Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Iwiwen hogy tudom a hírfolyamot megnézni? fórum

Iwiwen hogy tudom a hírfolyamot megnézni? (tudásbázis kérdés)


22. 2910ae1520 (válaszként erre: 21. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 14:08

Soha nem vetéltem el.Akartam gyereket?Te kissé félre vagy informálva.

Sztem hagyjuk egymást.Megkaptad a kérdésedre a választ,értesz az iwiw-hez,én meg offoltam.

Nincs kedvem semmilyen vitához,visszatérnék a munkámhoz inkább.

21. hancsalean (válaszként erre: 20. - 2910ae1520)
2011. aug. 4. 14:05

Kedves Kriszta!


A magánéleted a Te dolgod, úgy tudtam elvetéltél párszor (tehát akartál gyereket).


A butaság nem azon múlik, hogy valaki tudja-e erre a feltett kérdésre a választ. Ha ebben mérnénk, hajjaj...sokan nyílván diplomát kapnának, mert nincs jobb dolguk, mint facebook, iwiw, baráti meg tudom is én mik vannak, ezeken lógni. Nekem idáig nem volt erre időm, inkább a gyerekeimmel foglalkozom. A nagyobbik akart regisztrálni, mert az iskolában ugye "sikk".


További szép napot, megyek, lassan ébred a kicsi. A lányom!

20. 2910ae1520 (válaszként erre: 19. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 13:58

Szép írás volt.


Amúgy meg nem is terveztem több gyereket,ezzel lyukra futottál.


Nem írnék neked többet,amit ne rólam gondolsz,hála istennek nagyon távol áll az igazságtól,csak nem bírom a buta embereket.Ennyi.


Szép napot neked!

2011. aug. 4. 13:48

Nagy az Isten állakertje, még beférsz. Sehol nem írtam azt, hogy "na akkor mernéd-e tenni", hanem arra írtam, hogy vajon ténylegesen ilyen rosszindulató vagy-e, vagy csak névtelenül.


Talán jobb is, hogy a jó Isten nem adott több gyereket Neked!


Innentő írhatsz, amit akarsz, leld benne örömöd, vigyorogj rajta, jó hogy csak ekkora a problémád.


Majd ha a körülötted lévő emberek közül valaki beteg lesz, szenvedni látod, ápolod, elveszíted, a gyereked a karjaid közt hal meg, azt súgva hogy "anya", és Te nem tehetsz semmit, rájössz Mónika, hogy ezek jelentéktelen dolgok.


Emberek volnánk, bár sokan csak "ösztönlények".


Itt nem velem van igazán problémád, hanem Önmagaddal. Kívánom, hogy sikerüljön a kicsinyességeden átlépni.


Sok sikert!

18. 2910ae1520 (válaszként erre: 14. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 13:34

Simán a képedbe tudnám vágni,nyugi,nem félek én senkitől,tőled sem! :) Nem így nevelem a gyerekem,de 14 évesen lehet több esze van,mint neked....

Na,sztem inkább okoskodj még egy kicsit,látom,futtatni jól tudod magad.

2011. aug. 4. 13:23
Szép napot mindenkinek!
16. hancsalean (válaszként erre: 15. - 864c5534c9)
2011. aug. 4. 13:22

Igen, az egyik túlsúlyos, a másik folyton elvetélt. Nyilván a sérelmeiket másokra vetítik ki. Ott belül pedig önértékelési zavarokkal küzd:


ő az, aki mindenre képes, aki mindent tud, mindent csak jól csinálhat – ennek a hozzáállásnak sincs sok köze a realitáshoz és megrontja az emberi kapcsolatokat.


Az önértékelési zavarok hatására kialakulhat a magány, a zavarodottság, a befolyásolhatóság, a depresszió, függőségek, stb.



A korrekcióhoz az aktuális helyzet belátása és a változás iránti vágy szükséges, valamint a következő lépések aktív megtétele.

15. 864c5534c9 (válaszként erre: 12. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 13:19

Á, ne is törődj az ilyen bunkókkal...:PPP

Csak mert ők non-stop bújják a netet, jobban kiismerik, ez nem azt jelenti, hogy aki meg nem , az tudatlan...

14. hancsalean (válaszként erre: 11. - 2910ae1520)
2011. aug. 4. 13:18

Vajon, ha szemtől-szemben kellene ezt kimondanod, ismervén engem (de nem ismersz) akkor is ilyen végtelen rosszindulat árana belőled? Te így neveled a gyereked is? így állsz a szeretteidhez? Én végtelen türelemmel, mert nagyon rövid az élet. Vigyázz, visszakaphatod a rosszindulatod!


Az pedig ugye fáj?!

13. 864c5534c9 (válaszként erre: 2. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 13:16

bal oldalon felül az iwiw-feliratra kattints...


Nekem is jó ideig eltartott, míg rájöttem anno..;D

2011. aug. 4. 13:12

Egyébként számomra érthetetlen módon sokan abban lelik örömüket, hogy másokat figuráznak ki, szólnak le. Nem mindenki közösségi portál szakértő, lehet hogy valaki még csak ismerkedik a dologgal, de aki ráér minden részét átnézni töviről-hegyire annak egészségére. De lehet, hogy az illetőnek fogalma sincs például olyan dolgokról, amik számomra teljesen egyértelműek, mert otthon vagyok a témában! És ha valaki feltenne egy kérdést, nem z lenne az első, hogy "Hááá de hülye vagy, nem tudod???" Mert ez volt a negatív dolgok lényege.


A gúnyolódó vajon tudja-e mi a Pavor nocturnos? Mik a paraszomniák? Mi a mucosa? A hydrocele? ?Mi a nucleus pulposus? Sorolhatnám, mert kivülről fújom mindegyiket, 3 gyerek mellett én ezeket tanulmányoztam.


Vagy mi az absztrakt algoritmus megvalósítás?

11. 2910ae1520 (válaszként erre: 10. - Hancsalean)
2011. aug. 4. 13:02
Egyértelmű: Rád!
10. hancsalean (válaszként erre: 9. - 2910ae1520)
2011. aug. 4. 13:00
Ezt kire értetted?
2011. aug. 4. 12:54
Az emberek néha olyan egyszerűek,mint a bot :D
2011. aug. 4. 12:53
Köszönöm a segítségeteket!
2011. aug. 4. 12:53
Ráléptem, régebben is, de idáig csak az tadta ki hogy állítsd be kezdőlapnak és egy hosszú szöveget. Most a szöveg melletti iwiw logóra léptem és úgy beadta.
6. hancsalean (válaszként erre: 3. - 3a8f3f8f11)
2011. aug. 4. 12:52
Örülök, hogy Te mindent tudsz, de engedd meg, hogy én aki tudatlan feltegye ezt a kérdést.
2011. aug. 4. 12:49
Az iwiw feliratra kell rányomnod, fent a bal felső sarokban, és behozza a kezdőlapot ezáltal a hírfolyamot is.
2011. aug. 4. 12:48
Az iwiw kezdőlapján bal fent rámész az iwiw-logo-ra, és megjelenik. Írj, sikerült-e?
2011. aug. 4. 12:47
hát mondjuk kezdőlap... ez még nem jutott eszedbe??
2011. aug. 4. 12:45
Belépéskor oké, hogy láthaó, de utána hogy tudok rámenni, ha mondjuk mást is megnéztem?
2011. aug. 4. 12:45
Iwiwen hogy tudom a hírfolyamot megnézni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook