Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig tartson a mosolyszünet? fórum

Meddig tartson a mosolyszünet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. erif1 (válaszként erre: 76. - C33bd8536b)
2011. aug. 13. 15:04
Igen, el tudom képzelni, de itt nem csevegésről, megbeszélésről van, volt szó, hanem szexről és megbeszélt találkozóról, októberben. Napi 9 órából, 8 óra chat a munkahelyen, ez beteges. A tavaly meg üzleti úton ugyanez, csak éjjel 2-ig,hajnalig, majd itthon végig, mert nem néztem mit csinál, vizsgaidőszakom volt , tanultam a konyhában, ő enyelget. Bekapcsolta a webcamerat és a nőnek bemutatta a gyerekeinket (kicsik, nem jelezték nekem). Nos, nálunk nem volt ez annyira ártalmatlan, és ez a 2.sem lett volna az, ha nem bukik ki a dolog ilyen hamar. Már tudom a tavalyról, hogy hova vezet az ilyen. :(
76. c33bd8536b (válaszként erre: 1. - Erif1)
2011. aug. 12. 17:33

Fura ez a dolog, amit írsz.


Tudod, eszembe jutott, hogy ezelött 20-25 évvel is volt ehhez hasonló. Nem, nem volt internet, de volt telefon. Telefon-flört volt a neve.


Így ahogyan visszaemlékszem, egy délután, amikor telefonszolgálatos voltam, kezdődött egy téves hívással. Eltartott vagy két évig, soha nem találkoztam személyesen az illetővel, a nevét sem tudtam, de megbeszéltem vele a legbensőbb magánügyeimet is.

Néha eljátszadoztunk a gondolattal, hogy személyesen is találkoznunk kellene, de valahogy egyikünknek sem volt hozzá mersze.


Soha nem éreztem úgy, hogy ezzel csalok, vagy sértek valakit. (férjem, gyerekem volt már akkor), ártatlan, vagy ártalmatlan játéknak tűnt. Talán mégsem volt az?


Persze, ez csak a saját titkom volt, eszembe nem jutott volna elmondani másnak. Na jó, a legjobb barátnőm tudott róla. Izgalmas volt, de mégsem léptünk át semmilyen határt.


Nem befolyásolta soha a házaséletem. Harminc éve vagyok együtt a férjemmel.

2011. aug. 5. 12:35
Nálam a mosolyszünet olyan mint egy szakítás.
74. csgybzs (válaszként erre: 72. - Anyucika3)
2011. aug. 5. 10:13

Nahát.. meglepő módon ebben is egyetértünk :))

Igen, a férfiak ugyanúgy tisztában vannak a tetteikkel, és annak következményeivel mint a nők (akik sajnos lassan ugyanilyenek...), de mivel ők azok akik a gatyájukban hordják az eszüket (a nők szerint), így persze megbocsájtható, meg biológiai szükséglet, meg izé.... Nem állatok vagyunk! Ilyesmire nincs mentség akkor se, ha férfi! SOHA!

73. csgybzs (válaszként erre: 71. - Anyucika3)
2011. aug. 5. 10:11
Teljesen egyetértek. Ha ide eljutott, akkor az azt jelenti, hogy bármennyire is van mézes-mázas csodának beállítva a kapcsolat, mégsem volt az... a pasinak más kell. Nem értem ezek után miért kell küzdeni? Nem kell neki... vagyis a kényelem, meg az otthon kell, de kell más is. Undorító, ahogy mentegeti magát ezzel a hihetetlen szöveggel, az első ilyennél kidobtam volna. Nekem egyébként nagyon sántít, hogy ennyi megaláztatás után, hogy lehet ugyanúgy imádni és ágyba bújni vele.....?????
72. anyucika3 (válaszként erre: 68. - Csgybzs)
2011. aug. 5. 10:11
Az ilyen szövegen én is mindig kiakadok,és nagy hülyeségnek tartom.Emberek vagyunk,rendelkezünk szabad akarattal,ésszel,döntési képességgel.A férfi nem egy állat,aki az ösztönei után megy.Igenis mindenkinek kötelessége vállalni a felelősséget a tetteiért,felelősek vagyunk magunkért, a társunkért,a gyerekeinkért,az egész életünkért.Lehet,hogy a marha a réten arra a tehénre ugrik,amelyik a legközelebb van hozzá,de azért ne alacsonyítsuk már erre a szintre a férfiakat is.Igenis tudatos ha valaki félrejár,és nem lehet felmenteni alóla.Amelyik feleség ezt elnézi,szíve joga,de ne akarja már normálisnak titulálni,és úgy beállítania a dolgot,hogy szegény férfi nem is tehet róla,csak mert férfi,és vadász.Mert ez szánalmas és nevetséges.
71. anyucika3 (válaszként erre: 69. - Csgybzs)
2011. aug. 5. 10:06
Mert most bizonytalan,nem tudja mennyire fontosak a férjének.Vagyis sajnos szerintem sejtheti,mert ha azok lennének,nem tenné ezt:((Persze nem ez lenne a normális módja,hogy féltékennyé tegye,hanem leülni egymással és megbeszélni,de ez sem működött náluk.Hát nem tudom,nincs könnyű helyzetben szegény,nem annyira egyszerű azért egy huszonéves házasságnak véget vetni.Abban egyet értek,hogy ha ilyen kiderülne,hozzám aztán többet egy ujjal nem érhetne,nem még egy évig élni mintha semmi sem történt volna.Mert azt írta,normális a házaséletük,sőt gyakori.Hát nekem a gyomrom fordulna fel tőle egy ilyen helyzetben,a közelségét nem tudnám elviselni,és nem is akarnám,csak ezt nem akartam leírni.Mert szerintem így még saját magát is alázta a feleség,hogy szinte versenyezni akar a férjéért.Ha tudom a férjem más nők után kajtat,bármilyen formában,akkor és ott szűnne meg minden testi kapcsolat köztünk,azután már csak a továbbiakat lennék hajlandó eldönteni,hogy legyen.Nem lennék hajlandó semmivel visszahódítani,mert úgy érezném,hogy ezt neki kellene tenni,és nem nekem.teperjen ő ha nem akarja,hogy széthulljon a család.De szerintem talán ezért is jutottak ide,mert túl elnéző volt a feleség,tudja a férje,hogy bármit megtehet vele.A hülye dumáját meg meg sem hallgatnám,hogy így meg úgy nem akarja bántani...hja,nem azt teszi.
2011. aug. 5. 08:32
Mármint a férjnek nem annyira fontos....
69. csgybzs (válaszként erre: 55. - Anyucika3)
2011. aug. 5. 08:31
De ha meg nem annyira fontos, akkor minek tegye féltékennyé? Szerintem egy ilyen házasságban nincs helye játszmáknak. Biztos a gyerek nagyon fontos tényező egy ilyen esetben, de én el sem tudnám képzelni, hogy ezek után ugyanúgy nézzek a férjemre, vagy hagyjam, hogy hozzám érjen, miközben lehet, hogy éppen a huszonéves kis hölgyeményre gondol.... ez megalázó és szemét dolog. Ha annyira akar menjen, de ne tegye tönkre másik három ember életét. A felesége a seggét is kinyalja, mégse jó neki. Mit akar még? Ezt a hsz.-t úgy alapjában nem Neked címeztem, hanem a sztorinak...
68. csgybzs (válaszként erre: 37. - Winny)
2011. aug. 5. 08:21
Szerintem meg ez egy buta sztereotípia, hogy a férfiak "büntetlenül" csinálhassák ezt.
67. anyucika3 (válaszként erre: 66. - Erif1)
2011. aug. 4. 22:37
Légy erős,és próbálj jól dönteni,illetve őt is döntésre kényszeríteni.
66. erif1
2011. aug. 4. 22:34
Köszönöm a hsz.-t és priviket mindenkinek. Holnap új nap kezdődik és érzem, hogy egyre közelebb jutok a jó döntéshez. Meghallgattalak benneteket, nem tudom mennyire vitt ez elöbbre, de abban mindenképpen megerősített, hogy vagy így vagy úgy nem vagyok egyedül. És erre most nagyon nagy szükségem volt!Jó éjszakát!
65. 5b315db51e (válaszként erre: 63. - Sirga)
2011. aug. 4. 18:35
En is ehhez a korosztalyhoz tartozom:-)) Es bar nekem a parom joval fiatalabb megsincs ennyire szuperaktiv szexualis eletunk..Lehet a 2 eves ikrek miatt..Valahogy total kimerulunk este 10re:-(((
64. 5b315db51e (válaszként erre: 62. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 18:32
En a helyedben kozolnem vele (meg ha a szivem szakadna is meg) hogy pakoljon ossze par cuccot es koltozzon el egy idore..csak addig amig ki nem tisztul a feje es belatja mit is muvel veled es mi a vesztenivaloja..A gyerekeknek ez a legkor semmikeppen nem kedvez:-(((Ha ugy dont veled tovabb rendben de akkor chateles zero..Ha rakd ki a szuret..Ez tiszta hulyeseg hogy a virtualis flortoles megengedheto es egyebek..A fraszt!!!Ha TEGED szeret akkor ne flortoljon se4nkivel mint ahogyan TE sem szaladgalsz meg elmeletben sem mas ferfiak utan.
63. Sirga (válaszként erre: 5. - 5b315db51e)
2011. aug. 4. 18:31
Hát, tudod ... Sajnálom, hogy ilyen keveset nézel ki a korosztályomból! Hál' Istennek, tévedésben élsz! :P
62. anyucika3 (válaszként erre: 61. - 5b315db51e)
2011. aug. 4. 18:12
Én is így gondolom.Pont ezért kellene ráébreszteni,hogy Ő is megteheti ugyan azt,amit a férje.Vagyis érezze azt,hogy elveszítheti a feleségét a családját.Ha fontosak neki akkor kijózanodik,és változtat,ha meg nem,akkor végre döntés születik.Határozottnak kellene lenni,és nem adni mindig újabb,utolsó utáni esélyt is,mert ha nem akar változtatni,akkor úgyis eljátssza mind.
2011. aug. 4. 18:05
MEGIS MILYEN EMBER AZ AKI ENNYI BOLDOG EV UTAN ILYEN SZENVEDEST TUD OKOZNI A FELESEGENEK??????Nagyon sajnalom hogy ez tortenik veled..Szerintem azert csinalja mert ugy erzi megteheti,hiszen barmi tortenik TE ott vagy neki es megbocsatasz..
60. Besszi
2011. aug. 4. 17:33

Megértelek, az én férjem is "udvarolt" egyszerre négy hölgyeménynek is. Teljesen kiborultam. Mondjátok a fasziknak miért van szükség arra, hogy virtuálisan akár, de udvaroljanak egy asszony mellett?! Szerintem a barátnők még mindig meg is vannak, csak nem itthon, hanem a munkahelyén írogat nekik.

Azt állítja a férjem, hogy senkire nem cserélne le, a barátnők csak azért kellenek, hogy legyen kivel unalmas perceiben (főleg munkahelyen, ahol sokszor, sokat ráér!) beszélgetni. Még egyikőjükkel sem találkozott élőben és nem is szeretne.

59. anyucika3 (válaszként erre: 56. - Erif1)
2011. aug. 4. 17:28

Lehet,hogy nehéz,de ha Ti fontosak vagytok neki,akkor felfogja mit okoz neked ezzel.A labdát meg csak akkor lehet vissza gurítani,ha odagurítják.

Nem muszáj ilyen módon fényezni az egót,erre más módot is találhatna.

58. anyucika3 (válaszként erre: 57. - 1675f7fe54)
2011. aug. 4. 17:27
Miért kellene ezt elfogadni,és hogyan lehetne?Hiszen eddig nem volt ilyen.Nem ártana neki,ha megtapasztalná,hogy nem csak Ő teheti ezt meg,hanem a felesége is.Ha beletörődik,és elfogadja,akkor miért ne folytatná?Le kell tisztázni a dolgokat és dönteni a továbbiakról,mert így felőrli magát a feleség.
57. 1675f7fe54 (válaszként erre: 55. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 17:23
Ennél a tipusu embernél semmit nem ér el a játékkal.Vagy elfogadja ilyennek vagy lép.
56. erif1 (válaszként erre: 55. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 17:16
Ezt én is így gondolom, ezért a nagy tanácstalanság. Bár a pszichológus nárcisztikus epizódnak nevezte (a tavalyit), aminek semmi köze hozzám, hanem csak arról szól, hogy talált valakit, aki a rajongója és hát egy rajongót nehéz a búsba küldeni.
2011. aug. 4. 17:13

Tedd féltékennyé.Bízd rá a gyerekeket este,öltözz fel csinosan,és menj el a barátnőiddel szórakozni.

Aztán meséld el neki,hogy hányan udvaroltak neked,és mennyire jól esett,hogy másoknak is tetszel.Ha neki lehet,neked is.Aztán vagy észhez tér,vagy nem.Mert ez számodra tényleg nagyon megalázó amit művel.El tudom képzelni,milyen szörnyen érezheted magad.Nem szabad így függni érzelmileg senkitől.Az csak egy dolog,hogy Őt gondolod életed párjának,szereted,közös az életetek már régóta.De akkor sem tehet veled ilyet.Ha Ő ugyanúgy érezne irántad,úgy gondolná ahogy Te,annyira fontos lennél neki mint Ő neked,akkor nem tenné kockára a házasságotokat azzal amit művel.Mert annyi esze csak van,hogy ezzel megmérgezi a kapcsolatotokat,megöli az érzéseket,elveszti a bizalmat,tiszteletet,mindent ami egy jó kapcsolat alapja.

54. erif1 (válaszként erre: 52. - 1675f7fe54)
2011. aug. 4. 17:07
Nem féltékenykedek, nem voltam az soha. Most sem írtam, hogy az lennék. Biztos vagyok magamban, biztos voltam a kapcsolatunkban. És fáj, ennyi. Nem tartom méltó ellenfeleimnek a virtuális barátnőit, még, ha oly fiatalok, sem. Egyedül az fáj, hogy fel kell ismerjem azt, hogy a mi utunk már nem lesz a régi, hogy bármi jöhet és nehéz dönteni úgy, hogy lépten nyomon azt hallom, hogy minden férfi egy pária. Én piedesztálra emeltem a férjem, fáj rádöbbenni, hogy emberből van.
2011. aug. 4. 17:01
Azért nem árt meg neki, ha megtapasztalja, hogy a másik felett nem uralkodhat, nem birtokolhatja teljességgel. És még túl fiatal ahhoz, hogy a további élete olyan legyen, mint az elmúlt időszak.
52. 1675f7fe54 (válaszként erre: 46. - Erif1)
2011. aug. 4. 16:47

Ez pótcselekvés.Semmit nem érsz el vele. Vagy lenyeled a "béká" és arra tekintesz, hogy jó férj, jó apja-elsőrangú, ahogy irtad-de változni nem fog bármit is teszel, bárhová is viszed-vagy lépsz.Ez az ember nem fog változni bármit is teszel, bár mennyire is hisztizel féltékenykedsz.

Ennek a pasinak te egyedüli szereplő sosem leszel.

51. 1675f7fe54 (válaszként erre: 32. - Zalóta)
2011. aug. 4. 16:36
?
50. erif1 (válaszként erre: 48. - A14deb9047)
2011. aug. 4. 16:29
Köszi!
49. erif1 (válaszként erre: 47. - A14deb9047)
2011. aug. 4. 16:29
:)
2011. aug. 4. 16:21

Esetleg még egy porgramajánlat:

BARNABÁS FUVOLAKVINTETT: PEER GYNT *** | Kultúrfürdő

www.kulturfurdo.hu

Előadja Nényei Pál és a Barnabás fuvolakvintett. A kvintett tagjai: Fekete Csilla, Kollár Anna, Szikora Borbála, Vas Michaela, Vásárhelyi Zsóka. További információ rólunk: www.barnabaskvintett.hu..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook