruhában lenni, mert ameddig nem alakul ki a szín, addig fog (azaz max 8 óra) utána lemosod a kozmetikai bronzosítót és már nem fog. A melltartót is érdemes kerülni ameddig nem alakul ki a szín. Ha gyorsan szeretnél barnulni, akkor van egy olyan folyadékuk is ami új és már 2 óra is elég ha ezzel barnulsz, hogy kialakuljon a szín. A melegben is jobb mert ott ahol megizzad a bőröd nem tud kialakulni a szín.
12. 12571e195b (válaszként erre: 10. - Szabinasmile)
2011. aug. 29. 07:01
A Tanity szalonokban lehet kapni a Norvell Amber Sun nevű barnítókrémet ami nagyon szépen kopik és nem sárga, mert hidratál is. Előtte persze érdemes használni az Amber Sun hidratáló radírt is, sőt ez az egyik feltétele annak, hogy szépen kopjon, a másik, hogy ne legyen kiszáradva a bőröd (azaz hidratált legyen). Ugyanúgy kell előkészíteni a bőrt mint a barnítás előtt. Ezt hetente lehet használni így folyamatosan barna leszel.
11. korteforma (válaszként erre: 10. - Szabinasmile)
2011. aug. 5. 21:58
Én dove barnítót próbáltam, attól természetes színem volt. Olyat vettem, ami nem tér el túl erősen a saját bőrszínemtől.
10. Szabinasmile (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2011. aug. 5. 16:36

Hát igen azért mondom, hogy mindennapos "használatra" egyáltalán nem javaslom. Persze akik ezzel foglalkoznak ők igen. Hát egyébként biztos bőrtípustól is függ, de nekem sincs probléma a bőrömmel, mégis foltosan kopik.

A ruhát veszem, ezért nem érdekel ha befogja. Csak aznap legyen szép.

Vettem barnítókrémet, elég drágát, de sárga lettem tőle, nem barna :S

és nekem az is foltos lett picit. de a nagyobb baj a sárgaság volt...

9. michelle.r (válaszként erre: 5. - Szabinasmile)
2011. aug. 5. 09:35

Ez, amit leírtál, egy horrorfilm szinopszisának tűnik :))


Mi lenne, ha barnítókrémet használnál? Szerintem nagyon jó minőségűek vannak. Nekem pl. Vichy van, annak gyönyörű a színe és egyenletesen kopik. Bár azt hiszem, már nem kapható. A Douglasban biztosan találsz.


Azért arra vigyázz, hogy a ruhát ne fogja meg, mert tönkre is teheti.

8. vivi1975 (válaszként erre: 5. - Szabinasmile)
2011. aug. 5. 07:34
Köszi, ettől féltem én is.Foltos nem szeretnék lenni, de persze úgy reklámozzák, hogy egyenletesen kopik.
2011. aug. 4. 20:35

egy kérdésem volna ilyesmivel kapcsolatban.


volt régebben egy pisztolyos spray, amit akárki meg tudott venni ilyen wellmed boltokban. de megszűnt. azt én is fel tudtam magamra fújni hibátlanul és 10 napig tartott. Igaz a végén már halványabb volt. És még csak csúnyán sem kopott. :(

Létezik most is valami hasonló szer? Amit lehet önállóan használni? És gyors barnaságot hoz?

6. vkj77 (válaszként erre: 4. - Szabinasmile)
2011. aug. 4. 20:32
Nincs mit.És sok boldogságot!
5. Szabinasmile (válaszként erre: 2. - Vivi1975)
2011. aug. 4. 20:31

Szia! Engem eddig 3szor fújtak és nagyon fontos az, hogy mennyire ért hozzá az aki csinálja. Az első nagyon jó volt, szebben is kopott. A második már egy fokkal rosszabb, a3. pedig katasztrófa volt...

Nekem a rózsaszín ruhámat nem fogta be, viszont 1 nap után ahol a melltartó pántja volt, ott már le is kopott a szín. És igen, sajnos foltosan kopik. szerencsére az arcról nem annyira vészes, de a lábszáram olyan volt mint egy leprásnak vagy nemtudom. de elég csúnya. ezt szerintem tényleg csak alkalmakra éri meg, mert 2-3 napig van szép színed utána elkezd kopni. Én viszont terhes vagyok, így szoli kizárt. csak ez maradt hogy ne halott mennyasszonynak látszak. :)

4. Szabinasmile (válaszként erre: 3. - Vkj77)
2011. aug. 4. 20:26

Szia! Köszönöm, de ugye ezt előtte való nap kell megcsinálni, és akkor már rengeteg doglom lesz, így Debrecen kizárva. Meg üzemanyaggal együtt már több mint 10.000 lenne.

de köszi azért mégegyszer

3. vkj77 (válaszként erre: 1. - Szabinasmile)
2011. aug. 4. 20:21
Szia!Bár látom Hatvanban laksz,de nálunk az Idealmed-ben Debrecenben van Tanity.Időpontot tudsz kérni.Reggel 9-től este 7-ig van nyitva.Tel.Szám:06707088025.Kb.3000 ft.Sok vendégük van,itt végül is mindent megtalálsz,mert ez egy esztétikai centrum.
2011. aug. 4. 20:20
Szia, én neked ebben nem tudok segíteni. viszont szeretném tőled megkérdezni, h tényleg csúnyán kopik és befogja a ruhát?
2011. aug. 4. 20:12

Sziasztok!

Szeretnék olyan szalont találni, ahol szépen fújnak. 3 helyen voltam már, az elsővel nagyon megvoltam elégedve, de sajnos az a csaj már nem foglalkozik vele :(

Hónap végén lesz az esküvőm, fontos, hogy szép és egyenletes színem legyen. Az nem baj ha befogja a ruhát, ha csúnyán kopik, csak aznap legyen kifogásolhatatlan.

Szóval olyan hozzászólókat várok, akik tudnak ajánlani szalont. . .

köszönöm előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook